Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2023/2024 - nowa nadzieja


jack

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jestem ostatni do krytykowania Granta, ale ten jego kontrakt patrząc sumarycznie na grę + dostępność (kontuzje + shutdowny zwykle pod koniec sezonu) to absurd, jeśli Blazers nie dadzą rady dobrze go sprzedać będzie to tylko ich wina

w ogóle co mu teraz jest? wstrząsienie mózgu? jakiś timeline na powrót?

Już wraca. To nie jest wcale wielki kontrakt, gdy spojrzysz na te z tego lata, typu VanFleet, albo Brooks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kubbas napisał(a):

W sensie gość miał wjechać z buta w lige a w 4q siedzi na lawce został już prawie zrzucony do G League nie mija nikogo na 1 kroku

Ogólnie wygląda jak Anthony Bennett

Mija akurat bardzo dobrze. Na ten moment jest 2 w asystach i 5 w punktach wśród rookies, a minuty dopiero 7-me. Gra bardzo dobrą obronę, lideruje w lidze w zakresie liczby  full court press, itd. Ogólnie od powrotu po kontuzji gra dobrze, z tygodnia na tydzień coraz lepiej. Potwierdza to zarówno test oka, jak i statystyki. Ostatnio np. zaczął się często dostawać do obręczy i wymuszać faule. Szwankuje za to rzut zza łuku i temu nikt nie zaprzeczy, ale już osobiste ostatnio bardzo dobrze, więc jest szansa, że trójkę też poprawi.

Jak ktoś miał większe oczekiwania ("z buta") to już jego kłopot, a nie Scoota.  Dziennikarze zazwyczaj przesadzają z hypem.  

Nie wiem skąd Ci się ta G-league wzięła, do tego nie było nigdy nawet blisko.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze kontuzja itd ale to itak dziwna praktyka zwlaszcza ze oni wszystko na dziure dostaja

Cytat

Henderson has been sidelined since spraining his right ankle against the Pistons on Nov. 1, but it appears he's nearing a return to game action. He'll presumably get a few practices in with the G League affiliate, and if everything goes well, the 2023 No. 3 overall pick could suit up again soon. Before the injury, Henderson was off to a rough start, averaging just 8.8 points, 4.6 assists, 2.2 rebounds and 4.0 turnovers per game while shooting 34.6 percent from the field, but he'll get plenty of opportunities to change that narrative once he's back to full strength.

ogolnie jak na nie maly hajp to jest kompletna cisza, a ma zespol pod wlasnie pokazanie sie indywidualnie, jakies 40 punktow, hajlajt plays

a jest cisza

nie bede udawal ze ogladam Blazers regularnie ale jak akurat jest dobra godzina i leca to odpale w pracy, gosc zachwyca czymkolwiek na ten moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kubbas napisał(a):

, gosc zachwyca czymkolwiek na ten moment?

Nie wiem, czy zachwyca, na pewno nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze bronił. Ma też świetną szybkość, choć dopiero się uczy jak jej używać. To są bardziej małe kroki w rozwoju z meczu na mecz, niż konkretne pierdolnięcie w ligę potencjałem. Ale z rookie PGs to raczej reguła, niż wyjątek, więc ja się nie martwię o niego ani trochę. Ważne, że się rozwija.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się jeszcze do przedwczorajszego meczu Blazers z Warriors można śmiało powiedzieć, że Portland w końcu zaczyna przypominać sensowną drużynę która może namieszać.

Obserwowanie jak Warriors tracą przewagę i męczą się od ostatnich sekund było naprawdę przyjemne. :)

Gdyby mecz potrwałby choć trochę dłużej to myśle, że Blazers by to wyciągnęli.

Fajny występ Granta, Hendersona i Simonsa. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kibice Blazers to się pewnie ciesza ,że mają TOP4 chroniony wybór Golden w tym roku

Świetny mecz Blazers w Nowym Jorku .. Kto to jest Reath? Golden bez Aytona i Time Lorda grają lepiej na centrze niż z nimi. Świetny był na początku 4 kwarty. Choć myślałem ,że jednak wypuszczą zwycięstwo z rąk ale Siimmons trafił kluczową trójkę na złamanie pościgu Nets a potem w dogrywce to juz Brogdon zrobił swoje

Pewnie nie zawsze będą trafiać trudne trójki jak w tej 4 kwarcie gdzie taki Sharpe dobrze broniony trafia trójkę z rogu w ostatnich sekundach akcji . No ale trochę tego talentu tam jest choć cały czas mam wrażenie ,ze tam wygrane to im zapewniają zawodnicy a nie trener bo wiele tych zagrywek po czasie jest dziwnie rozpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Behemot napisał(a):

Sudanczyk dotychczas koszykarski globtroter z reprezentacji Australii. 

Nawet nie wiedziałem ,że on z Sudanu ale mi bardziej chodziło ,że w większości meczów które widziałem był nieistotnym graczem na mikro minuty robiące od zera do 8 pkt. A tu mnie zaskoczył jakoś. Oczywiscie większe znaczenie miały trójki trafiane seryjnie ale on też na początku tej 4 kwarty dołożył cegiełkę. Wyglądał jak tur przy graczach Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co wymyśli liga w raporcie z ostatnich dwóch minut bo dziś  Blazers przegrało w dziwny sposób

25 sekund do końca. Piłke ma Blazers. Thunder trapują Brogdona. Ten próbuje brać czas. Próbuje brać Billups. a sędziowie gwizdżę błąd. Nie zatrzymali gry. mało tego.. Blazers protestuje. Idzie technik a potem drugi do Billupsa Shai trafia jeden z nich a potem Jalen trafia na wygraną.

Blazers ten mecz powinno wygrać ale sędziowie ewidentnie nie pozwolili im na to... Chyba ,że jest jakiś przepis , który uniemożliwia brania czasu w takim momencie gry. By było jasne mogę zrozumieć ,że oni tego nie zauważyli z jakiegoś powodu ale powtórka dość wyrażnie pokazała jak Billups krzyczy time out time out. Jego reakcja potem akurat była skandaliczna i nie powinna mieć miejsca co nie zmienia faktu ,że sędziowie powinni przejrzeć sytuacje na monitorach i dac jednak ten czas Blazers bo moim zdaniem on był wzięty zanim Brogdon połozył piłkę na parkiecie. Sam Brogdon tez moim zdaniem sygnalizował prawidłowo chęć wzięcia czasu 

Nie wiem - Czy istnieje taka opcja ,że jeśli sędziowie nie zauwazą ,że ktoś chce brać czas to gra sie toczy dalej? Czy jednak powinni w takiej sytuacji cofnąć zegar do momentu brania czasu? Na razie wygląda to tak jakby Blazers zostało skrzywdzone

Choć sam billups też się nie popisał bo jednak jego reakcja po stracie była jeszcze bardziej skandaliczna niż wcześniejsza decyzja sędziów

 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Behemot napisał(a):

Jest już oficjalny protest do ligi od Blazers.

Historycznie chyba jeden taki protest był skuteczny kiedy sędziowie źle policzyli faule Shaqowi i była ta końcówka dograna co było o tyle śmieszne bo Shaq został wysłany do Suns w międzyczasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.