Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ely3 napisał(a):

A cud w Bernie to taka sensacja jak wygranie Tour De France przez Riisa w 96.. Jak chcesz to możesz wierzyć ,że strzykawki znaleziono wtedy w niemieckiej szatn ito rzeczywiście była witamina C ( co ciekawe jakoś po innych meczach nie znajdowano ich)

Plus poczytaj sobie o brutalnej grze Niemców gdzie dwóch Węgrów nie było w stanie chodzić tylko stało do konca meczu

Ależ ja to wszystko wiem. Nawet obejrzałem sobie kiedyś ten mecz (to co się uchowało) z ciekawości. Z tego co zasłyszałem Węgrzy zrewolucjonizowali grę w piłkę, gdyż jako pierwsi zaczęli zagrywać piłkę na wolne pole a nie pod nogi kolegi z drużyny. Przez co ich gra stała się o wiele szybsza.

Ale jak widać Niemcy znaleźli na to sposób. W czasach, kiedy przygotowanie fizyczne pozostawiało wiele do życzenia można było łatwiej zdominować przeciwnika zwykłą fizycznością. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Bez spoilerów!

jaki spojler. Tam jest oficjalne przyznanie się do brania dopingu tyle ,że po 20 latach prawie.. A cud w Bernie to tylko niemieccy dziennikarze zrobili śledztwo ,że tam Niemcy byli na dopingu. Po prostu uważam, że doping to nie jest sensacja tylko oszustwo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DRK łosoś konkret wybór ale czemu nie napisałeś w jaki sposób przyrządzony I z chum, bo znam amatoròw, którzy go psują zalewając jakims sosem teriyakki czy c*** wie czym :D 

( moja mama ❤️ gotuje najlepiej pod słońcem ale o ten łosoś teriakki to mamy zawsze mega kłótnie, nie wiem co to za pomysł jest, żeby smak łososia zabijać jakims gownem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie bez powodu jest nazywany królewską rybą, jego nie trzeba nawet niczym doprawiać, ewentualnie ciapkę soli i pietruszki, bo ma swój własny zayebisty smak.

Ja polecam ten przepis:

https://tvn.pl/programy/masterchef/tomasz-strzelczyk-losos-z-sosem-jogurtowym-ls6297364

od dwóch lat tylko tak robie łososia odkad trafiłem na to w odcinku masterchef PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ely3 napisał(a):

jaki spojler. Tam jest oficjalne przyznanie się do brania dopingu tyle ,że po 20 latach prawie.. A cud w Bernie to tylko niemieccy dziennikarze zrobili śledztwo ,że tam Niemcy byli na dopingu. Po prostu uważam, że doping to nie jest sensacja tylko oszustwo. 

 

byc moze chodzilo o te wzmianke o tour de france jako spoiler...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregorius napisał(a):

Z ciekawości kto ją tak nazywa? Bo jak wrzuciłem w googla to jedyne wyniki dotyczyły Jesiotra i Dorady królewskiej


 

Masz racje ale, o łososiu tez tak się mówi, jest tez odmiana królewska nawet ;)

 

Trocie i łososie to bardzo waleczne rybyi do tego bardzo duże - zobaczcie na zdjęciach. Ryby, których hol jest czymś niezapomnianym dla każdego wędkarza. W Sławnie te królewskie ryby są dosłownie na wyciągnięcie ręki.”

Kilka innych artykułów na szybko tez znalazłem, mam wklejać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):


 

Masz racje ale, o łososiu tez tak się mówi, jest tez odmiana królewska nawet ;)

 

Trocie i łososie to bardzo waleczne rybyi do tego bardzo duże - zobaczcie na zdjęciach. Ryby, których hol jest czymś niezapomnianym dla każdego wędkarza. W Sławnie te królewskie ryby są dosłownie na wyciągnięcie ręki.”

Kilka innych artykułów na szybko tez znalazłem, mam wklejać dalej?

nie. Bo to nie było czepianie się a ciekawość.  Zresztą nie zmienia to tego ze w top5 ryb u mnie ich nie ma. Szczególnie na ciepło czyli smażenie czy pieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Eeeee? Jest Wyborowa dla mnie ciezko o wieksze konkrety (czytaj busty)

Dlatego patrząc na swobodę wyborów wybieram WÓDKĘ CZYSTA. jest nas tylu ze nie ma sensu dobrać Markę wódki bo jednemu pasuje ti drugiemu tamto. Nie wydaje mi się aby 8 osób wybierali wódki i dlatego musi być marka. Wystarczy rodzaj. 

Ja się nie pytam o kolor kota czy rodzaj tygrysa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.