Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

i wciąż największym poszkodowanym tego provo był Tyrion :) 

nikt nie wyszedł z tego bez szwanku, przypominam drugą wybitną postać z tego samego obozu dla kontrastu 

1 minutę temu, BMF napisał(a):

IMHO dostaje bonusowe punkty za bycie jedyną niegeneryczną 'główną' postacią b. fajnego serialu (nie czytałem książek). 

no, ale zagrana świetnie, jak większość zresztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

@RappaR wybrales tygrysa, czy koty? Bo to jednak jest roznica :D

Swoja droga pytanie do panow od historii @RappaR @Koelner
Jakim cudem udalo sie po 2 wojnie zmienic tak bardzo DNA Japonczykow? Dumny, waleczny, honorowy narod, nagle zmienil sie troche w fajtlapy i memy, z tego punktu widzenia. Wiecie ocb, raczej pacyfizm, hentai, wszelkie rozne dziwnosci z jakich znana jest Japonia .Pewnie Hiroszima i Nagasaki to dosc niezle argumenty, zeby sie ogarnac, ale jaki inny narod zrobilby cos w stylu ''Ok, teraz zmieniamy sie jako narod calkowicie, wszyscy razem''

mam tylko ogólną wiedzę, jedynie okres Meiji trochę polizałem ale jeśli chodzi o DNA to raczej czegoś takiego nie ma, historia ukazała że prawie każdy naród można ulepić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Jakim cudem udalo sie po 2 wojnie zmienic tak bardzo DNA Japonczykow? Dumny, waleczny, honorowy narod, nagle zmienil sie troche w fajtlapy i memy, z tego punktu widzenia. Wiecie ocb, raczej pacyfizm, hentai, wszelkie rozne dziwnosci z jakich znana jest Japonia .Pewnie Hiroszima i Nagasaki to dosc niezle argumenty, zeby sie ogarnac, ale jaki inny narod zrobilby cos w stylu ''Ok, teraz zmieniamy sie jako narod calkowicie, wszyscy razem''

Myślę ze masz mylne wrażenie.  Zmienilo sie troche pudelko bez zmian wewnątrz. Piszesz o pacyfizmie zapominajac ze ich sily samoobrony sa top10 armia na swiecie. Mimo nazwy. Jak widziałem filmy dokumentalne o inwazja na chiny to japońscy staruszkowie z usmiechem opowiadali jak bambusem zabijali chinski kobiety wbijajac im je w drogi rodne. 

Nie wiem co masz do hentai itd ale Japonczycy od zawsze byli troche zboczeni otwarci na dziwactwa co znajduje odzwierciedlenie w literaturze z czasów z przed 2 WŚ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wiecej kojarzy o tym kaiserslautern? Poszperałem sobie i oni w latach 90-tych cały czas byli w topie ( poza wybranym tytułem także inne mistrzostwo, wice, 4 miejsce) , to że było beniaminkiem wynikło z jakiegoś absurdalnego spadku ( tylko 10 porażek w sezonie, tylko minus 6 w bramkach, tylko 37 straconych goli), w kolejnym poziomie pozamiatali 2 bundeslige utrzymując core z lat poprzednich, w wydatkach przed sezonem byli w top 4. Jasne że tamten Bayern był faworytem, ale kaiserslautern to przed sezonem wyglądał raczej na beniaminka typu Lipsk. Zresztą w dwóch kolejnych sezonach po mistrzostwie kończyli w czołówce i awansowali do pucharów. Dziwny wybór, ale może czegoś nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje wybory, to są one związane głównie z moimi upodobaniami, a nie tym co sądze, że dostanie najwięcej głosów.

Mało w którym ostatnim ATFie mogłem brać udział, bo np nie cenię żadnych władców czy polityków (chyba że ich działalnośc z tym nie związaną jak Religa czy Łukasiewicz) i tym podobne.

W tym obecnym wydaje mi się, że może mi się  uda scocjalizować z forumowiczami.

 

Mój pierwszy wybór to zapewne bust, niestety jest to najważniejsza kategoria dla mnie, jak i moje ulubione zwierzę po "zwykłym" kocie (dlatego dopytywałem czy można go wziąć). Chodziły mi po głowie dwa inne zwierzęta (też dzikie ale bardziej znane), ale jednak miłość do kotów zwyciężyła. Ciekawi mnie kiedy one pójdą.

Gdy widzę filmy czy zdjęcia tego zwierzątka, to od razu mi się poprawia humor.

Można to też traktowac, że to tez zwierzę z dzikich, które bym najbardziej chciał by zostało udomowione (chociaż zdaje sobie sprawę że to mało możliwe jak w większości)

Za pewne mało kto je tu w ogóle kojarzy, ale ostatnio co raz bardziej zyskuje na popularności.

Dziś było nawet na wykopie:

https://wykop.pl/link/7286387/dlaczego-ten-dzikus-nie-nadaje-sie-do-domu-manul-youtube

Chociaż miniaturka filmiku wybitnie słaba, polecam inne filmy o Manulach. Memowy kotek.

pallas-cat-cat.gif

Super motyw żeby użyć ogona do ochrony łapek przed zimnem.

Tu chyba jego jedno ze słynniejszych wystąpień:

cat.gif

Inna nazwa to Pallas Cat.

Żyje nawet Mount Everest (a więc jakieś odniesienie do all time jest).

 

Co do mojego następnego wyboru. Większośc moich ulubionych filmów czy seriali to komedie i to takie, gdzie główni bohaterowie są specyficzni.

U nas w filadelfi (tu od jednego z bohaterów wziąłem nick) czy Chłopaki z Baraków - bohaterowie są śmieśni, jednak nie pasują w żaden sposób by ich wybrać. Coś co zauważył @fluber, że większośc tych głównych bohaterów to są bad guye lub ogólnie osoby, z którymi raczej by się nie chciało mieć do czynienia. Dlatego myślałem, że ta kategoria będzie jedną z późniejszych przeze mnie wybranych.

Jednak jak pojawił mi się w głowie Chandler wiedziałem, że to moje Bingo. Ulubiona postać jednego z ulubionych seriali i do tego good guy. Chciałbym mieć takiego przyjaciela jak on.

 

Trzeci wybór - obraz nie jest dla mnie ważną kategorią, ale wybrany "Krzyk" to jedyny obraz, który bym chciał w tej zabawie wybrać.

 

Czwarty wybór - w sumie może powinien być drugim, bo w kategorii zupy, miałem tylko 2 picki - ten i pomidorowa (z tym że wolę ogórkową). O ile w obrazie mogłem przeczuwać, że nikt nie wybierze Krzyka, tak ogórkowa mogła pójść myślę w dowolnym momencie.

 

Dzięki za dołączenie mnie do zabawy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał(a):

Ktoś coś wiecej kojarzy o tym kaiserslautern? Poszperałem sobie i oni w latach 90-tych cały czas byli w topie ( poza wybranym tytułem także inne mistrzostwo, wice, 4 miejsce) , to że było beniaminkiem wynikło z jakiegoś absurdalnego spadku ( tylko 10 porażek w sezonie, tylko minus 6 w bramkach, tylko 37 straconych goli), w kolejnym poziomie pozamiatali 2 bundeslige utrzymując core z lat poprzednich, w wydatkach przed sezonem byli w top 4. Jasne że tamten Bayern był faworytem, ale kaiserslautern to przed sezonem wyglądał raczej na beniaminka typu Lipsk. Zresztą w dwóch kolejnych sezonach po mistrzostwie kończyli w czołówce i awansowali do pucharów. Dziwny wybór, ale może czegoś nie widzę 

Chyba większą niespodzianką niż to, że FCK zdobyło mistrzostwo było to, że 2 lata wcześniej spadli z ligi i to w sezonie w którym zdobyli puchar Niemiec. 

Po spadku zachowano skład a po powrocie jeszcze go wzmocniono (Ballack). I co najważniejsze na ławce usiadł Otto Rehhagel (były piłkarz FCK), który z Werderem Brema zdobywał 2 mistrzostwa Niemiec, 2x puchar Niemiec i puchar UEFA, z Fortuną Dusseldorf puchar Niemiec i później jeszcze z Grecją to wiadomo. 

Solidny + skład, genialny trener, euforia po powrocie do bundesligi jeszcze podkręcona wygraną z Bayernem (aktualnym mistrzem) w pierwszej kolejce i jakoś poszło. 

2 minuty temu, fluber napisał(a):

image.png.d60f8a1864e0705858b6c9bba98257d7.png

celebrity-trends-2015-07-george-michael-freedom-video.jpg.2307114056c09028470d5e444d94ab72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał(a):

Ktoś coś wiecej kojarzy o tym kaiserslautern? Poszperałem sobie i oni w latach 90-tych cały czas byli w topie ( poza wybranym tytułem także inne mistrzostwo, wice, 4 miejsce) , to że było beniaminkiem wynikło z jakiegoś absurdalnego spadku ( tylko 10 porażek w sezonie, tylko minus 6 w bramkach, tylko 37 straconych goli), w kolejnym poziomie pozamiatali 2 bundeslige utrzymując core z lat poprzednich, w wydatkach przed sezonem byli w top 4. Jasne że tamten Bayern był faworytem, ale kaiserslautern to przed sezonem wyglądał raczej na beniaminka typu Lipsk. Zresztą w dwóch kolejnych sezonach po mistrzostwie kończyli w czołówce i awansowali do pucharów. Dziwny wybór, ale może czegoś nie widzę 

https://www.transfermarkt.com/1-bundesliga/transfers/wettbewerb/L1/saison_id/1997

Nie pierwszy raz piszesz bzdury, licząc, że nikt nie sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.