Skocz do zawartości

Jokic vs Jordan i inni all-time greats - very early tak na poważnie


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

a jedynie zastanawiam się głośno czy w wieku 34 lat po zdobyciu 3-4 misiów nadal bedzie mu się chciało

ja bym się zastanawiał ciszej, 3-4 misie w 6 lat to wciąż nawet dla mnie abstrakcja zwłaszcza przy tej rosnącej konkurencji i wciąż slnej starej gwardii

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Skoro był przegrzany sezonem to w tym wieku może rownie dobrze poczuć się przegrzany karierą..

to, że świadomie naraża się tak koszykarskemu narodowi jak Serbia by być jak w najlepszej dyspozycji (niekoniecznie fizycznej) to chyba akurat jest argument ku temu, że chce grać jak najdłużej, zresztą kilkukrotnie mówił, że chce być Duncanem z Nuggets, a Malone ma być jego Popem (to ostatnie dodałem sam, ale będzie śmiesznie jak Malone za kilka lat będzie dzięki temu wymieniany w topce ever ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sachs napisał(a):

a ja tylko chciałam napisać, że szacunek za zebranie i przedstawienie takiej ilości danych w poście @LeweBiodroSmoka, musiało Cię to kosztować sporo czasu i pracy.

dzięki, dzięki!

nie było łatwo to wszystko zebrać

 

ale niestety to @BMF napisał :D

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF rozumiem ze jakies defensywne porownanie obu graczy nadchodzi czy po prostu zapomniales ze w kosza gra sie po obu stronach parkietu?

Tak samo mocne jak wspomniales o Duncanie ale nie wspomniales o tym jak fenomenalny byl w obronie i jak szedl leb w leb z Shaqiem w seriach playoffowych jednoczesnie kryjac go i punktujac na nim

jakich rywali na swojej pozycji mial Jokic jak na ten moment chociaz zblizajacych sie do Shaqa? Czy Garnetta z prime MVP sezonow? Davis, Towns kto tam jeszcze? Ayton, Adebayo?

rozumiem ze 2 razy w roku zagra na Embiida, jak oczywiscie Embiidowi sie pojawi

gruby discrespect ogolnie dla all time greats, system, era, shooting duzo zmiennych

 

tak samo Garnett z sezonow najlepszych w Minny tez sie nie umywa do Jokica right mimo ze byl zabijaka po obu stronach parkietu?

Ogólnie żeby nie było nie mówię że Jokic to jakiś kolek też zależy czy rs czy playoffy bo sam pisałem caly zeszly postseason że to jak bronił na siebie w mistrzowskim runie było imponujące ale dalej gdzie tu w ogóle mowa o dotknięciu czy choćby musnieciu poziomu jaki prezentowali KG czy Duncan

Także teraz można się przepychać bo Jokic nie ma takich rywali jak miał choćby Duncan a Duncan nie miał all time rozwiniętej koszykówki shooterow za 3 sniperow i atletycznych freaków w drużynie 

Chyba ze tak jak na początku posta chcesz mówić o accolades i historycznie wysokich numerkach w ataku w erze stworzonej pod to

Jordan też chyba coś tam bronił 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że poszedł ten run w 4Q, prawie ich złapali... ale Jok nie trafiał xd

teraz dopiero widzę jakie to dziwne uczucie gdy przez bite 8 lat nie dostajesz od kogoś dwóch c***owych meczów pod rząd, może to jakaś socjotechnika Joka by zmobilizować resztę, dziś jakiś skutek to nawet przyniosło, ławka potrafiła podgonić wynik

Cytat

Nikola Jokic has taken 58 shot attempts over his last two games, and only has 9 free throw attempts to show for it. Over the last 40 years, a center has taken that many shots across two games and gotten less than 10 free throws just once: Nikola Jokic from April 5-7, 2022

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.