Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ernie9005 napisał(a):

@Pablo81 ciekawy wybór z tym obrazem Bruegela.

Polecam zobaczyć obrazy Bruegela w muzeum historii sztuki w najfajniejszym mieście na świecie czyli we Wiedniu: walka postu z karnawałem, chłopskie wesele, wieża babel czy myśliwi w śniegu. Dla mnie ciekawsze, niż tych holenderskich czy włoskich artystów. Tego wybranego akurat nie znałem, bo on w Brukseli wisi z tego co widzę.

The Fall of the Rebel Angels to coś pięknego, top10 malarzy dla mnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał(a):

Eeee nie?

Poszly tez postacie z gier i komiksow

No tak nazwałeś kategorię w pierwszym poscie:

W dniu 23.11.2023 o 19:58, julekstep napisał(a):

Najlepsza postać fikcyjna (film/literatura)


Nie negowałem, że nie mogą pojsc inne/są błędne. Tylko, że Vito idealnie pasował pod względem nazwy tej kategorii i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Rene > Walter, Shelby,Sparrow, Joker, Bing, Tyrion, Thorgal, Kmicic, Geralt :)

Ej ej, Jokera szkalujo!

Peaky Blinders i Shelby spoko ale moim zdaniem overrated, gryzie mi się trochę przerysowana postać z całą otoczką nie tak jak w przypadku Rene, Jokera, Geralta gdzie to postacie są wpasowane w konwencje tego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja chyba wolę tego z "Kasyna" ;]

No rozumiem, one podobne są mocno (agresywny przestępca przereagowujący na stresujące sytuacje i kończący przez to w dramatyczny sposób), Goodfellas jest lepszym filmem i ma bardziej epickie sekwencje (z Pescim w roli głównej). Ale scena na pustyni z De Niro też top oczywiście. Ot co przykłady jak mocny film/wybitny aktor potrafią z generycznej postaci zrobić rolę pamiętną przez kolejne 30 lat, ja po prostu inaczej rozumiem tę kategorię 'najlepszej postaci'. 

(oczywiście w tej kategorii też nie mogę zagłosować, generalnie nie wierzę, żeby każdy znał każdą z tych postaci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że poszedł Walter White, a nie Jesse Pinkman - Pinkman znacznie lepsza postać w BB- White mnie zawsze wkurwiał.

Rene z Alo Alo to dla mnie zbyt hipsterski wybór, zupełnie by mi nie pasował, tak samo jak Jack Sparrow totalnie nie mój klimat. 

Thorgala nie znam kompletnie, Turkom git pick.

Ja się wahałem między Tomem Shelbym a Donem Draperem, Johnnym Dramą i Pinkmanem właśnie - trzy najfajniejsze postacie imo z niewybranych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojito jest z białym rumem, a nie widzę takiego na liście, ergo znów się przypierdalacie do maca o nic? 
 

a sam wybór zacny, robione w domu mojito smakuje ofc trzy razy lepiej niż w jakichś klubach. Ale u mnie to bedzie topka w alkoholach. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał(a):

oczywiście w tej kategorii też nie mogę zagłosować, generalnie nie wierzę, żeby każdy znał każdą z tych postaci

ja tylko tego dziwnego Janosika z komiksów nie kojarzyłem, ale chyba dość popularny z tego co widzę

nie będzie chyba czymś złym jak tych, których nie znasz dasz na koniec? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Mojito jest z białym rumem, a nie widzę takiego na liście, ergo znów się odpierdalacie do maca o nic? 
 

a wybór zacny, robione w domu mojito smakuje ofc trzy razy lepiej niż w jakichś klubach. Ale u mnie to bedzie topka w alkoholach. 

kto zamawia mojito w klubach na zawsze jest jebany! 

(najbardziej irytujący drink do robienia xD) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o Vito Corleone, ale po zastanowieniu uznałem że po zabraniu Marlona Brando to w sumie nie jest wybitnie ciekawa postać. 

Joker doczekał się masy interpretacji, większość świetna zarówno w filmach, kreskowkach jak i komiksach. Zawsze intrygował i ciekawił. 

Dopiero ten ostatni, totalnie niepotrzebny film z Phoenix obdarł go z tajemniczości i pewnego mictycyzmu. 

Ale myślałem też do samego końca czy nie wziąć Hektora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.