Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

To co się stało z grą o tron to już prawdziwa tragedia. Już nawet dno osiągnął poziom dialogów i gry aktorskiej. 

 

to prawda, wcześniej jakoś mnie to nie raziło ale od tego sezonu jakby wyraźnie ta miałkość pizga po oczach i uszach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te polskie widziałem. Belfer fajnie się rozkręcał, ale finał słaby. Glina i Pitbull (serial, nie te nowe gnioty) świetne.

Sherlocka nie lubie, więc sobie daruje. Te dwa mam zaznaczone do obejrzenia, więc pewnie któryś z nich zobaczę. Skandynadwskie kino bardzo lubię, ten Most nad Sundem bardziej w stylu trylogii Millenium czy Pushera?

Coś w stylu Gomorry możecie jeszcze polecić? Niewdawno oglądałem:

http://www.imdb.com/title/tt5754602/

http://www.imdb.com/title/tt0337898/

i zdecydowanie mogę polecić.

Brygada swietna, rowniez sie podlaczam.

 

Co do kryminalnych to Broadchurch albo La Treve. Cos a'la gomorra to moze Power albo the straits. Troche inne, nie ta para kaloszy, ale calkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westworld mnie zaskoczył. Im uwazniej się oglada tym wiecej mozna z tego wyciągnąć.

Np. my też prowadzimy takie "parki" które zaspokajają nasze potrzeby kosztem cierpienia innych stworzeń. Inne potrzeby ale jednak. I pytanie podobne - na ile świadome są świnie i ile cierpią gdy je przemysłowo mordujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie już 2 sezon to nie było to i nie dobrnąłem do końca, teraz cisnę sopranos i jest kozak, nie spodziewałem się, że serial obyczajowy tak mnie wciągnie

 

Troszeczkę przeciągany był fakt, ale mimo wszystko to do Gry o Tron czy Sons of Anarchy jednak Narcos jeszcze daleko, jeżeli chodzi o ten element. ;-)

 

A Rodzina Soprano w porządku serialik, szanuję go mocno, bo przedstawia gangsterski świat w trochę innym świetle i wydaniu, aniżeli te, które wydawano do momentu jego nagrania. 

Edytowane przez VITONCIUNAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś Ozark?

 

Pilot jest calkiem zachecajacy.

Oglądam właśnie 4 odcinek i jest bardzo fajny. Oryginalny pomysł i klimat, ciekawe postacie się pojawiają, ale chyba spodziewałem się ciut więcej po takim wejściu z buta w pilocie. Choć możliwe, że po prostu miałem trochę inne wyobrażenie o produkcji.

 

 

e// Po dokończeniu tego 1-szego sezonu powiem, że zdecydowanie warto. W skali all-time to nie jest nic topowego, ale chyba jedna z lepszych produkcji tego roku, a już na pewno wśród tych odpalonych dopiero co. Dość fajne wyważenie pomiędzy dramatem, jakimiś lekkimi wątkami komediowymi, są zwroty akcji, acz nie nachalne.  

 

btw główny bohater i momentami klimat/dialogi mi przypominało Fargo strasznie.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.