Skocz do zawartości

Prognozy na przyszłość


RappaR

Czy uważasz, że świat zmierza w dobrym kierunku?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że świat zmierza w dobrym kierunku?

    • Tak, uważam, że świat zmierza w dobrym kierunku, za 10 lat będzie lepiej niż teraz, a za dwadzieścia lat lepiej niż za 10 lat.
    • Nie, nie uważam, że postępujące zmiany na świecie idą w dobrym kierunku


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli nie masz 🙃

Jak Ty chcesz dane że pokolenie z używa chata gpt to o czym ja mam z Tobą rozmawiać?

Szkoda czasu gadać i czymś o czym nie masz bladego pojęcia skoro prosisz o dane, które są oczywiste dla każdego kto cokolwiek kiedykolwiek czytał o ai. 

Dla mnie eot i strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Jak Ty chcesz dane że pokolenie z używa chata gpt to o czym ja mam z Tobą rozmawiać?

Szkoda czasu gadać i czymś o czym nie masz bladego pojęcia skoro prosisz o dane, które są oczywiste dla każdego kto cokolwiek kiedykolwiek czytał o ai. 

Dla mnie eot i strata czasu.

Ja nie chcę o używaniu GPT. Ja chcę dane o zawodowej pracy we wdrażaniu AI i jego tworzeniu. 

Ale spoko, przynajmniej wiem, że w rozmowie z Tobą nigdy nie trzeba podawać danych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie się dowiedziałem że 22 letnia koleżanka mojej siostry zarobiła na mieszkanie sprzedając swoją zużytą bieliznę. 

I nie, nie jest to jakiś nowy slang na staromodne kurestwo. Faktycznie zarobiła sprzedając bieliznę, siostra widziała jej konto na jakimś portalu do tego i cały biznes, jakiś typ chciał znoszone trampki kupić za 300 złotych 

 

Przeraża mnie to. Naprawdę przeraża. 

Jakiś gość chce kupić znoszone trampki od jakiejś obcej dupy i taki typ chodzi na wolności. Może mijać mnie na ulicy. 

Brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, RappaR napisał(a):

Przeraża mnie to. Naprawdę przeraża. 

Jakiś gość chce kupić znoszone trampki od jakiejś obcej dupy i taki typ chodzi na wolności. Może mijać mnie na ulicy. 

Brrr

Mnie też, co ludzie z siebie robią aktualnie to jest jakiś dramat i osobiście we mnie budzi to jakieś pożałowanie mimo że zdaję sobie sprawę z czego to wszystko wynika.

Dlatego wbrew niektórym optymistycznym głosom tutaj w temacie uważam że już od jakiegoś czasu zmierzamy na prawdę w złym i dziwnym kierunku którego ja się boję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Koelner napisał(a):

z pewnością dziwnym kierunkiem jest bać się ludzi którzy kupują to na co mają ochotę :) 

Póki ktoś się nie onanizuje w metrze z tymi brudnymi trampkami czy skarpetami to jest ok niech sobie kupuje co chce ale a bardziej boje się kierunku samych zmian niż konkretnych ludzi :)

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sewer napisał(a):

Póki ktoś się onanizuje się w metrze z tymi brudnymi trampkami czy skarpetami to jest ok niech sobie kupuje co chce ale a bardziej boje się kierunku samych zmian niż konkretnych ludzi :)

w prawie mojżeszowym aż dwukrotnie jest wymieniany zakaz zoofilii i raz nawet pod groźbą kary śmierci więc wielce prawdopodobne że nie był to problem marginalny. dlatego nie rozumiem że coś może szokować 🙃 tym bardziej że z pewnością chociaż raz w życiu przechodziłeś obok typa który chętnie opierdoliłby Ci gałkę lub wyruchał dupsko a jakoś żyjesz z tym :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał(a):

w prawie mojżeszowym aż dwukrotnie jest wymieniany zakaz zoofilii i raz nawet pod groźbą kary śmierci więc wielce prawdopodobne że nie był to problem marginalny. dlatego nie rozumiem że coś może szokować 🙃 tym bardziej że z pewnością chociaż raz w życiu przechodziłeś obok typa który chętnie opierdoliłby Ci gałkę lub wyruchał dupsko a jakoś żyjesz z tym :P 

Przechodziłem, a nawet rozmawiałem, znam gejów i jakoś homoseksualizm wydaje mi się dużo bardziej normalny, akceptowalny i tolerowalny od ruchania kozy i kupowania zniszczonych trampek

 

Ale wiadomo, każdy różnie podchodzi do różnych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Przechodziłem, a nawet rozmawiałem, znam gejów i jakoś homoseksualizm wydaje mi się dużo bardziej normalny, akceptowalny i tolerowalny od ruchania kozy i kupowania zniszczonych trampek

 

Ale wiadomo, każdy różnie podchodzi do różnych rzeczy

czyli idzie ku dobremu jak szokuje Cię ruchanie kozy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.