Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał(a):

geeez i po co psuć zabawę?

szczególnie że głosując uczciwie on u mnie jest F-tierem* w tym drafcie (widać że zabrakło rankingów do wielu kategorii!)

(a głosowanie musiało być dość uczciwe bo wygrał u mnie Pablo lol - i to mimo ostatnich miejsc w dwóch kategoriach i przedostatniego w jednej!)

 

* (albo raczej E-tier, bo jednak w F mam samotnego faworyta co mocno odstaje od reszty xD)

Grzybowa które miejsce, mushroomofobie?

Mów śmiało, nie jestem mściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DRK napisał(a):

Grzybowa które miejsce, mushroomofobie?

Mów śmiało, nie jestem mściwy.

ostatnie xD

ale długo stawiała opór flakom w walce o 18tą pozycję!

 

ogólnie z Tobą, qcinem i BMFem bym nie poszedł na obiad patrząc po wynikach xD (gdyby nie golonka Pabla to Wasza trójka by podzieliła między sobą bottom3 w obu kategoriach 'gastronomicznych'!)

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Btw. wysłałeś mi @RappaRpusty arkusz. xd 

i to jest prawdziwa zemsta!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał(a):

ostatnie xD

ale długo stawiała opór flakom w walce o 18tą pozycję!

 

ogólnie z Tobą, qcinem i BMFem bym nie poszedł na obiad patrząc po wynikach xD (gdyby nie golonka Pabla to Wasza trójka by podzieliła między sobą bottom3 w obu kategoriach 'gastronomicznych'!)

i to jest prawdziwa zemsta!

Ja Ciebie uczciwie oceniłem

19 miejsce za Warszawę i 1 za Rodmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał(a):

19 miejsce za Warszawę

jak kiedyś w końcu odwiedzisz to pogadamy!

25 minut temu, karl napisał(a):

Najlepsza piosenka: The Verve - Bitter Sweet Symphony

No tutaj można było wybrać dobrze, pomimo późnych wyborów. Ten utwór równie dobrze mógłby zostać wybrany do najlepszego teledysku. W “Jaka to Melodia” każdy z nas zgadłby ten utwór już po pierwszej nutce. 

aye - tutaj duży błąd taktyczny

jako teledysk pewnie byłoby u mnie w ścisłej topce a jako piosenka poszło do średniaków :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem średnie miejsca jakie przyznałem (mam wrażenie ze troszkę osoby które dołączyły mogą być niedowartościowane ale już wysłałem):

 

Uczestnik Srednia
Gregorius 1,00
jack 7,80
LBS 9,00
Reikai 9,00
ignazz 9,13
Sylvinho 9,20
karl 9,20
agresywnychomik 9,33
Pablo81 10,27
BMF 10,40
fluber 10,47
P_M 10,67
Rappar 11,13
julekstep 11,53
mac 11,60
DLT_Braddock 12,20
MarcusCamby 12,47
Qcin_69 12,73
DRK 12,87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał(a):

jak kiedyś w końcu odwiedzisz to pogadamy!

aye - tutaj duży błąd taktyczny

jako teledysk pewnie byłoby u mnie w ścisłej topce a jako piosenka poszło do średniaków :P 

Biorąc pod uwagę, że przegrali proces o plagiat to w piosence nawet nie wiem czy można zaliczyć xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No usiadłem do głosowana i nie ma bata. Będę głosował t i e r a m i bo czy Kłodzko czy Gilowice to dla mnie ten sam poziom a nie będę wpisywał losowych cyfr a tak to dam te samo miejsce i będzie po sprawie i przede wszystkim sprawiedliwie. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał(a):

Jeżeli nie będzie zgadzać się ogólna suma głosów, to nie możesz jakby co. 

No, ale to nie będzie sprawiedliwe. No bo serio skoro dla mnie Gliwice i Kłodzko to to samo to komu dać 18 miejsce ? A jeszcze są tam inne miejscowości rywalizujące w button. Jedyne rozwiązanie to generator , ale czy o to chodzi ?

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

No, ale to nie będzie sprawiedliwe. No bo serio skoro dla mnie Gliwice i Kłodzko to to samo to komu dać 18 miejsce ? A jeszcze są tam inne miejscowości rywalizujące w button. Jedyne rozwiązanie to generator , ale czy o to chodzi ?

Looknij na widokowke i zobacz co Ci sie bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LAF napisał(a):

No, ale to nie będzie sprawiedliwe. No bo serio skoro dla mnie Gliwice i Kłodzko to to samo to komu dać 18 miejsce ? A jeszcze są tam inne miejscowości rywalizujące w button. Jedyne rozwiązanie to generator , ale czy o to chodzi ?

Uwaga, spoiler: te wszystkie głosowania są z dupy, z całym szacunkiem do forumka rozstrzygającego czy James Hetfield miał lepszy impakt od Beethovena. 

Ale w sumie nie wiem czy tierowe głosowanie wpływa na ratio głosów, i w sumie nie będę się zastanawiać. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.