Skocz do zawartości

Pacific Division 23/24


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2023 o 00:33, Braveheart22 napisał(a):

Ktoś tu wieszczył koniec LA Kings?

Piękne złego początki,bo Kings lecą w dół na łeb,na szyję.Trochę przypomina to czarny grudzień Red Wings,ale tutaj jest większa dynamika zdarzeń.Ostatnie tygodnie to 2W/12L Przyznam,że nie śledziłem za bardzo zmian w ich składzie,ale wychodzi na to,że ci,którzy totalnie krytykowali transfer Duboisa mieli rację.Jets absoltunie wygrali ten trade.Dla porównania - Dubois 45G/20PTS +/- -14  | Alex Iafallo 46G/17PTS +/- +3 |  Gabriel Vilardi 26G/20PTS +/- +18 Trzeba jeszcze nadmienić,że Jets dostali w pakiecie Rasmusa Kupari i wybór w drugiej rundzie tegorocznego draftu.

Coraz więcej jest głosów,że Dubois to typowy "cancer" i nigdzie nie będzie pasował.Po tylu latach gry w NHL,to ciężko będzie o zmianę jego mentalności.

Osobiście cała ta sytuacja mi nie przeszkadza,bo podoba mi się gra Jets,bardzo sobie cenię tak grany hokej.Prosty,intensywny i z pełnym zaangażowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało udzielam się na forum (zwyczajnie sporo się dzieje i brakuje czasu) ale nie zaniechałem hokeja i oglądam mniej lub bardziej regularnie. :)

Powiem wam, że wczorajszy mecz Kings z Predators dał mi sporo do myślenia. Zacząłem się zastanawiać jaką organizacją są obecnie Los Angeles i doszedłem do wniosku, że na tafli wyglądają całkiem nieźle. Widzę ich w Playoffs a tam jak wiadomo może wydarzyć się wszystko!

A Wy co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raven2156 napisał(a):

Widzę ich w Playoffs a tam jak wiadomo może wydarzyć się wszystko!

Wysuwasz taki wniosek po zwycięstwie nad słabymi w ostatnim okresie Predators?Tym bardziej,że Kings to jedna z najgorszych drużyn w całej lidze w ostatnich dwóch miesiącach.

Skoro jednak wywalili trenera to może karta im sie w końcu odwróci,bo gorzej juz grac sie nie da.

 

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu pitu,pitu o Kings,a Canucks poszli "all-in" i zgarnęli Eliasa Lindholma.W tym sezonie może nie imponował.ale w nowej drużynie powinien sie odrodzić i idealnie wpasować.

Do końca liczyłem,że wyląduje w Bostonie :) Szkoda,ale na pewno będę kibicował jego nowej druzynie w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.