Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2023/2024 - nowa nadzieja


jack

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2023 o 15:34, Behemot napisał(a):

Coś pięknego powoli się tworzy w tym zespole. Warriors dziś wyglądali momentami jakby nie wiedzieli co się dzieje.

Wy to lepiej wymieńcie tego Billupsa. Bez jaj odkąd Rockets wywalili swojego psuedo tanko trenera to Billups jest absoluitnie najgorszy. typ nie ogarnia albo ma zadania tankowanie. Ostatnie akcje w meczu z jazz z dogrywką to była paranoja . Blazers są na lekkim minusie a ten im rozpisuje akcje i sobie kozłują praktycznie całe 24 sekundy i pregrywają. I to nie pierwsza tak dziwacznie rozegrana zacięta końcówka w jego wykonaniu...

Blazers mają sporo kontuzji ale tez wielu dobrych weteranów i dobrych młodziaków a graja często na poziomie najgorszych zespołów tej ligi tj Pistons i Spurs

No i obecne Jazz bez Lauriego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja , że zarządzanie ekipą z ławki szwankuje, ale nie o wygrywanie teraz w Portland chodzi, a naukę.  oglądam Blazers od x-lat i dawno nie miałem takiego funu z oglądania tej drużyny. Sharpe, Camara, Walker, Ant, nawet ceglący Scoot dają więcej radości niż tamta ekipa z Lillardem i McCllumem. W koncu jest obrona, intensywność. Na razie przegrywają z braku ogłady, przez  błędy trenerskie itp. ale jest w koncu jest nadzieja, że w Portland powstanie coś wartościowego.

Ps W DET i SAS też jest pełno talentu i  po paru weteranów, mimo to Blazers wygladają lepiej i mają lepszy bilans, to tez o czymś świadczy

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje swoja opinie ze Anfernee Simons >Tyler Herro. Swietnie mi sie go oglada. Jestem ciekaw jak bedzie wyglądać współpraca z Brogdonem na boisku, ale mysle ze Malcolm się dostosuje znowu jak zawsze i odda mu lejce jako PG, robiąc bardziej jako secondary ball-handler. 

Ale ten Scoot to straszny meh, koleś mi niestety śmierdzi bustem jak Cade. Znów 4/17 fg i 4 to, w tym potwornie dziecinnie proste kroki w jednej akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Wy to lepiej wymieńcie tego Billupsa. Bez jaj odkąd Rockets wywalili swojego psuedo tanko trenera to Billups jest absoluitnie najgorszy. typ nie ogarnia albo ma zadania tankowanie. Ostatnie akcje w meczu z jazz z dogrywką to była paranoja . Blazers są na lekkim minusie a ten im rozpisuje akcje i sobie kozłują praktycznie całe 24 sekundy i pregrywają. I to nie pierwsza tak dziwacznie rozegrana zacięta końcówka w jego wykonaniu...

Blazers mają sporo kontuzji ale tez wielu dobrych weteranów i dobrych młodziaków a graja często na poziomie najgorszych zespołów tej ligi tj Pistons i Spurs

No i obecne Jazz bez Lauriego

Ta obrona to jest przecież zasługa również  Billupsa. Kosz to nie tylko atak. 

 

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale ten Scoot to straszny meh, koleś mi niestety śmierdzi bustem jak Cade. Znów 4/17 fg i 4 to, w tym potwornie dziecinnie proste kroki w jednej akcji. 

Za dobre IQ, obrona i przegląd pola żeby był bustem. Czy spełni oczekiwania trzeba jeszcze ze dwa lata poczekać. Musi dodać rzut, bez tego będzie na granicy S5 i ławki, zależnie od aktualnego rosteru.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Behemot napisał(a):

Ta obrona to jest przecież zasługa również  Billupsa. Kosz to nie tylko atak. 

 

Za dobre IQ, obrona i przegląd pola żeby był bustem. Czy spełni oczekiwania trzeba jeszcze ze dwa lata poczekać. Musi dodać rzut, bez tego będzie na granicy S5 i ławki, zależnie od aktualnego rosteru.

No ja tam dużo nie oglądam blazers ale tego IQ i przeglądu pola jakos nie widzę, regularnie robi mniej asyst niż strat, to jakoś śmiem nie wierzyć w to IQ i przegląd pola. IQ i przegląd, oraz zajebistą obrone to ma np. Brandin Podziemski. Tam to widać w każdym meczu. W przypadku Scoota jak oglądałem z pięć meczy w sezonie, tak nie trafiłem ani razu na dobry mecz. 
z ostatnich to oglądałem np mecz z moimi Pacers i zrobił w nim 4/10 3/6ft 1 as i 4 to

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

No ja tam dużo nie oglądam blazers ale tego IQ i przeglądu pola jakos nie widzę, regularnie robi mniej asyst niż strat, to jakoś śmiem nie wierzyć w to IQ i przegląd pola

Sam sobie odpowiedziałeś. Nie zamieniłbym go na Podziemskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Behemot napisał(a):

Za dobre IQ, obrona i przegląd pola żeby był bustem. Czy spełni oczekiwania trzeba jeszcze ze dwa lata poczekać. Musi dodać rzut, bez tego będzie na granicy S5 i ławki, zależnie od aktualnego rosteru.

Pozwolę się nie zgodzić. Czy jego wygląd po powrocie z kontuzji (warkoczyki, żelastwo na włosach, gogle) wskazują ci na kogoś o wysokim IQ czy raczej gangsta?  To co w nim przyciąga to atletyzm, silne muskularne ciało, wyżyłowane, szybki pierwszy krok. Ale za tym ciałem nie nadąża umysł. Biega i klepie jak opętany a potem nagle myśl "co mam z tą piłką zrobić?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, clydetheglide napisał(a):

Pozwolę się nie zgodzić. Czy jego wygląd po powrocie z kontuzji (warkoczyki, żelastwo na włosach, gogle) wskazują ci na kogoś o wysokim IQ czy raczej gangsta?  To co w nim przyciąga to atletyzm, silne muskularne ciało, wyżyłowane, szybki pierwszy krok. Ale za tym ciałem nie nadąża umysł. Biega i klepie jak opętany a potem nagle myśl "co mam z tą piłką zrobić?"

I oddaje na obwód na wolną pozycję za 3. Mam w nosie jak wygląda i ile czasu spędza przed lustrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Behemot napisał(a):

I oddaje na obwód na wolną pozycję za 3. Mam w nosie jak wygląda i ile czasu spędza przed lustrem.

I robi 4,1 ast przy 3,3 straty. To nie jest raczej wskaźnik świadczący o tym high IQ. Bez sprawdzania to pewnie jest w tej chwili ~najgorszym PG ligi w A/To spośród tych, którzy grają spore minuty. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

I robi 4,1 ast przy 3,3 straty. To nie jest raczej wskaźnik świadczący o tym high IQ. Bez sprawdzania to pewnie jest w tej chwili ~najgorszym PG ligi w A/To spośród tych, którzy grają spore minuty. 

Porozmawiamy jak zaczniesz oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Behemot napisał(a):

Porozmawiamy jak zaczniesz oglądać.

Heh, akurat 5 meczy na 12 czy ile tam rozegrał widziałem i mi chyba póki sie nie poprawi zdecydowanje wystarczy, bo szkoda moich bolacych oczu, kolo robi 33% fg 16% za trzy, 4,1 ast I 3,3 to na mecz, jak to ma swiadczyć o high IQ ? Jak chesz sie dowiedziec co to high IQ player to Sam tez poogladaj wspomnianego Podziemskiego, chociażby 43% za trzy, bo nie forsuje absolutnie żadnych glupich rzutow jak ten twoj Scoot. Dodatkowo robi +10,4 w on/off w lepszym zespole niż Blazers, chyba not bad jak na rookie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Zapamiętam sobie ten post i pogadamy za 2-3 lata. Brandin to jest allstar in da making,

Ze niby Brandin ma być  ALL starem w ciągu 3 lat? On nie ma szans by nim być  choć raz w karierze . Na Zachodzie na tej pozycji masz młodych. = :Luka. Shai Jamal Anta Fox do tego masz Moranta który wróci do gry I jeszcze masz Bookera. Nie wiem jak Ty widzisz ,ze Podzimski ma być lepszy od kogoś z wymienionych w ciągu 3 lat. mocno fantazja cię poniosła.

A co do Hendersona  to moze i na razie ma słabe wejście w ligę i skutecznośc z linii nie napawa optymizmem na ten moment ale naprawdę nie ma co przereagowywać .. Portland nie jest najlepiej zorganizowane na ten moment. Sporo kontuzji. Billups też nie pomaga. Widać po takich Rockets jak dobry trener potrafi wyciągnąć busta w sensownego efektywnego gracza..

Blazers to najgorszy atak ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Behemot napisał(a):

I oddaje na obwód na wolną pozycję za 3. Mam w nosie jak wygląda i ile czasu spędza przed lustrem.

Czy Scoot jest w top 30 ROTY?

https://www.nba.com/news/kia-rookie-ladder-dec-6-2023-edition

https://hashtagbasketball.com/nba-rookie-rankings

https://www.nba.com/news/kia-rookie-ladder-nov-15-2023-edition

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.