Skocz do zawartości

Fluber żegna się z forum


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Reikai napisał(a):

Przeciez on nawet tu nie napisal, ze ktos jest srogo pierdolniety.

''A ze tak nie sadze''.

Jak na poziom dyskusji, to jak sie ludzie do siebie odzywaja u nas na forum(nie mowiac juz o jakis grupach facebookowych), to to nawet nie jest leciutkie przewinienie. Znalazlbym ze 30 postow z ostatnich 2 miesiecy bardziej nadajacych sie na jakies 24h bany niz to.

Wymiany Pablo - Fluber, Rappar Mayor i wiele innych sa sto razy gorsze niz to cos.

fluber dostal slusznego bana , jedyne o co mozesz miec pretensje to slaba skutecznosc moderacji w innych przypadkach , zamiast dazyc do podwyzszenia poziomu forum ty proponujesz obnizanie standardow

 

zreszta o co tu kruszyc kopie fluber dostal bana na 48 godzin a i tak zdolal wyprodukowac mala drame , zamiast odczekac banicje i  osobiscie napisac  pozegnanie postanowil wykorzystac osobe trzecia zeby tylko podkrecic emocje .

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Ban z dupy i kolejna błędna decyzja oczywistej osoby.

Ale odejście Flubera nie jest z powodu banu, to dla niego pretekst i chyba każdy to wie.

Pogorączkował się, bo go parę osób w dyskusjach ośmieszyło i mu ego niestety mocno ukuło 

Dokładnie. Nawet osoby co dały kota nisko, banów nie dostały

I gdzie tutaj sprawiedliwość?

 

Proponuje zrzutke na jakiegos "trenera życia" może nauczy go dystansu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Joseph 100x dziennie pisze do Deltusia zeby spierdalal i nikomu to nie przeskadzalo, poza jednorazowym banem.

Bo ja to robię społecznie i z pożytkiem dla ogółu 

58 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Proponuje zrzutke na jakiegos "trenera życia" może nauczy go dystansu xD

Oglądał bym z wypiekami na twarzy 

Swoją drogą to zastanawiające 

Dwóch najbardziej zagorzałych piewców oczywistej formacji politycznej znika chwilę po przegranych wyborach... 

Nie mówię że to coś oznacza ale 

I gdzie kurde jest @maynor? 

Dostał bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Nie tym razem.

Fluber dostal Bana za wypowiedz ponizej. 

No ja napisałem o trumpie i jego 25 lat młodszej żonie i relacji przypominającej ojciec-corka a Ty na to wyjechałeś personalnie porównując moja żonę z wywiezionym do lasu psem. Potem się dziwisz że jestem dla Ciebie niemiły. Za takie teksty w rl life dostaje się po mordzie, a Ty wielce zaskoczony że mi się to nie spodobało.

 

I mówisz że Cię nic nie rusza. Jedynym powodem takiej reakcji było to że masz młodsza partnerkę ( skąd miałem niby wiedzieć że masz 8 lat młodsza partnerkę) i moje pisanie o trumpie wziąłeś do siebie. Sorry, ale jeśli to co napisałem o relacji ojciec córka w kwestii Donald -Melania Cię nie ruszyło osobiście i po prostu bez emocji pomyślałeś że sobie pierdolniesz tekstem o wywożeniu żony do lasu to jesteś srogo pierdolnięty.

 

A że tak nie sądzę to myślę, że jednak Cię poniosło z powodu emocji a nie bycia zje***ym.

Flajber w całej okazałości.  Farmazon farmazonem poganiany.

W środę i czwartek post @ignazzjakoś mu nie przeszkadzał, w piątek się obudził i od rana najazd na niego i jego rodzinę, jakieś durne wklejanie teledysków, podjazdy w stronę żony, nazwanie Ignazza pizdą i truskwaka na torcie, dopytywanie czy w jego relacji z córką, ta napewno jest córką. 

Zwykły sciek, który nie padł nigdy "z ust" ludzi, o ktorych co poniektórzy piszą tutaj per "element".

No ale on nie wiedzioł. 

Nie wiedzioł, że żona Ignazza jest tylko 8 lat młodsza. Jakby wiedzioł to może by nie obrażał ich relacji. Ofiara.

Ale nie, że przepraszam. Nie nie. Ignazz "pierdolnięty" bo Fljaberowi się przypomnialoło, że poczuł się urażony wyrwanym z kontekstu tekstem, w którym ten pokazał mu, fakt w mocny sposób, jak łatwo można sobie klepać swoje osądy, bo widzimisię. No ale wiadmo, co wolno fljaberowi to nie tobie smrodzie.

No i on nie wiedzioł. Pierwszy raz w swojej historii na forum ale jednak.

1 godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Proponuje zrzutke na jakiegos "trenera życia" może nauczy go dystansu xD

Wróci silniejszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.