Skocz do zawartości

Prime Lillard better than prime Iverson


steve

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

mógłbyś zrobić na PO też? bo rs to mało istotne w sumie jeśli oceniamy całe legacy

w AST oraz TOV niemal identycznie, ale w PTS Iverson ma już sporą przewagę. nie wiem jak z LA TS, bo na b-r tego nie ma dla PO, ale wygląda na to, że można dla AI zbudować argument wokół tego, że był lepszy w playoffs. chociaż z drugiej strony, to tu mamy sporo szumu z powodu różnicy między siłą przeciwników, bo wschód wtedy był gorszy od zachodu z ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2023 o 18:10, lorak napisał(a):

czyli co, dochodzimy do nieuchronnego wniosku, że okoliczności były tak rożne, iż tego typu porównania nie sposób rozstrzygnąć, a co za tym idzie wszystkie nasze wieloletnie dyskusje są bez sensu ; ]

Mają sens :) dzięki temu odświeżamy sobie pamięć o tych zawodnikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 17:23, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Ajverson to  byl zwykly pet

  

W dniu 21.06.2023 o 09:06, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

ely3

Chcesz się tak bawić? nie ma problemu. moge zakladac setki multikont i bedziesz mial roboty po prostu więcej. a jeszcze jedna inwektywa w moja strone to forumek leci na Indie i payety za drobą oplatą beda zakladac po 100-200 kont dziennie i spamowac ci cale forum. chcesz? prosze bardzo.

  

W dniu 21.06.2023 o 09:18, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

gosc mnie banuje za byle co, i ja jestem niepowazny?

jestem msciwym czlowiekiem, i nigdy nie przegrywam.

da mi bana na to konto i robie co powyzej.

od rana forum bedzie zayjebane spamem z dziesiatek kont dziennie,

zaden problem.

juz raz tak gdzies zrobilem. na pewnym forum

raczej sie im to nie oplacalo, bo przez 2 miechy mueli codziennie super spam.

pare zl poswiece  to, bede mial czystą satysfskcje.

nie zasluzylem na bana za ten wpis, i nawet po tym co napisalem wyzej odnosnie tego sformulowania latwo wywnioskowac ze sie z jej smierci nie nabijalem.

gdybym napisal cos w stylu " hehhe glupia szmata chciala przezyc przygode z brudasem to ma co chciala, dobrze jej tak" 

to mialoby uzasadnienie.

a takie cos nie mialo miejsca

po prostu na sile sie dojebal i tyle

#pamietamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2023 o 07:16, Kubbas napisał(a):

Lillard jest krzesłem w obronie

 

Teraz jest, ale do 2018 roku nie było z nim tak źle i był w okolicach średniej ligowej na pozycji. Nie pomagało na pewno też sparowanie go z McCollumem, który od niego w obronie był jeszcze gorszy co sprawiało, że odbiór był jeszcze gorszy. 

W dniu 23.11.2023 o 16:27, lorak napisał(a):

to jest w sumie istotna różnica (większa niż mi się wydawało), bo przy tym samym volume Damian jest dużo efektywniejszy, a do tego lepiej kreuje. Iverson musiałby w D być na poziomie Kidda, aby jego przewaga w obronie przechyliła szale. 

 

Tutaj z tą efektywnością, myślę, że nie można również szarżować, bo jak się przypomni kto zdobywał więcej niż 10ppg to wybijali się tam niezbyt utalentowani centrzy oraz guardzi pokroju McKie czy Snowa, więc nawet gdyby zespół chciał wykorzystywać np. cutting skills Iversona lub karać defensywy nadmiernym skupieniem na AI3 to w rosterze ciężko szukać takich graczy. 

Ten rok 2001 był definiującym rokiem dla 3 legacy na wschodzie i nawet jak byli o rzut Cartera od wylotu w ECSF tak myślę, że obecnie wskazałbym Iversona, ale nie wykluczam, że w przypadku potężnego runu jako opcja 1B/A na tym bardzo mocnym (jak dotychczas) wschodzie zmienię zdanie, bo Lillard jako gracz też dojrzewa i jako peak do oceny można mu wybrać kilka opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2023 o 16:27, lorak napisał(a):

AI był lepszy w D, ale nie jakiś super dobry, a że generalnie u obwodowych ta strona boiska ma mniejsze znaczenie, to w tym porównaniu niewiele to wnosi. ważniejszy jest atak:

Iverson w prime ('01-06) robił (per 100) 37.1 PPG, 7.7 AST oraz 4.7 TOV przy 97 L-A TS (czyli 3% poniżej średniej ligowej)

natomiast prime Lillard ('18-'23) 37.7-9.7-3.9 z 106 TS

to jest w sumie istotna różnica (większa niż mi się wydawało), bo przy tym samym volume Damian jest dużo efektywniejszy, a do tego lepiej kreuje. Iverson musiałby w D być na poziomie Kidda, aby jego przewaga w obronie przechyliła szale. 

A tutaj to Znowu nie zrobiłeś era adjustments, 40% fg w czasach ai3, to warte tyle samo co 44% Lillarda z kariery, czyż nie ? :) tak samo ppg, ai3 pizgal po 30pts w czasach gdy wyniki były po 90:88, imo zapomniałeś o tym mocno jak z tym lebronem ostatnio 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A tutaj to Znowu nie zrobiłeś era adjustments, 40% fg w czasach ai3, to warte tyle samo co 44% Lillarda z kariery, czyż nie ? :) tak samo ppg, ai3 pizgal po 30pts w czasach gdy wyniki były po 90:88, imo zapomniałeś o tym mocno jak z tym lebronem ostatnio 😛

yup

to jest w ogole najwieksza zagadka

jak sobie obejrzec finaly 2008 Kobego vs Celtics i w jakim tloku on musial grac

w ogole w jakim tloku musieli grac superstarzy kiedys wszyscy

mind blow jakby oni wygladali teraz i ich EFF

najwiekszym beneficjentem jest Lebron

ale zasluzenie bo to on miedzy innymi stworzyl ta space and pace lige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

A tutaj to Znowu nie zrobiłeś era adjustments, 40% fg w czasach ai3, to warte tyle samo co 44% Lillarda z kariery, czyż nie ? :) tak samo ppg, ai3 pizgal po 30pts w czasach gdy wyniki były po 90:88, imo zapomniałeś o tym mocno jak z tym lebronem ostatnio 😛

ten L-A TS jest w odniesieniu do średniej ligowej, a staty podałem per 100 possesions, aby właśnie uwzględnić tą sporą różnicę w pace ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.