Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

@BMF pokaż zdjęcia tej super dupy, bo przyrapparowales teraz!

błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli

Teraz, julekstep napisał(a):

albo RS dunki 6'11 centra z contendera nad 6'2 sofomorem z tankującej ekipy ❤️ 

good one xd

Teraz, P_M napisał(a):

a z tym to nie mam problemu się zgodzić, tylko again mamy ATF nieograniczony do polskiej muzyki :) 

No nie pomyslałbym, że w niszy ''ballada rockowa, które każdy uwielbia'' obok Bohemian Rhapsody pójdzie Jolka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał(a):

No nie pomyslałbym, że w niszy ''ballada rockowa, które każdy uwielbia'' obok Bohemian Rhapsody pójdzie Jolka :D

Jolka i tak lepszy pick niz Szwecja xD (ze 2 rundy pozniej !!)

Value sentymentalna nie do przecenienia, ogolnie moj klimat tzn koncerty, namioty etc.

Ponowie pytanie kiedy gala i czy mamy jakis xls xD

 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BMF napisał(a):

Dlaczego? Tzn. wiadomo, polska muzyka w muzycznym ATF-ie to mniej więcej jak wybór Łukasza Koszarka w koszykarskim ATF-ie/bramki ze sparingów w golowym ATF-ie, ale Budka Suflera pro w skali nationwide. 

Tzn. pod względem combo popularności i wartości artystycznej mocno wybijają się w skali krajoewj, więc może nie skończą na końcu. ;] 

Polski rap>>>zagraniczna muza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Polski rap>>>zagraniczna muza 

Ot co n-ty przykład muzycznego ekwiwalentu uczenia się jedzenia widelcem od Zachodu (Amerykanów).

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ponowie pytanie kiedy gala i czy mamy jakis xls xD

Nie wiem/nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2023 o 11:54, RappaR napisał(a):

Ogólnie mam problem z krajem, bo generalnie są 3 picki do wyboru.
Jeden jest mega zajebisty, ale obawiam się, że ignorancja i rasizm głosujących nie pozwoli go należycie docenić.

2 z kolei wysoko pójdą, bo są obiektywnie pod każdym względem dużo lepsze od Kanad, Szwecji czy nawet Niemców(to solidny pick, po prostu dalej dużo słabszy).

Ale ogólnie kraje chyba najgorzej pickowane, szczególnie ta Nowa Zelandia widziana na zdjęciach

Rappar w całej okazałości. Poziom samo uwielbienia którego nie wiem czy ktokolwiek na forum przebija. 1 pick zajebisty ,a kto nie doceni to ignorant bo tylko Rappar się zna. 2 inne "obiektywnie lepsze " cokolwiek to znaczy bo obiektywnie to nawet kryteriów nie da się ustalić. Każdy ranking oceniający coś ogólnie jest subiektywny. 

Wszyscy żle pickuja bo tylko Rappar pickuje zajebiście ,a potem będzie płacz, szukanie złośliwości u innych jak większość picków Rappara ląduje w dole. Żeby się nie okazało że najwyżej wyląduje jego post o wakacjach.

P.S ale wybór Dunka doceniam. U mnie będzie wysoko.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał(a):

Jakby nie patrzeć bliska okolica to atut/wada miasta.

true, tu ponownie warto wspomnieć taki Gdańsk i Sopot co okolice mają super.

Tak czy siak mocno mnie dziwi brak pewnego miasta, chyba turystyczny top odwiedzanych miejsc w Polsce pod względem liczba mieszkancow/ilosc turystow .

Ogolnie ciekawi mnie to tez w sumie jak to jest liczone? bo te duze miasta maja imo zawyzone dane przez podroze "biznesowe".

Jak i ogolnie co do wiekszosci danych ktore tu byly poruszane (np liczba samobojstw moze byc przez jakies panstwo tuszowana, ilosc slonca - jak np licza jedna mala chmure, to sie liczy jakos brak slonca etc)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gregorius napisał(a):

Wszyscy żle pickuja bo tylko Rappar pickuje zajebiście ,a potem będzie płacz, szukanie złośliwości u innych jak większość picków Rappara ląduje w dole. Żeby się nie okazało że najwyżej wyląduje jego post o wakacjach.

 

Post o wakacjach będzie top2. 
Jedyna konkurencja to Rodman.

Ale szczerze - nie żałuję swojego dwutygodniowego melanżu w Kolumbii.

19 minut temu, Gregorius napisał(a):

Rappar w całej okazałości. Poziom samo uwielbienia którego nie wiem czy ktokolwiek na forum przebija. 1 pick zajebisty ,a kto nie doceni to ignorant bo tylko Rappar się zna.

Zoltan opowiadał anegdotkę o krzaku i żarcie. To o Tobie.

Ale oczywiście musiałeś dorzucić coś o samouwielbieniu, ale nigdy się nie zbliżyłem do Twojego poziomu jak kolejny raz piszesz coś o ahistoryczności Jezusa, byle dowalić i zapiekło jakiegoś chrześcijanina na forum i pokazać jak to z Ciebie ŚWIATŁY ATEISTA, powtarzam ŚWIATŁY ATEISTA

20 minut temu, Gregorius napisał(a):

2 inne "obiektywnie lepsze " cokolwiek to znaczy bo obiektywnie to nawet kryteriów nie da się ustalić. Każdy ranking oceniający coś ogólnie jest subiektywny. 

 

Po prostu w kategoriach, za które wybrane kraje tutaj poszły, te dwa kraje je miażdzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Ale oczywiście musiałeś dorzucić coś o samouwielbieniu, ale nigdy się nie zbliżyłem do Twojego poziomu

Dorzućmy kategorie największe samouwielbienie do ATF. Wygrasz w cuglach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

piszesz coś o ahistoryczności Jezusa

Tak żebyś łatwiej zrozumiał. Ahistoryczności Jezusa tak przedstawianego jak w Piśmie Świętym. I też tak go wybrałem. Pierwowzór zapewne istniał tylko zapewne daleko odbiegał od tego jak Ty chcesz go widzieć. Gdyby zrobił 1/10 tego co mu się przypisuje to czasach jego życia wzmianek o nim było by sporo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, LAF napisał(a):

Wiadomo , ze lepsza jest muzyka zza graniczna wiec imo ta kategoria powinna być rozdzielona 

Na Polskę i zza granice 

Muzyka jest na tyle popularna, że powinna mieć swój ATF.

Mogłaby tez być przed filmowym, bo jednak łatwiej obejrzeć/posłuchać 3-6minutowe coś niż znacznie dłuższe całe filmy.

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

@BMF pokaż zdjęcia tej super dupy, bo przyrapparowales teraz!

ważne chyba, że mu się podoba.

Ta sama laska może się różnie/różnym podobać.

Np dla niektórych Dereszowska to mega dupa, a dla innych nie.

 

bmf myślę poruszył dość istotny ale tez smutny motyw z życia mężczyzny.

Rola kobiety w życiu jak i oceny społeczeństwa w zależności od tego czy/jaką "ma" się partnerkę.

 

Te same zdanie może być zupełnie inaczej odebrane przez społeczeństwo w zależności czy wypowiadający się:

1. ma super laskę wedle ogólnie przyjętych standardów.

2. ma neutralną laskę wedle ogólnie przyjętych standardów.

3. nie ma w ogóle laski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny ATF ma sens jeżeli ludziom będzie chciało się słuchać całych albumów, bo samo ,,najlepsza piosenka rockowa'' ma niewielkie value. Co i tak jest łatwiejsze niż przy filmach, bo ~godzinny album jednak łatwiej przesłuchać niż oglądnąć 2,5h-film, ale nie wiem czy sam ATF ma sens, bo trzeba byłoby np. podchodzić otwarcie do subgatunków, których się nie słuchało (np. na pewno bym wybrał coś z prog/alt-rocka). Ale do przemyślenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, P_M napisał(a):

@BMF @mac co do muzycznego atf'a to zapominacie o problemie gatunków, przerabialismy to przy ATF GOAT, gdzie ciężko ocenić niektórym muzyków klasycznych względem współczesnych twórców.

I tak, i nie, tzn. można podzielić na pop/rocka/hip-hop/soul-r&b/inne/coś tam - wywalić muzykę klasyczną - i dalej będzie problem co zrobić np. z Dylanem albo innym Simon&Garfunkel, będzie też problem rozdzielenia wielu, będzie też możliwe wzięcia folkowego Dylana i rockowego Dylana w różnych kategoriach, ale też bez przesady, w filmach jakoś tam się udało. 

Ale żeby to miało sens, to trzeba byłoby podejść ambitniej niż ,,lubię tę piosenkę, o tę, i c***". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.