Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

To co? Payton w rankingu ogórów? Niedługo zjawi się tam Ingram, bo scoringu jakość super nie poprawił :)

ani jeden ani drugi nie ma szans żeby wyprzedzić Smarta 🙃

42 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Oddam Damiona Lee - po dobrych campach 235 scoring,

o

to tylko 6 więcej od Ingrama!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

ani jeden ani drugi nie ma szans żeby wyprzedzić Smarta 🙃

Nie pisałem , że ma. Ale miejsce w rankingu raczej zaklepane :)

Fajny Jumpshot ma twoja ekipa.

Payton 52, Tatum 76, Ingram 66.

Średnio to fituje niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Nie pisałem , że ma. Ale miejsce w rankingu raczej zaklepane :)

Fajny Jumpshot ma twoja ekipa.

Payton 52, Tatum 76, Ingram 66.

Średnio to fituje niestety :(

no Magic grają nowocześnie

albo spod kosza albo za 3

 

jumperkowanie z mid-range zostawiamy tankerom takim jak Spurs

💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

no Magic grają nowocześnie

albo spod kosza albo za 3

 

jumperkowanie z mid-range zostawiamy tankerom takim jak Spurs

💪

Mam twój pick i zacieram już ręce :)

Już szykuj się na wprowadzanie Bol Bola i Naza do Hof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre campy w Hornets

Wendell Carter +41, dokładając równomiernie atak i obronę. Legitny PF się szykuje na poziomie Sabonisa bez zbiórki/ Myles Turnera z gorszą obroną.

Jabari Parker +26, szkoda że mimo kolejnego przesunięcia na SG w campach nie dorzuca trójki, ale kolejne campy i solidny ofensywny backup.

Terrance Mann +22, +10 passingu i jeśli się utrzyma w rosterze to trzeba go szkolić bardziej na pozycji PG, gdzie ma większe szanse utrzymać się w lidze.

Josh Richardson +15, Bardzo mocny obrońca, zarówno jako SG jak i SF. Atak bez szału, ale poprawił miękkie, cenne skille jak jumping i strength

Tyler Ulis +13, Jest tu potencjał na karierę drugiego Maynora. Chyba po tych campach przeskoczył legendę Hornets i wstępnie to on może przejąć rolę backupa. Tak czy siak, ten 2nd rounder nie tylko utrzyma się w lidze, ale zrobi też solidną karierę. 

Darius Bazley +12, Aj jaki piękny steal się trafił w tej drugiej rundzie. Bazley dorzucił +8 potencjału i ze swojego rocznika ma drugi najwyższy potencjał, wyżej tylko Coby White. Moranty, Garlandy, o Zionie nie wspominając za Nim :) I wszystko to przy 19 latach. Już dobry obrońca z przyzwoitym atakiem. Zastrzeżenie na 3mln to oczywistość.

Klay Thompson +12, Dwa poprzednie campy mocno położył co delikatnie zrzuciło go z elity, ale teraz po podpisaniu kontraktu odbudowuje się. Szef w obronie i wciąż mocny atak, który w niejednym teamie robiłby za pierwszą opcje.

Jordan Poole +12, Kolejny jak dla mnie steal. Zdziwiłem, że mi się ostał, bo to był największy potencjał na ofensywną gwiazdę i kogoś w pokroju McColluma w ataku. Nie zrobił rok temu takiego skoku Simons, teraz udaje się z Poole. Niech Was nie zmyli pozorne tylko +12, bo wszystko dorzucił w atak. W obronie to będzie potężna dziura, ale w ataku to materiał na nawet franchise playera. Już teraz jako rookie jest blisko Waszych all-starów na maksymalnych umowach :)

Evan Turner +6, Poprawia handling i passing. Bardzo wartościowy PG.

Justise Winslow +5, Tu raczej zmarnowany strzał na LLE. Ale jako trzeci SF może być.

Jared Sullinger -1, Mimo minusa dobre campy, bo spadł w ataku, którego i tak nie wykorzystywał, a poprawił obronę i zbiórkę. Wyrósł z Niego bardzo dobry klocek.

Kyle O'Quinn -1, Jako że Sullinger bardziej mi pasuje na C, to O'Quinn przyjemnie się rozwinął poprawiając driveD i w obronie jest równie mocny na PF co pod koszem. 

Eric Maynor -5, 32 lata więc lekki spadek trudno uznać za tragedię. Spadek w ataku, poprawił obronę. Wciąż trzyma poziom. Trochę się obawiałem, że po emeryturze TJ Forda zaczną wpadać dla Niego oferty na poziomie MLE, ale szybko podpisał kontrakt i lidze zostało przepłacać Delona Wrighta do którego miałem prawa Birda i był u mnie czwartym PG. Słabiutki research GMów :)

Cole Aldrich -8 Wychowanek klubu, wraca tutaj już na szósty sezon. Szef w obronie. 

Kevin Durant -8, Gwiazda ataku, gdzie zachował właściwie status quo. Udało mu się też nie spaść w potencjale. W ataku wciąż poziom superstara.

Co tu mogę powiedzieć, wreszcie bardzo przyjemne campy w Nowym Orleanie. Starzy liderzy trzymają poziom, a niektórzy nawet się rozwijają. Młodzież zapewnia mi ciekawą przyszłość, bo mimo dalekich picków widać już rodzące się nowe core.

Czołem wielkim Hornets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.