Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Charakterni New York Knicks po campach 2043

 

FR7l7kIWYAQndxp.jpg:large

 

"Ś.P Mason Anthony Mason nadał natchnienie"

WGUZGLJQQKYUWFUF6OKKNWPP4M.jpg?w=620

 

Trae Young (+44)-> na campach, trójeczka doszła do 100 , quick na 100 , passing 94 , handling jeszcze do poprawy ale +7. bardzo dobrze przepracowane campy bez opierdalania Trae Mamba

Drew Eubanks (+26)->  i solidność to jego drugie imię, wszędzie po trochę i super back up 

Nic Calxton (+17)-> Patrick Ewing jr poprawił bloczek i post d czyli to co na C lubimy najbardziej

Nikola Milutinov( +17) i Alen Smailagić(+16) -> walili razem razem rakije w Kafanie na placu Tity w Belgradzie i widać tego pozytywne efekty

"Zapierdalaliśmy na wysokości lamperii"

Bruce Brown (+10), Aminu (+5), Porzingis (+3), Dray (+2), White (+1) -> przepracowali i obyło się bez urazów. ważne że nie gorzej!

"Maser, pachwina!"

Bogdanovic (-1), Levert (-3), Kaminsky (-14), Pekovic (-20)

 

Campy pozytywne pod względem rozwoju młodych. Szkoda oczywiście średnich campów u Porzingoda , kontakt MLE Kaminskiego, brak rozwoju Leverta.

Simki pokazują, że PO powinno być a może i więcej ale ja to nie wierzę i zobaczymy w praniu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls srednia krajowa jesli chodzi o campy.

Na ogromny plus na pewno mlodziez Sexton(+30), ktory swoja droga przez pomylke pozostal na PG, zamiast SG xd ale wynik super. Plus 12 steal, plus 8 perm D, 7 drive D.

Duncan Robinson(+22) to juz teraz zajebisty scorer, szkoda ze nie lubi sie z obrona.

Harden + 14 I jeszcze potencjal zdobyl. Tu zostawie bez komentarza.

Super campy Hawesa, +11. Wszystko niemal w gore oprocz defensywnej zbiorki.

Okogie +10, ale sama trójka az +11 co cieszy.

Lillard +4, szalu nie ma ale powinien wygladac dalej bardzo fajnie.

Balem sie duzego spadku Josha, a tu - 17. Nie ma tragedii, polecial troche w D. Balem sie scenariusza Dengowskiego.

Zobaczymy jak to bedzie, ale Carter juz powinien byc lepszy od Kuzmy, a Josh to upgrade nad Vuckiem, we will see!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obra, wreszcie udało mi się dokładniej przeanalizować campy moich i nie jest źle. Cyferki tylko na pozór wyglądają tak słabo przy moich dwóch liderach. Brook nie powinien jakoś stracić i licze na porównywalny sezon do poprzedniego. Trochę niepokoi to -4 przy Jumping, bo nie wiem za bardzo na co się to może przełożyć. Reszta w sumie może być. 

Odnośnie Gorana - sukcesywnie maleją mu Inside Scoring, Quickness i Jumping - ale ma już swój wiek, więc i tak nie jest źle. Statsy defensywne akurat nie powinny zaboleć, wolałbym żeby taki +3 przy OReb poszło na coś przydatniejszego, ale fajnie że poprawił taki JumpShot, czy Passing. Przy ogólnych uśrednionych Lopez/Dragic jaoś specjalnie nie stracili i tu zjazdu nie powinno być.

Za to na plus DeRozan, który zaczął się w okolicach 30tki fajnie profilować na tego sg. All Stara już z niego nie będzie, ale poprawił 3P, Handling, powinno być jeszcze lepiej ze Stealami i z Zbiórką. To może być fajny sezon na 20pkt. u niego. 

Pozytywnie Biedrins - u niego bałem się jakichś -20, a wyszło przyjemne -4 i poprawa bloku, zbiorki, czy driveów. U niego szkoda najbardziej -6 przy Strength. Jednak Tyler Zeller powinien być fajnym backupem. Tu w sumie największa zmiana - bo straciłem Bynuma, którego rotowałem w poprzednim sezonie z Biedrinsem - ale to było oczywiste, że to jednosezonowy duet. Tyler Zeller poprawił zbiórkę, PostD, DriveD i nawet nieco Inside Scoring. Szkoda u niego lekko pogorszonego bloku (-2), ale najbardziej tego Strength (-6). Jako ten trzeci center będzie Ed Davis, który też miał ok campy - u niego szkoda PostD (-3), ale na plus DriveD, blok i OReb (bo DRebo obaj z Zellerem mają 100). 

Ogólnie wszyscy wysocy mi zbiórkę poprawili - Brook, Biedrins, Zeller i Davis. 

Najgorzej na campach wypadł B'Easy ze swoim -27 po dwóch wcześniejszych bardzo udanych campach - i to on mi komplikuje plany na rotacje tak szczerze mówiąc. W sumie wszędzie właściwie się pogorszył i nie wiem jeszcze co z nim zrobić odnośnie rotacji.. Leki spadek Ersana - ale wygląda ok. No i backup sf zostanie pewnie mój rookie Grant Williams, który ma szansę szybko przebić się do s5 (może od przyszłego sezonu?) - on poszedł w +34 i tu solidnie poprawił mu się Inside Scoring (+9), +5 PostD, +6 PerD i aż +12 DriveD. Grant będzie robił robotę! 💪

Bardzo zależało mi na podpisaniu Roycea O'Nealea - lubię go w rl, a i tu w simce jest bardzo fajnym wszechstronnym guardem. Trochę za niski na sf, ale może grać jako backup jak będzie taka potrzeba. Chciałem go podpisać szybciej, żeby mu zmienić pozycję na sg przed campami, ale Royce może mi dawać solidną grę na pozycjach pg/sg/sf. Nieco poprawił InSc i 3P, a może od kolejnego sezonu uda się popracować nad jego JumpSh. Poprawił też przechwyty i zbiórkę. U niego szkoda chyba lekko gorszego Jumpingu i Quickness, bo -4 w PostD akurat mu jakoś nie powinno zaszkodzić. 

U Flynna szkoda tego malejącego Handlingu, ale poza tym bez większych zmian. 

Poprawili się też młodzi DSJ i Allen, ale bez szału - Smith ofensywnym guardem już nie będzie, ale ma znakomitą defensywę i planuje nim coś pograć z ławi w tym sezonie, natomiast Allen poprawił sobie solidnie PerD (+7) i DriveD (+5), ale liczyłem u niego na mocniejsze campy, bo znów stracił sporo Potencjału. 

Byłby tu jeszcze Caruso, gdyby GM Heat mi go nie podebrała jak swojego czasu Tylera Zellera, ale szczerze mówiąc i tak Alex by pewnie z pół sezonu spędził na liście INJ bo chciałbym też obaczyć, jak gra DSJ, a i dla Roycea szukałby jakichs minut. 

Podsumowując - przebudowa przez naturalne starzenie się duetu Brook/Goran nie wygląda najgorzej. Jest solidny DeRozan, który może ich na tym etapie wspierać, pod koszem za starym Biedrinsem są Zeller/Davis, którzy mi powinni pograć jeszcze parę sezonów (ehh.. może można było zamiast tego DSJ brać Hartensteina lub Zacha Collinsa), na sf duet Beasley/Ilyasova powinien niebawem oddać tą pozycję w ręce Granta Williamsa, a na pozycjach guards obaczymy kto z młodych - Royce O'Neale, G. Allen Dennis Smith będzie godzien grać z czasem w s5. 

Go Dumni SuperSonics! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.