Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mac napisał(a):

Kolo mogl se wybrac jedboczesnie kota domowego i tygrysa i bylo wszystko spoko.

No właśnie nie było i tylko @RappaR smrodu narobił tym pickiem, ale w końcu przynajmniej doszło do uzgodnienia co on tak naprawdę wybrał, a Ty tego z niewiadomych powodów zrobić nie chcesz.

2 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Tylko tradycyjne Lazanie sa tylko dwie.

W sumie nie zaszkodziłoby gdybyś sprecyzował, która jest ta "Twoja" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak z boku komentarz:

Najpierw czepianie się flubera, że wziął pierogi ruskie zamiast po prostu pierogi, przez co stracił szansę na zyskanie miłości tych co wolą inne smaki.

Teraz dla odmiany czepianie się spaghetti, że zbyt ogólne pojęcie :P

Nie dogodzisz :P

dokladnie, ja jestem mocno za uscisleniem regul i kategorii.

Ja akurat w wielu kategoriach pisalem odnosnie wlasnie tego co mozna brac (np gry czy inne czesci), co brac pod uwage przy wyborze krajow, jakie zwierzeta mozna brac (np krowa i byk co mozna zdaje sie wziac odszielnie, roznia sie tylko plcia, a pewnie psa nie mozesz wziac pies pies samiec, pies suka).

Tylko jestem za tym by to bylo ustalone i stosowane do WSZYSTKICH userow, a nie wlasnie wybiorczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kily napisał(a):

a Ty tego z niewiadomych powodów zrobić nie chcesz.

moj powod jest taki, ze oczekuje rownego traktowania.

Jesli inni moga wybierac bez doprecyzowania, to nie rozumiem czemu ja muszę.

Teraz, LAF napisał(a):

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał(a):

Pizza, makaron z sosem, pierogi ( @fluber powinien rozszerzyć) nie wiem w czym widzicie problem 🤷

aye, dyktatorsko zmienię flubera pick na pierogi i elo

 

niech żre też z mięsem PAN WEGETARIANIN

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Strasznie nam sie forumowicze zrobili jak kobiety przy okresie.

a to miał być luźny atf bez spiny o wynik xDDD

 

WYSZŁO JAK ZWYKLE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kily napisał(a):

No właśnie nie było i tylko @RappaR smrodu narobił tym pickiem, ale w końcu przynajmniej doszło do uzgodnienia co on tak naprawdę wybrał, a Ty tego z niewiadomych powodów zrobić nie chcesz.

gwoli ścisłości to to uzgodnienie wyglądało tak że Rappar najpierw wziął tygrysa a potem zmienił na kota xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

No właśnie nie było spoko

dolaczylem zdaje sie w 4 rundzie po kilku dniach i chyba to nikomu nie przeszkadzalo wlasnie poza mna po dolaczeniu?

Moj wybor spagetti zaczal przeszkadzac Kiliemu po kilku minutach.

dla mnie to roznica i jak juz pisalem, spagetti jest dla mnie podobnym casem do pizzy i lasanii, a te nadal wedle kilego (imo slusznie) nie wymagaja doprecyzowania.

Wydaje mi sie ze termin Spagetti jest w powszechnym uzyciu.

Jak pisalem w przypadku dan i zup ja planowalem brac najlepsze wersje tych dan, bo chyba tez czesto ludzie jedza najlepsze wersje dan ktore poznali w zyciu.

p.s ja nie kojarze duskusji z pierogami, rozumiem ze byla tu jakas na jednej z pierwszych stron?

jakby co uwazam ze pierogi to byl wystarczajacy pick i wymog wybrania konkretnych mocno niekorzystny i nie fair w stosunku do @fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

No dla mnie powinny być wybierane konkretne dania, a nie ,,pizza'' albo ,,burger'', bo nie wiem na co mam głosować. To tak jakby w koszykarskim ATF-ie nie wybierać lat konkretnego gracza (tylko jeszcze bardziej). 

e tam

jestem w stanie sensownie sobie pomyśleć 'mam ochotę na pizzę' a niekoniecznie muszę myśleć 'mam ochotę na pizzę pepperoni z tego a tego lokalu wypiekaną w takim a takim piecu bla bla"

 

ale fakt pewnie na początku warto było mocniej to uściślić bo wyszło tak że niektóre kategorie poszły bardziej ogólnie a inne mniej...ale tak jest w prawie każdym atfie (o czymś się zapomina i trzeba iść z duchem gry)

no i jeszcze raz -> to miał być LUŻNY atf :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie branie burgera z frytkami to tez taki slaby case, bo to sa dwie potrawy ktore po prostu czesto ktos se zamawia, ale raczej jedno na drugie nie wplywa.

Czy np mozna bylo picknac pizze z frytkami i hamburgerem ? to chyba wyzej niz sama pizza.

Sam bardzo chcialem wziac frytki z uwagi wlasnie na prostote i raczej pewnosc ze nie bede musial sie tlumaczyc o jakie konkretne chodzi, a z uwagi na  brak prestizu u nich bylem mocno nikt ich nie picknie (i w sumie ciekawe czy poszlyby same?).

 

Tak czy siak chyba niezla drama wyszla, #spagate

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

jestem w stanie sensownie sobie pomyśleć 'mam ochotę na pizzę' a niekoniecznie muszę myśleć 'mam ochotę na pizzę pepperoni z tego a tego lokalu wypiekaną w takim a takim piecu bla bla"

Przerabialiśmy już w koszykarskim ATF-ie, że ludzie brali fajnych zawodników, tylko kiepskie lata, i potem jakiś LAF brał Iverka z latami z dupy, co mocno obniżało value wyboru ('mam ochotę na Iversona, tylko nie tego co trzeba').

Analogicznie tutaj, burger fajna sprawa, ale ktoś może mieć na myśli burgera-drwala z Maca (obrzydliwe). Jak ktoś uważa pierogi ruskie za najlepsze pierogi, to spoko, ja tak nie uważam np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

 

ale fakt pewnie na początku warto było mocniej to uściślić bo wyszło tak że niektóre kategorie poszły bardziej ogólnie a inne mniej...ale tak jest w prawie każdym atfie (o czymś się zapomina i trzeba iść z duchem gry)

no i jeszcze raz -> to miał być LUŻNY atf :P 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.