Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Szczerze mówiąc to byłem tak pewny, że Wilt ma MVP za ten sezon z 50ppg, że nawet nigdy tego dokładnie nie sprawdzałem. ;)

Swoją drogą 96% ludzi jest przekonanych, że w ,,Imperium Kontratakuje'' pada zdanie ,,Luke, I'm Your Father'' (tak naprawdę to ten cytat brzmi trochę inaczej) a Greg Ostertag był podstawowym centrem Utah Jazz w finałach z 1998 roku (był takim rok wcześniej, po prostu ludziom oba finały Bulls-Jazz zlewają się w jedno). No a ,,Jaś Fasola'' wcale nie był długim serialem - po prostu kiedyś nasza TV tak często to puszczała, że ludziom się ubzdurało, że to jest jakiś sitcom na 50, 80 czy 100 odcinków a tak naprawdę co pół roku oglądaliśmy te same kilkanaście odcinków. 

Edytowane przez Życie_to_mem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez podzialu na piatki , jest chyba jeszcze smieszniej , C zawsze beda mieli wiekszy impakt na obrone   niz G ,

w takim razie  w drugiej piatce tez powinni  byc sami podkoszowi : turner , holmgren , claxton , giannis czy nawet zubac , porzingis

nie sprawdzalem czy sie wszyscy lapia ze wzgledu na limit meczow. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reikai napisał(a):

Ja mam wrazenie patrzac na Sote, ze dobra obrona na obwodzie, kozak POA itd. Staja sie powoli niedoceniani w dzisiejszym NBA, gdzie wiekszosc akcji toczy sie na obwodzie.

To, że mówimy o POA, a DPOTY dostał Marcus Smart, to chyba znak, że w sumie nie są. 

Za to najlepsi obrońcy to dalej wysocy, więc jak tam mają jakieś premie i inne dziwne rzeczy w zależności np. od All-NBA D Teamsów, to w sumie dobrze jeśli nie ma dziwnych podziałów.

Kiedyś Ewing będąc kilka razy w top5 MVP voting nie robił All-NBA teamów, bo byli Hakeem, D-Rob i Shaq. xd

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

Szczerze mówiąc to byłem tak pewny, że Wilt ma MVP za ten sezon z 50ppg, że nawet nigdy tego dokładnie nie sprawdzałem. ;)

Swoją drogą 96% ludzi jest przekonanych, że w ,,Imperium Kontratakuje'' pada zdanie ,,Luke, I'm Your Father'' (tak naprawdę to ten cytat brzmi trochę inaczej) a Greg Ostertag był podstawowym centrem Utah Jazz w finałach z 1998 roku (był takim rok wcześniej, po prostu ludziom oba finały Bulls-Jazz zlewają się w jedno). No a ,,Jaś Fasola'' wcale nie był długim serialem - po prostu kiedyś nasza TV tak często to puszczała, że ludziom się ubzdurało, że to jest jakiś sitcom na 50, 80 czy 100 odcinków a tak naprawdę co pół roku oglądaliśmy te same kilkanaście odcinków. 

świete słowa, tez greg był ale foster, a dopiero teraz widać ze jasia fasoli nie nastukali tak dużo odsłon, teraz patrzę o zgrozo,  że to było nascie odcinkow🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.