Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, SzuLcU napisał(a):

Melo jakiś lekki nerf powinien dostać, w tym momencie, wchodził by jako gracz top 100 do ligi.  Haliburton  oprócz  nerfa quickness to kozioł i podania jak dla mnie do ucięcia.
Biorąc pod uwagę, jaką ma windę w noga ma Obi Toppin, to mógł by dostać coś więcej w tych skillach. 
No i coś co mi się mocno rzuciło w oczy  Vassell z lepszym potencjałem od Banea?

Haliburton i tak względem tego co "dała" simka dostał od mnie sporego nerfa, bo wchodziłby z poziomu 100 handling (wg edita). Quickness faktycznie można mu jeszcze o 10 uwalić, ale resztę bym zostawił.

Toppin i tak ma spory ofensywny skillset, także pewnie przed ostateczną wersją obciąłbym mu inside, a dorzucił ten jumping. Wyszło by to samo, ale inside jednak łatwiej podbić niż jumping, więc zyskałby. Pomysł dobry pod warunkiem, że obcinamy też inside.

Vassell jest dużo młodszy niż Bane, a u mnie zawsze młodsi dostają większy potencjał. Za to starsi dostają lepsze staty na start.

34 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

od kiedy Marcus robi draft to z moimi pickami wciąż można wybrać grywalnych kasztanów, więc szapoba CambyGoat

I tak powinno być.

A nie, że Hardeny są bogami, a Inglesy są po za ligą po dwóch sezonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Haliburton i tak względem tego co "dała" simka dostał od mnie sporego nerfa, bo wchodziłby z poziomu 100 handling (wg edita). Quickness faktycznie można mu jeszcze o 10 uwalić, ale resztę bym zostawił.

Toppin i tak ma spory ofensywny skillset, także pewnie przed ostateczną wersją obciąłbym mu inside, a dorzucił ten jumping. Wyszło by to samo, ale inside jednak łatwiej podbić niż jumping, więc zyskałby. Pomysł dobry pod warunkiem, że obcinamy też inside.

Vassell jest dużo młodszy niż Bane, a u mnie zawsze młodsi dostają większy potencjał. Za to starsi dostają lepsze staty na start.

I tak powinno być.

A nie, że Hardeny są bogami, a Inglesy są po za ligą po dwóch sezonach.

Wyprofiluj mi tam Marcusie ładnie Quickleya, żeby był legitnym All Starem z potencjałem na HOF, jak go będę komuś podjaniepawlał za 4 sezony na FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Bane jest za słaby. Dlaczego ma tak mało passingu? Trochę w górę trzeba dać. No i perD czy strength na poziomie LaMelo? Tu siła zdecydowanie u niego musi pójść w górę, przecież on ma sylwetkę jak czołg. 

Lol. Bane ma 60 siły. Dla przykłady Anthony Davis ma 61. Ja się zastanawiałem czy nie za dużo. Gość wchodzi jako mieszanka inside, outside, handling.

Żenada trochę te uzmigi tankerów, gdy te topowe prospekty są na prawdę mocne. Może nawet za mocne.

Oby Julek był twardy, a nie wyszło znowu kolesiostwo jak z Bookerem.

34 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Bane jest za słaby. Dlaczego ma tak mało passingu? Trochę w górę trzeba dać. No i perD czy strength na poziomie LaMelo? Tu siła zdecydowanie u niego musi pójść w górę, przecież on ma sylwetkę jak czołg. 

No tak.

Bo pieprzony Bane to jest k**** peak Jamesa Hardena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Lol. Bane ma 60 siły. Dla przykłady Anthony Davis ma 61. Ja się zastanawiałem czy nie za dużo. Gość wchodzi jako mieszanka inside, outside, handling.

Żenada trochę te uzmigi tankerów, gdy te topowe prospekty są na prawdę mocne. Może nawet za mocne.

Oby Julek był twardy, a nie wyszło znowu kolesiostwo jak z Bookerem.

No tak.

Bo pieprzony Bane to jest k**** peak Jamesa Hardena.

Powtarzam. LaMelo ma tyle samo siły co Bane. W dodatku ma całkiem znośny perD na start, a w rl jest firanką w obronie. Edwards ma 16 więcej w passingu niż Bane. Też mi się to gryzie. 

Nie oczekuję cudów, ale powinno być trochę więcej realizmu Szanowny Panie Kolego.

Wiseman też do ucięcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

a to nie jest przypadkiem ten sezon kiedy w BeGej dopuściliście do draftu Marcina Wygnańskiego? @MarcusCamby

On nie wszedł przez draft, tylko Qcin go dorzucił do wymiany i potem siedział zawsze w pliku jako stash player i potem zmieniał kluby podczas transferów :P

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

proszę uwzględnić zgłoszonych wtedy do draftu Adriana Boguckiego i Dominika Olejniczaka. Dziękuję 

Co za pazie? Na jakiej podstawie miałbym ich stworzyć? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa bo w 2019 pominęliśmy Marcela Ponitke, Łukasza Kolendę i Olka Balcerowskiego. w sumie tego ostatniego można byłoby zrobić jako kołka def dla funu 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

 

Co za pazie? Na jakiej podstawie miałbym ich stworzyć? :P

losowo :) tak jak to robi @julekstep, znaczy się jak magic robią to co potrafią najbardziej czyli tank to robisz ich maderfakerów a jak magic coś tam wygrywają to obciągaczy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

On nie wszedł przez draft, tylko Qcin go dorzucił do wymiany i potem siedział zawsze w pliku jako stash player i potem zmieniał kluby podczas transferów :P

 

właśnie, kto go teraz ma? 

Podpisałbym z nim jakiś kontrakt za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.