Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Nic nie trzeba podrasowywać. 

On tego są campy, by zadecydowały w którą stronę pójdzie zawodnik i jak się rozwinie. 

Plik jest skończony, ale domagam się, bym w tym roku to ja miał możliwość edycji i 100% władzy nad draftem.

A nie skamlący tankerzy.

jak plik skończony to prośba o wrzucenie graczy do sejva @julekstep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

ja jako że pewnie będę miał jedynkę w tym drafcie to faktycznie wypisuję się z edycji, bo może być konflikt interesów....ALE control musi być!

@Krzemo @Cichy - któryś z Was chciałby być zamordystą-kontrolerem, czy chcecie eksperymentować z 'wolnością dla Cambiego'? (ja jestem za zamordyzmem ofc!)

ja sie nie znam na nba.

dzis sie dowiedzialem ze Edwards to nowy Jordan i bym go zmienil pewnie w campie na nowego Jordana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

Człowiek planuje a Camby się śmieje! 

A Co ty Koelner z Julkiem i Pablo myślałeś?

Że można mnie kopać w dupę, a ja nic?

Przejmuję władzę nad draftem i pytam się, kto jest debeściak?!

I jego Hornets też! 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A Co ty Koelner z Julkiem i Pablo myślałeś?

Że można mnie kopać w dupę, a ja nic?

Przejmuję władzę nad draftem i pytam się, kto jest debeściak?!

I jego Hornets też! 😎

VIDEO] Czarek smakosz - Sadistic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby ma syndrom @julekstep i władza trochę bije :)

Ale serio. Ten handling jest sporym Red flagiem, a w realu Ant to legit gracz.

34 minuty temu, julekstep napisał(a):

w sensie Ant jest w simce synem tego cancera co często PO nie robił nawet i tylko walił puste staty?

To Ant jest synem Tatuma? I MJ i Tatum byli srogo benchowani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, julekstep napisał(a):

ja jako że pewnie będę miał jedynkę w tym drafcie to faktycznie wypisuję się z edycji, bo może być konflikt interesów....ALE control musi być!

@Krzemo @Cichy - któryś z Was chciałby być zamordystą-kontrolerem, czy chcecie eksperymentować z 'wolnością dla Cambiego'? (ja jestem za zamordyzmem ofc!)

Owszem rzucę okiem, czy nie ma jakiegoś przygięcia w jedną czy drugą stronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzajcie z tym Ant. Nie rozumiem tej podjarki nim serio , jest dobry ALE kto tam go krył ? Stary i wolny Beal. 
 

Jest dobry i nie ma co tu dyskutować , ale wątpię aby wszedł na poziom Kevina D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Już nie przesadzajcie z tym Ant. Nie rozumiem tej podjarki nim serio , jest dobry ALE kto tam go krył ? Stary i wolny Beal. 
 

Jest dobry i nie ma co tu dyskutować , ale wątpię aby wszedł na poziom Kevina D

Seria z Suns sie zakonczyla, a Edwardsa kryje topowy 3&D w lidze. Efekt ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Owszem rzucę okiem, czy nie ma jakiegoś przygięcia w jedną czy drugą stronę 

Zapraszam do konsultacji!

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Seria z Suns sie zakonczyla, a Edwardsa kryje topowy 3&D w lidze. Efekt ten sam.

Tylko to jednak jest overreaction spowodowane Playoffs, by teraz podbijać mu staty ze względu na wyniki Wolves.

Gdy średnie są wyciągane na podstawie RS, gdzie próbka kariery jest dużo większa niż kilka spotkań w PO.

Rok temu Booker grał chore Playoffs pod względem skuteczności, Donovan Mitchell jako rookie wchodził z buta na scenę podczas PO i też wróżono mu karierę na poziomie Wade. Rozumiem podjarkę Edwardsem i Wolves, sam się jaram, ale nie róbmy nowych zasad gry, bo ktoś akurat jest obecnie w sztosie.

Edwards to jest i tak szosik prospekt z takim połączeniem inside + outside. Resztę zostawmy bogom simki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przykoksowac by można było. Tak jak nie wypada GM mającym niski bilans lobbować o to tak przecież tym ze średnim bilansem wstrzymywać konie i robić go ciut słabszym. Tak się składa że młodzian obecnie historycznie wypalił i w imię miłości do prawdziwej NBA bym to pofetował tym handlings. To kto go dostanie to drugorzędna sprawa ale mini koksik by się przydał. W duchu gry 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Zapraszam do konsultacji!

Tylko to jednak jest overreaction spowodowane Playoffs, by teraz podbijać mu staty ze względu na wyniki Wolves.

Gdy średnie są wyciągane na podstawie RS, gdzie próbka kariery jest dużo większa niż kilka spotkań w PO.

Rok temu Booker grał chore Playoffs pod względem skuteczności, Donovan Mitchell jako rookie wchodził z buta na scenę podczas PO i też wróżono mu karierę na poziomie Wade. Rozumiem podjarkę Edwardsem i Wolves, sam się jaram, ale nie róbmy nowych zasad gry, bo ktoś akurat jest obecnie w sztosie.

Edwards to jest i tak szosik prospekt z takim połączeniem inside + outside. Resztę zostawmy bogom simki.

Tak tak, ja sie do draftu nie mieszam bo gardze tankerami jak Julek, poza tym nie mam o tym pojecia.

Odnosze sie tylko do tego, ze nie ma sie czym jarac. Bo absolutnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sprawdzić statsy żeby nie wychodziły takie pojebane sytuacje jak Anthony Davis na SG który napierdala bo akurat komisz tankował. 

Kevin Love na SF Balke Griffin na SF itp itd

rozumiem, że w 2001 roku może graliby na tych pozycjach ale raczej wątpliwe :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Reikai napisał(a):

Tak tak, ja sie do draftu nie mieszam bo gardze tankerami jak Julek, poza tym nie mam o tym pojecia.

A w BeGM jak tam tankowanko? :P

5 minut temu, Koelner napisał(a):

lepiej sprawdzić statsy żeby nie wychodziły takie pojebane sytuacje jak Anthony Davis na SG który napierdala bo akurat komisz tankował. 

Kevin Love na SF Balke Griffin na SF itp itd

rozumiem, że w 2001 roku może graliby na tych pozycjach ale raczej wątpliwe :P 

ja gram Brookiem na sf ale to u mnie działa, bo z Rollo strasznie się gryźli grając obok siebie pf/c. Pamiętam jakim szokiem dla mnie było chyba w drugim sezonie jak Pablo mi doradził grać Millsapem na sf i Brookiem na pf - ale uroki simki.. Ktoś kiedyś grał Rubio na sf i to też działało. Ersan - Anthony Davis stopper na sg gdzie w żadnym innym matchupie nie ustawiłbym go na sg.

Mutanty z Colorado wyszły przekoksowane - ale to już komisze ustalali skille do draftu. Nawiasem mówiąc drafty Camby GOATa mi się podobają, bo można fajnych graczy wybierać w II rundzie draftu - a tak powinno właśnie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się ostanawiam, jak to u mnie będzie jak Lopezy i Goran pokończa kariery :P

Wtedy przetestujemy taktykę @Ice23 połowu na FA. 💪 Wtedy będę mógł się wreszcie porewanżować paru GMom (i jednej GMce :P ) za podjaniepawlanie mi graczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.