Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Gregorius napisał(a):

Planszowki to bylo by Mega. Kolekcja przebija juz 140 kupionych w ostatnich latach. I tylko brak miejsca (i obecne ceny) blokuja rozwoj kolekcji. 

aż sprawdziłem u siebie 115, a 160 razem z dodatkami :)

3 minuty temu, DRK napisał(a):

Dobry wybór z tą niespodziewaną wiekopomną i wyjątkową porażką Nadala w RG w 2009

Rozważałem ten wybór, ale potem pomyślałem, że porażki w tenisie to nic spektakularnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Jezu ale mam Bmfowe picki

Wroclaw, burger, rdr2. Tylko ta zupa pho minimalnie hipsta, ale jak ktos jadl dobra to doceni.

burger to totalnie nie-bmf'owy pick tbh

4 minuty temu, P_M napisał(a):

aż sprawdziłem u siebie 115, a 160 razem z dodatkami :)

jest tylko jedna planszówka TO RULE THEM ALL

Przy Piwku: Przy piwku: Magia i Miecz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Dobry pick z tym soderlingiem, ale może dlatego że na żywo to oglądałem i mam sentyment. soderling te lata 09-10 na ziemi miał kozackie 

Tylko pytanie czy porażka z graczem z top 15-25 (na tamten moment, bo career high top4) to aż taki upset w tenisie, gdzie nie ma niepokonanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

Tylko pytanie czy porażka z graczem z top 15-25 (na tamten moment, bo career high top4) to aż taki upset w tenisie, gdzie nie ma niepokonanych

No w tym peaku nadala w którym wygrał przez 10 lat 9 razy i miał tylko jedna porażkę? To była wielka sensacja. Z tym że w tamtych latach na ziemi Robin to był top 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał(a):

Tylko pytanie czy porażka z graczem z top 15-25 (na tamten moment, bo career high top4) to aż taki upset w tenisie, gdzie nie ma niepokonanych

No Nadal byl tak dobry na ziemi ze tak. W zasadzie ciezko mi o podobnego sportowca ze sportow popularnych , ktory by az tak zdominowal jak Rafa gre na cegle.

Na 17 startow, 14 wygral, 2 przegral z Djoko i raz z Soderlingiem.

W finalach dal 6-0 zarowno Federerowi jak i Novakowi.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, P_M napisał(a):

Rozważałem ten wybór, ale potem pomyślałem, że porażki w tenisie to nic spektakularnego...

Porażki w tenisie nic spektularnego. Ale ta akurat była jedyna w swoim rodzaju. Soderling został jedynym człowiekiem, który pokonał Nadala przez ponad 15 lat w RG.

Były co prawda jeszcze dwie z Nole, ale nie ma pewności czy on jest 100% człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Porażki w tenisie nic spektularnego. Ale ta akurat była jedyna w swoim rodzaju. Soderling został jedynym człowiekiem, który pokonał Nadala przez ponad 15 lat w RG.

Były co prawda jeszcze dwie z Nole, ale nie ma pewności czy on jest 100% człowiekiem.

Tylko, że patrzysz na to z perspektywy teraz, wtedy Rafa miał "tylko" 4 rolandy na koncie i miał 23 lata. Iga ma 3 i myślę, że za rok jak nie wygra (też będzie mieć 23 lata) to nie będzie to jakaś mega sensacja.

4 minuty temu, Gregorius napisał(a):

@P_M grałeś w nowego Nemezisa(lockdown)?

Nie, na półce nieograny zwykły Nemesis:)

9 minut temu, fluber napisał(a):

No w tym peaku nadala w którym wygrał przez 10 lat 9 razy i miał tylko jedna porażkę? To była wielka sensacja. Z tym że w tamtych latach na ziemi Robin to był top 3

 

9 minut temu, mac napisał(a):

No Nadal byl tak dobry na ziemi ze tak. W zasadzie ciezko mi o podobnego sportowca ze sportow popularnych , ktory by az tak zdominowal jak Rafa gre na cegle.

Na 17 startow, 14 wygral, 2 przegral z Djoko i raz z Soderlingiem.

W finalach dal 6-0 zarowno Federerowi jak i Novakowi.

Again, nie neguję wielkości Nadala na mączce,tylko weźcie perspektywę na dyscyplinę jaką jest tenis i miejsce w karierze Nadala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

skad to info o tym slodkim?

doświadczenie ; ] to źródło szybkiej energii, spowalnia wchłanianie alko (aczkolwiek tłuste jedzenie sprawdza się tu jeszcze lepiej) oraz zmniejsza ryzyko niskiego poziomu cukru. jak ktoś przesadzi z alko, to w szpitalu też przecież dostanie glukozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Tylko, że patrzysz na to z perspektywy teraz, wtedy Rafa miał "tylko" 4 rolandy na koncie i miał 23 lata. Iga ma 3 i myślę, że za rok jak nie wygra (też będzie mieć 23 lata) to nie będzie to jakaś mega sensacja.

No właśnie bardziej imponujące jest wygranie z nadalem w prime niż z takim karelinem post prime bo nie wiadomo jak długiej serii Winów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.