Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, BMF napisał(a):

A, i założyłem, że w 'najlepsze zwierzę' nie było powiedziane, że koniecznie chodzi o 'najbardziej cute zwierzę' (Jordan/kot), więc poszedł największy impakt (LeBron/krowa), nawet jak wizualnie kocie ruchy Jordana są przyjemniejsze dla oczu. 

 
COWS have been declared the greatest killers of humans among animals in the UK. The Health and Safety Executive (HSE) found that cows killed 74 people in the UK over the last 15 years, by crushing, butting and trampling victims
xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):
 
COWS have been declared the greatest killers of humans among animals in the UK. The Health and Safety Executive (HSE) found that cows killed 74 people in the UK over the last 15 years, by crushing, butting and trampling victims
xD

Może chodziło o impact na globalne ocieplenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Może chodziło o impact na globalne ocieplenie?

Nic nie jest idealne. ;] 

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):
COWS have been declared the greatest killers of humans among animals in the UK. The Health and Safety Executive (HSE) found that cows killed 74 people in the UK over the last 15 years, by crushing, butting and trampling victims

Kot domowy would never

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Tak z doświadczenia te 'sieciówkowe' kebaby (google mówią mi, że takie są trzy ;]), generalnie jedzenie, jest max b. dobre-nie wybitne, to tak jakby uważać pizzę z DaGrasso za najlepszą pizzę: no nie, stoisz w kolejce i idziesz do Nolio jak chcesz 'najlepszą' pizzę w Krakowie. Ale aż sprawdzę dzisiaj tego kebsa.

Z tymi pizzami to jest jeszcze taka sprawa, że z jednej strony masz te prawilne, tradycyjne pizze włoskie z włoskimi składnikami jak lardo, które są super ale z drugiej masz podwójne pepperoni z Dominos czy w ogóle dziwactwa, które Włochom się nie śniły i to też super smakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Tu jest jedna kategoria na to przecież. 

Ja tam wybrałem Maradonę za ratio urody-znaczenia (gamewinner w 1/4 MŚ po przebiegnięciu większości boiska z krajem z którym kilka lat wcześniej toczyło się wojnę, do pobicia tylko przez bias nudy ;] ) - ale chyba nie było powiedziane, że w ogóle trzeba brać z piłki.

Np. GOAT zagranie z curlingu (i tak nikt by nie wybrał ;]): 

 

Tak z doświadczenia te 'sieciówkowe' kebaby (google mówią mi, że takie są trzy ;]), generalnie jedzenie, jest max b. dobre-nie wybitne, to tak jakby uważać pizzę z DaGrasso za najlepszą pizzę: no nie, stoisz w kolejce i idziesz do Nolio jak chcesz 'najlepszą' pizzę w Krakowie. Ale aż sprawdzę dzisiaj tego kebsa.

Przeciez tu juz po fotach widac ze to mielona

Niezle widze ignazz chce zalatwic konkurencje w atfie

Nieladnie

Idz do tej 13tki

 

ale ogolnie straszna bieda kebabowa w tym Krakowie jak patrze

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF w krakowie jak kebab to obczaj kebab 13. Do niedawna rowniez Kebab i pajdy. Ale ich albo dogonila inflacja i jakość spadla zeby utrzymac ceny albo za dużo lokali otworzyli. Z sieciowek nie znam dobrej pizzy w Krk wiec tak jak piszesz Nolio, Npizza (ten sam właściciel co Nolio latwiej o stolik)

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Pospieszyłem się z tym najgorszym postem na forum 

Rozwin prosze bo moze bede mial perelke do najgorszego posta. 

Btw: BMF zapomniałeś literki jak głosowałeś.  Top far(t) : krowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA @BMF

ZROBIŁEM POWAŻNY RISERCZ KRAKOWSKICH KEBABÓW i wyszły mi dwa do sprawdzenia:

1. Jamra Kebab - róg Rejtana i Piłsudskiego, wygląda że to no1 w Krk
2. Kebab pod 13 (wklejałem wcześniej adres) - najbardziej znany w Krk i takie chyba defaultowe go-to miejsce (ale na oko wygląda gorzej niż Jamra)

oba niedaleko siebie jbc (po dwóch stronach mostu Piłsudskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Gregorius napisał(a):

@BMF 

Rozwin prosze bo moze bede mial perelke do najgorszego posta. 

Btw: BMF zapomniałeś literki jak głosowałeś.  Top far(t) : krowy

Nie mieszam się w sprawy religijne :)

Chcesz poczytać o głupotach to zapraszam do twórczości i przewidywan Al Gore

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, julekstep napisał(a):

DOBRA @BMF

ZROBIŁEM POWAŻNY RISERCZ KRAKOWSKICH KEBABÓW i wyszły mi dwa do sprawdzenia:

1. Jamra Kebab - róg Rejtana i Piłsudskiego, wygląda że to no1 w Krk
2. Kebab pod 13 (wklejałem wcześniej adres) - najbardziej znany w Krk i takie chyba defaultowe go-to miejsce (ale na oko wygląda gorzej niż Jamra)

oba niedaleko siebie jbc (po dwóch stronach mostu Piłsudskiego)

Jest jeszcze jeden kultowy ale muszę przejrzeć foty aby to zadziałało. 

Bardziej restauracja niż budka. 

Tylko wracajac obok charlotty jest nalewka Wiśniewskiego i stad problem z pamięcią nazwy. Ale pamietam jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał(a):

Jest jeszcze jeden kultowy ale muszę przejrzeć foty aby to zadziałało. 

Bardziej restauracja niż budka. 

Tylko wracajac obok charlotty jest nalewka Wiśniewskiego i stad problem z pamięcią nazwy. Ale pamietam jakość. 

W Jamrze jeszcze nie jadłem ale potwierdzam że cieszy się dobrą opinia. jest jeszcze parę dobrych ale takich bardziej lokalnych których nazwy nawet się nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregorius napisał(a):

W Jamrze jeszcze nie jadłem ale potwierdzam że cieszy się dobrą opinia. jest jeszcze parę dobrych ale takich bardziej lokalnych których nazwy nawet się nie zna.

Z takich lokalnych to U Buły przy powstańców daje radę. Spoko jest też Buda u Majstra przy al. 29 listopada.

Jeśli chodzi o pizzę to zdecydowanie Olio i Italianissimo. Szkoda, że nie ma już Garden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał(a):

Z takich lokalnych to U Buły przy powstańców daje radę. Spoko jest też Buda u Majstra przy al. 29 listopada.

Jeśli chodzi o pizzę to zdecydowanie Olio i Italianissimo. Szkoda, że nie ma już Garden.

kucharze z pierwszego Garden wrocili na stare miejsce. Olio dobra ale stosunek cena jakośc srednia. Buła to bardzo dobry miesny jeż. Cieżko przejść całego kebaba. u Majstra nie próbowałem ale ma słabą opinie u znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Championship Manager 01/02 @LeweBiodroSmoka

hahaha, ale BMFowo wybrana część po 'metascore' xD

tzn. u mnie i tak będzie wysoko ofc, ale najlepsze wybory (boostujące overall ranking) to byłyby:

- Championship Manager 2 (największa rewolucja i pierwszy 'faktycznie zajebisty' manager -> bo jedynka to był jeszcze paździerz nie wybijający się jakoś ponad konkurencję)
- Football Manager 2024 (bo to jednak taki rodzaj gierki że każda kolejna edycja w 95% przypadków jest lepsza niż poprzednia i z defaultu zawsze najlepiej grać po prostu w najnowszą wersję)

tak więc boosta nie będzie (jak w przypadku np. Mass Effect, gdzie poszła najlepsza część) ale z mojego top3-4 raczej nie wypadnie (bo wątpię żeby kilka gierek z mojego absolutnego topu poszło żeby to zepchnąć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

hahaha, ale BMFowo wybrana część po 'metascore' xD

tzn. u mnie i tak będzie wysoko ofc, ale najlepsze wybory (boostujące overall ranking) to byłyby:

- Championship Manager 2 (największa rewolucja i pierwszy 'faktycznie zajebisty' manager -> bo jedynka to był jeszcze paździerz nie wybijający się jakoś ponad konkurencję)
- Football Manager 2024 (bo to jednak taki rodzaj gierki że każda kolejna edycja w 95% przypadków jest lepsza niż poprzednia i z defaultu zawsze najlepiej grać po prostu w najnowszą wersję)

tak więc boosta nie będzie (jak w przypadku np. Mass Effect, gdzie poszła najlepsza część) ale z mojego top3-4 raczej nie wypadnie (bo wątpię żeby kilka gierek z mojego absolutnego topu poszło żeby to zepchnąć)

Ziomuś, Ty mnie tu nie obrażaj, bo to gra w która zagrałem więcej niż w jakakolwiek inna w życiu, łącznie pewnie grubo ponad 200 sezonów, a Maxim Tsigalko na zawsze w mojej pamięci;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 09:44, julekstep napisał(a):

z jednej strony przyroda/widoczki-wise topka

z drugiej lider woke'izmu i pod tym wzgledem chyba najbardziej pojebany kraj

Jak to oceniac? :P

To jest myślę ogólnie dobre pytanie do wielu kategorii.

W kontekście wspomnianego kraju, można np:

1. Najlepszy kraj do osiedlenia.

2. Najlepszy kraj na wakacje.

3. Najlepszy kraj do emigracji zarobkowej (może podobnie z 1 ?)

4. Najlepszy kraj do posiadania obywatelstwa

5. Najlepsza pogoda (dla mnie to chyba najważniejsze)

Pewnie wiele jeszcze innych.

 

Do tego dochodzi, to że np moj najwazniejszy punkt 5 ma wiele roznych wartosci dla roznych obszarow.

 

Mnie jeszcze w kontekscie krajow ciekawi, jak jest taki kraj co ma np wiele terytoriow zamorskich, to tez je traktujemy jako ten kraj?

Moze to miec spore znaczenie w kontekscie niektorych krajow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.