Skocz do zawartości

Fluber żegna się z forum


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Może Fluber złe skalkulował obiekt ataku? Mógł obrazić Pana Prezydenta Andrzeja Dudę a zaatakował Pana Donalda Trumpa. NATO wjechało na serwery. 

Jednodniowe bany czasem się zdarzają. Ja niczego nie zgłaszałem choć w dyskusji ostatnimi czasy coś tam Obywatel F chciał obrazić. Ja to odebrałem z zaskoczeniem bardziej niż jakimś problemem między nami. Tym bardziej ze widzę podobieństwa tez poza różnicami. Ja mam Żonę i psa. Fluber ma. Ja wyprowadzam do lasu. Fluber tez. ;) 

Mogę się tylko obawiać ze jak tam zadziałały służby to jedniodniowy ban to przykrywka. Flubera już nie ma. 
@fluber napisz proszę jak wrócisz. Całe forum się martwi. I przepraszam ze napisałem coś o twojej chęci atencji. Przepraszam. Daj znać. Jakiś najmniejszy chociaż. 

A jak Fluber podtrzymała zdanie o zniknięciu to zacznę biegać. 

A na serio jezeli coś tam Obywatel F dopisał akurat na mnie to nieczułe się urażony bo świętowałem grę Sochana i nie zapoznałem się z wpisem. 

Ogólnie F nigdy mnie nie uraził. Tylko zaskoczył co cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie dobrze.

Jeszcze tylko brakuje, żeby Fluber zaczął swoje posty usuwać ( szkoda zaprzepaścić taki dorobek).

Niepotrzebnie Fluber użył od razu opcji atomowej tj rezygnacji. Można było zacząć od łagodniejszycg form nacisku np głodówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie przestańcie z tym ułaskawieniem. Gość dostał bana na 1 dzień! Nawet, jak admin się pomylił, to raz - zrobił to minimalnie, bo ban najkrótszy z mozliwych, a dwa - nie jest to powód, żeby strzelać focha i nakładać samemu na siebie perma. To jest dorosły facet w końcu. Poza tym sam nieraz zgłaszał innych, a w ostnim czasie zadazalo mu się tracić kontrolę nad sobą i obrażać innych, więc nie powinien być zdziwiony, że sam ponosi karę za to, za co zgłaszał innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

500 zł z tvpis się skończyły 

Dokladnie xD Już od wyborów zachwalał 3 droge xD Jednak nowi mocodawcy nie dali się nabrać i nie chcą płacić.

P.s. Swoją drogą na takiego luzaka dla ktorego forumek jest jakimś tam dodatkiem to mega over na 1 dniowego bana xD

+

Prawdziwego faceta poznajemy po tym jak kończy xD tak więc flubcio krzyż na droge.

Graty @julekstep nikt rekoru lajków nie pobije xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flubera wsadzili w którejś z afer pisowskich a wy tu jak Macierewicz atakujecie władzę 

 

Fluber jeśli z powodu 48h bana odchodzisz to przysłowiowe papa

Zachowanie dziecka z podstawówki 

Jeszcze głodówkę pierdolnij  

 

@ely3 a tobie chwd za takie akcje 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał(a):

Cały ten cyrk z powodu dwudniowego bana? 

IxE.gif

Ja bym powiedzial, ze Bana nie wiadomo za co, na malym forum gdzie ludzie od lat pisza w rozny sposob. Wczorajsza dyskusja byla bardzo grzeczna I jesli nie bylo jakis postow ktore zostaly usuniete, to cos tu nie gra ewidentnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.