Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

The Odd Couple stara, zużyta formuła, ale trochę znanych nazwisk i dalej śmieszy. Jak ktoś szuka jakiegoś sit-comu, który jako bonus nie stara się być bardziej poprawny politycznie od Huffington Post, polecam. 

Jeszcze jak to oglądam to sporo ludzi z NBA się kręci. Pierwszy sezon, a już był Howard, Kenny Smith i Chris Webber jako goście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspominałem już o "leftovers", ale właśnie skończyłem drugą serię i raz jeszcze muszę polecić ten serial. do tej pory "the wire" było dla mnie niedoścignionym wzorem w tej kategorii, ale "leftovers" przebija nawet Omara i spółkę. to jest autentyczne arcydzieło.

Skąd takie słabe oceny? Jedynie na rottentomatoes ma spoko noty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie słabe oceny? Jedynie na rottentomatoes ma spoko noty.

nie wiem, może dlatego, że poruszana tematyka nie jest łatwa? poza tym akurat pomidory mają chyba najbardziej wyrobioną widownię (spośród trzech mi znanych serwisów: IMDB oraz filmweb).

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, może dlatego, że poruszana tematyka nie jest łatwa? poza tym akurat pomidory mają chyba najbardziej wyrobioną widownię (spośród trzech mi znanych serwisów: IMDB oraz filmweb).

Potwierdzam, na Rotten nie zaglądają raczej 15latki, żeby napisać "ALE SUPER FILM TEN HARRPY POTTER, NAJLEPSZY NA ŚWIECIE, CZEKAM NA WIĘCEJ <3 <3 <3 #miłość#rudyrontostaryelwooda#serduszko#jednorożec#samjesteśgupi

 

IMDB i Filmweb to syf jeśli chodzi o oceny użytkowników. Recenzje filmów pisane przez etatowych są zwykle całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspominałem już o "leftovers", ale właśnie skończyłem drugą serię i raz jeszcze muszę polecić ten serial. do tej pory "the wire" było dla mnie niedoścignionym wzorem w tej kategorii, ale "leftovers" przebija nawet Omara i spółkę. to jest autentyczne arcydzieło.

Zaintrygowałeś mnie na tyle, że pewnie postaram się kiedyś zobaczyć ten serial. No, jeśli coś może mieć nawet szansę się zbliżyć do The wire, to jest warte oglądania, a według Ciebie ten Leftovers jest nawet lepsze. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. 

Tylko teraz obym gdzieś to znalazł... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leftovers mam ogarnięte i dobrze wspominam, ale zestawienie z The Wire? Nie.

 

Ale dzięki za przypomnienie, odświeżę sobie intro Leftovers, tak z 5 razy co najmniej ;) Polecam, można dorwać na YT bez oglądania serialu.

 

Oczywiście mam na myśli motyw muzyczny z pierwszego sezonu.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na Rotten nie zaglądają raczej 15latki, żeby napisać "ALE SUPER FILM TEN HARRPY POTTER, NAJLEPSZY NA ŚWIECIE, CZEKAM NA WIĘCEJ <3 <3 <3 #miłość#rudyrontostaryelwooda#serduszko#jednorożec#samjesteśgupi

 

IMDB i Filmweb to syf jeśli chodzi o oceny użytkowników. Recenzje filmów pisane przez etatowych są zwykle całkiem niezłe.

ale co tu tworzysz teraz Findek? rotten tylko zbiera recenzje i kategoryzuje je na pozytywne i negatywne, to jest główne założenie tej stronki, więc różni się to od filmwebu i imdb. Zresztą po co się sugerujecie średnią ocen, tu najlepszy przykład ze nie warto http://www.filmweb.pl/film/Pod+sk%C3%B3r%C4%85-2013-603930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu tworzysz teraz Findek? rotten tylko zbiera recenzje i kategoryzuje je na pozytywne i negatywne, to jest główne założenie tej stronki, więc różni się to od filmwebu i imdb. Zresztą po co się sugerujecie średnią ocen, tu najlepszy przykład ze nie warto http://www.filmweb.pl/film/Pod+sk%C3%B3r%C4%85-2013-603930

Nie napisałem, że jest inaczej. Zgadzam się z Tobą, że nie należy kierować się średnimi z filmwebu i imdb, tak jak komentarzami. A tego, że w ogóle nie można komentować jako user nie miałem pojęcia, zawsze czytam kilka/kilkanaście podsumowań recenzji i oglądam albo nie. Mogłem sobie darować ból dupy zaiste ale wymowa miała być taka, że jeśli szukasz rzetelnej oceny filmu, a nie emocjonalnego bełkotu to wjeżdżasz na RT, a od Filmweba trzymasz się z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tu jacys fani seriali hiszpanskich ? ja zakochalem sie w takich po obejrzeniu mega serialu Internat  - http://www.filmweb.pl/serial/Internat-2007-433143

Widziałem chyba z 6 lat temu

 

Koncepcja na serial całkiem spoko - kilku nazistów po II wojnie światowej ucieka do Hiszpanii i pod zmienionymi nazwiskami kontynuuje eksperymenty z obozów koncentracyjnych (Ritter Wulf to taki dr Mengele tylko jeszcze bardziej pojebany) plus prowadzi szeroko rozumianą działalność przestępczą. Do tego w c*** zagadek, tajemnic, ukrytych drzwi, tajemniczych przejść, dziwnych świateł, no i mroczny las.

 

Problem w tym, że w pewnym momencie serial skręca w stronę Prison Breaka czy końcówki Dextera, zatem mimo wszystko jest to zmarnowany potencjał. Dla mnie najgorszym pomysłem było wprowadzenie zdarzeń paranormalnych (jedyny serial w którym takie coś akceptowałem to X Files).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.