Skocz do zawartości

Miami Heat 2023/2024


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Miami Heat 2023/2024

Dzisiaj Miami Heat zaczyna sezon od spotkania z Detroit Pistons już bez tego Pana

images?q=tbn:ANd9GcTu7ZPNpHPAVcTCUA1hrVb

Nie ma sensu obstawiać, nie ma sensu przewidywać Cultura Miami Heat potrafi być kwartę od odpadnięcia z walki o play off w play innach aby następnie skończyć na finale NBA dzięki temu Panu

231003-jimmy-butler-mn-1315-e9fe44.jpg

 

Off season wszyscy oznajmili że brylantowy Pat się zestarzał i dał dupy nie dając wątroby, nerki i lewego jądra za jumperkującego Lillarda .

U buków Heat są na 12 miejscu do wygrania misia a n 5 miejscu w konferencji.

Jak skończą? Nikt nie wie ponieważ niezbadane są wyroki Pata i Jimmyego, tak to już jest to chyba proste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Herro top5 ligi? Niezłe odpały ma ten fanbase Heat... Powinni czasami wyjść ze swojej bańki i pooglądać też mecze innych drużyn...

 

 

i sprawdzić jaki bilans ma ich drużyna z tym top5 graczem w składzie.

Przyklad idzie z gory

https://x.com/TheDunkCentral/status/1721217542063010005?s=20

 *gif z psem lizacym sobie jaja*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Pacz @Reikai a ten znowu będzie naciągał Heat na kasę, głosząc nieskazitelne Heat culture.🙃

Bez przesady, on powinien dostać to stanowisko 3 lata temu i nie byłoby tych wszystkich heheszków z niego. Nikt nie ma chyba watpliwosci, że powinien być dobry na takim stanowisku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Bez przesady, on powinien dostać to stanowisko 3 lata temu i nie byłoby tych wszystkich heheszków z niego. Nikt nie ma chyba watpliwosci, że powinien być dobry na takim stanowisku. 

Oczywiście masz rację ale nie mogłem się oprzeć z tą ironią i okazją do wbicia szpileczki w stronę Heat culture, które mnie ostatnio już zaczęło męczyć. Jak sam przyznałeś - powinni byli to zrobić już dawno, zamiast sobie blokować przez ostatnie 3 lata jedno miejsce w rosterze i możliwość odkopania jakiegoś talentu z otchłani ligi. No ale lepiej późno niż wcale.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vero1897 napisał(a):

Oczywiście masz rację ale nie mogłem się oprzeć z tą ironią i okazją do wbicia szpileczki w stronę Heat culture, które mnie ostatnio już zaczęło męczyć. Jak sam przyznałeś - powinni byli to zrobić już dawno, zamiast sobie blokować przez ostatnie 3 lata jedno miejsce w rosterze i możliwość odkopania jakiegoś talentu z otchłani ligi. No ale lepiej późno niż wcale.

Nic sobie nie blokowali.

Heat nie patrzą na drużynę z perspektywy FBX jak najwyraźniej Ty to robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Alonzo napisał(a):

Nic sobie nie blokowali.

Jak to nie? To Heat mają jakieś ekstra miejsce w rosterze, o którym nie wiemy? Wartość sportowa Haslema była właściwie żadna. A mentorować to sobie mógł w innej roli przecież. Co takiego wyjątkowego robił, że musiał być podpisany akurat na kontrakcie zawodniczym i czego nie mógłby robić będąc zatrudnionym na innym typie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Jak to nie? To Heat mają jakieś ekstra miejsce w rosterze, o którym nie wiemy? Wartość sportowa Haslema była właściwie żadna. A mentorować to sobie mógł w innej roli przecież. Co takiego wyjątkowego robił, że musiał być podpisany akurat na kontrakcie zawodniczym i czego nie mógłby robić będąc zatrudnionym na innym typie umowy?

Temat wałkowany na bieżąco przez lata, ale pewnie jesteś nowy na forum więc looz.

Odpowiem w dwóch punktach.

1. Po pierwsze to Heat nie są instytucją charytatywną i skoro co roku podpisywali z UD ten kontrakt, to musieli mieć swoje powody, a ani Ty, ani ja nie siedzimy w organizacji Miami Heat żeby je doskonale znać i rozumieć.

2. Zostają nam więc domysły i dywagacje, a ja na ich podstawie mam jak dla mnie dość racjonalny obraz tej sytuacji - UD jest z Miami, jest undrafted, spędził w Heat 20 lat, stał sie pewnego rodzaju symbolem w klubie, do zakończenia kariery pełnił funkcje kapitana drużyny (głos szatni usprawniający komunikację i rozumiejący oba punkty widzenia). Nie wiemy tez jak duży (a z pewnością spory) był jego wpływ na rozwój tych wszystkich undrafted, czy chociażby samego Bama Adebayo - te kwestie można długo rozwijać, ale mam nadzieję, że rozumiesz kontext o którym pisze. Do tego poświęcił dla Heat zdrowie (nie raz grając z niezaleczoną kontuzją - bo Heat go potrzebowali na boisku) i podpisał tez niższy kontrakt swojego czasu zamiast odejść do Dallas, czy Denver. Podobno jeszcze jak był grywalny miał oferty z jakichś klubów, gdzie nawet mu tam jakiś wyjątek proponowali, ale nawet o tym nie pomyślał. No i samo Heat Culture jest budowane właśnie na takich sytuacjach jak z UD - a to są koszulki i inne gadżety. Dochodzi działalność społeczna w samym środowisku - a tu lepiej tez było mieć Udonisa jako czynnego gracza (mimo że nie grającego) niż działacza klubowego. To tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pokazuje, ze nie kazda organizacja jest mcdonaldem, do ktorego wpadaja randomowe typy na burgera i cole, by nastepnego dnia (po 2, 3 sezonach) spierdolic do kfc; sa grajki, ktore, pomimo oczywistych deficytow w rzemiosle koszykarskim, po prostu maja to 'cos', czym potrafia zaskarbiac sobie wielka sympatie fanow. przykladowo, u nas takim grajkiem byl jason maxiell. klasa sportowa jest tutaj absolutnie drugorzedna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, joe dumars napisał(a):

to pokazuje, ze nie kazda organizacja jest mcdonaldem, do ktorego wpadaja randomowe typy na burgera i cole, by nastepnego dnia (po 2, 3 sezonach) spierdolic do kfc; sa grajki, ktore, pomimo oczywistych deficytow w rzemiosle koszykarskim, po prostu maja to 'cos', czym potrafia zaskarbiac sobie wielka sympatie fanow. przykladowo, u nas takim grajkiem byl jason maxiell. klasa sportowa jest tutaj absolutnie drugorzedna sprawa...

Miło przeczytać takie opinie, bo już zaczynałem tracić wiarę w Userów naszego forum  🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.