Skocz do zawartości

Metropolitan Division 23/24


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś oglądał przedwczoraj Islanders-Flyers, ale Sorokin w tym dniu wyglądał na gościa, co w meczu, by mógł 100 strzałów na bramkę dostać, a i tak, by nic nie wpuścił. Ale w końcu, w rzutach karnych ktoś go musiał pokonać, skoro nikt z kolegów nie umiał strzelić rezerwowemu bramkarzowi Flyers. A okazji w trakcie całego meczu było bardzo dużo, nie mówiąc już o dogrywce, gdzie sam Horvat to miał z 2-3 patelnie... 

Głupio stracony punkt, zresztą żadna nowość w tym sezonie, bo Islanders uwielbiają remisować w czasie regularnym, a potem przegrywać w dogrywce/karnych. 

Btw, to był 18 shutout Sorokina w karierze na 146 meczów, w których startował (tylko RS). Znowu ma najlepszy procentowy wskaźnik shutout'ów (12,3%) w historii, licząc oczywiście bramkarzy, którzy startowali przynajmniej 100 razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
59 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Owieczkin już 12 meczów z rzędu bez bramki. Rekordowa passa, bo dotychczas w jego karierze najdłuższa taka seria to 10 meczów. Gonienie rekordu Gretzky'ego idzie bardzo ciężko. Czy Ovi tylko się zaciął czy właśnie się skończył? 

Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Takich atrakcji juz raczej nie zobaczymy,ale na świetne teksty i riposty można liczyć jak najbardziej :)

Świetny debiut dzisiaj - oby tak dalej.Od teraz zaczynam oglądac ich mecze - pod wodzą takiego trenera to wręcz obowiązek.Tym bardziej,że Patrick to jeden z moich ulubionych zawodników wszechczasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szabla napisał(a):

Malkin przy zdecydowanym udziale Letanga ("asysta" Krisa) strzelił swojaka, gdy Pingwiny grały w 6 na lodzie po ściągnięciu bramkarza przy odłożonej karze dla Kojotów. ;)

 

Jak widzę takie samobójcze bramki to zawsze mi się przypomina Loui Eriksson ze swojego debiutu dla Canucks =>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Piękne spotkanie wczoraj między Islanders a Rangers na MetLife stadium.Islanders nadawali tempo tak na prawdę przez cały mecz, szczególnie pierwsza formacja wyglądała potężnie.Żałuje że obejrzałem tylko 2 tercje bo musiałem dzisiaj rano wstać, spodziewałem się że będzie jeszcze ciekawie ale chyba nie aż tak :D

Uwielbiam serie stadium, outdoor i heritage.Zazwyczaj są to dobre i otwarte spotkania, wiadomo krążek zachowuje się inaczej dla bramkarza a i często słońce dodatkowo nie pomaga.Ma to swój klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2024 o 13:39, Sewer napisał(a):

Piękne spotkanie wczoraj między Islanders a Rangers na MetLife stadium.Islanders nadawali tempo tak na prawdę przez cały mecz, szczególnie pierwsza formacja wyglądała potężnie.Żałuje że obejrzałem tylko 2 tercje bo musiałem dzisiaj rano wstać, spodziewałem się że będzie jeszcze ciekawie ale chyba nie aż tak :D

Uwielbiam serie stadium, outdoor i heritage.Zazwyczaj są to dobre i otwarte spotkania, wiadomo krążek zachowuje się inaczej dla bramkarza a i często słońce dodatkowo nie pomaga.Ma to swój klimat :)

i Rangers wygrali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Isles w końcu złapali wiatr w żagle - już myślałem,że pogrzebali swoje szanse na PO,a tu taka pozytywna zmiana.Dzisiejszy mecz to zdecydowanie ich najlepsze spotkanie w sezonie.Fakt,że roznieśli Bruins,którym kibicuję,ale dobrze jest widzieć drużynę pod wodzą Roy'a tak grającą.Mocno życzeniowe myślenie,ale chciałbym ich oglądać w PO.Mają jeden z łatwiejszych terminarzy do końca.Z drużyn walczących o awans najtrudniej będą mieli Devils i wątpię czy podołają takiej presji.

Oby tylko Red Wings nie znieśli jaja na końcu,bo spotkanie z Panthers najlepiej nie wyglądało,a szykuje się kolejna trzecia z rzędu przegrana w następnym meczu,przeciwko Avs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Ovi na ostatniej prostej atakuje playoffy? Ktoś zakładał taki scenariusz?

Jakby mu się udało to powinien zrobić prezenty całej ekipie Red Wings za wydatną pomoc w awansie :)

Oby do samego końca trwała walka o ostatnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem pisać bye bye po tej serii porażek Islanders, ale dzisiejsza wygrana chyba nakazuje jeszcze się połudzić, bo strata niby duża nie jest. 

Barzal gra mocny rs, świetnie się go ogląda. Na Nelsona i Horvata też można liczyć. Dobson daje jako obrońca super produkcję w ofensywie, czego wcześniej nie było w tej drużynie, ale całościowo niestety niewiele się tu zgadza i raczej jestem sceptyczny wobec tego czy skończy się ten sezon regularny happy end'em. 

Zginęła defensywna tożsamość tej drużyny i bramkarze już tak dobrze nie wyglądają, a bez tego raczej daleko nie zajadą Wyspiarze. Dojdzie do większej przebudowy? Wątpię, ale miejsca na jakiś skok tu może niestety brakować. Jako kibic też wolę oglądać cały czas grę o wynik, ale mówi się, że czasem lepiej zrobić krok w tył, żeby potem zrobić dwa do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.