Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Dlatego patrząc na swobodę wyborów wybieram WÓDKĘ CZYSTA. jest nas tylu ze nie ma sensu dobrać Markę wódki bo jednemu pasuje ti drugiemu tamto. Nie wydaje mi się aby 8 osób wybierali wódki i dlatego musi być marka. Wystarczy rodzaj. 

Ja się nie pytam o kolor kota czy rodzaj tygrysa. 

Ja nie jestem organizatorem ale jezeli w przypadku seri gier mamy wybrac dokladna wersje gry, to podobnie jest z alco. Pozatym wrzuciles Wyborowa wiec na reklamacje jest jakby ze 3 dni za pozno.

4 minuty temu, mac napisał(a):

Mi w wyborze Jacka Danielsa podoba sie ze zaraz potem wybiera @jack

Smiechlem jak to widzialem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał(a):

Aaa, oki, bo widziałem tylko wpis o polskiej czystej. ;] Ja zakładam, że liczy się ratio ceny/jakości, jakby co. 

NO i teraz mam dylemat bo miałem zamiar wziąć konkretna inna whisky i nie wiem czy będę mógł czy nie. MI w sumie pasowało to ograniczenie to konkretnej marki/rodzaju/szczepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO najsensowniej nie mieszać i trzymać się tego co było ustalone w ATFie filmowym. Tam wybierany był konkretny film, ale inni nie mogli brać innych filmów z tej samej serii. Czyli tutaj konkretna marka alko, ale inni nie wybierają tego samego rodzaju alkoholu (innej wódki, innej whisky itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

nie wiem co to za problem @ignazzżebyś wybrał sobie konkretną polską czystą wódkę (nawet jak nie chcesz tej wyborowej). ;]

Taki ze Ty juz wybrales alco cFaniaku xD

2 minuty temu, Kily napisał(a):

IMO najsensowniej nie mieszać i trzymać się tego co było ustalone w ATFie filmowym. Tam wybierany był konkretny film, ale inni nie mogli brać innych filmów z tej samej serii. Czyli tutaj konkretna marka alko, ale inni nie wybierają tego samego rodzaju alkoholu (innej wódki, innej whisky itd.)

To jakby zmienialo ciezar wartosci kategorii.

Plus jak wybralismy GTA5 to nie bierzemy RDR2 ?

Nie trzyma sie kupy w tym ATF.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

To jakby zmienialo ciezar wartosci kategorii.

W alko można IMO ewentualnie rozróżniać np. Tennessee whisky od szkockiej albo piwo ciemne od jasnego. Ale wybieranie kolejnych marek wódki jest bez sensu.

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Ta sama gra (ciagle swietna) tyllo etykieta zmieniona z terazniejszosci na dziki zachod.

Tak samo jak kilka innych, których nie mogę napisać ze względów spoilerowych. Bullshit. To są po prostu inne serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.