Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2023/2024 - nowa nadzieja


jack

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ely3 napisał(a):

Ze niby Brandin ma być  ALL starem w ciągu 3 lat? On nie ma szans by nim być  choć raz w karierze . Na Zachodzie na tej pozycji masz młodych. = :Luka. Shai Jamal Anta Fox do tego masz Moranta który wróci do gry I jeszcze masz Bookera. Nie wiem jak Ty widzisz ,ze Podzimski ma być lepszy od kogoś z wymienionych w ciągu 3 lat. mocno fantazja cię poniosła.

A co do Hendersona  to moze i na razie ma słabe wejście w ligę i skutecznośc z linii nie napawa optymizmem na ten moment ale naprawdę nie ma co przereagowywać .. Portland nie jest najlepiej zorganizowane na ten moment. Sporo kontuzji. Billups też nie pomaga. Widać po takich Rockets jak dobry trener potrafi wyciągnąć busta w sensownego efektywnego gracza..

Blazers to najgorszy atak ligi

Czy ja napisałem ze ma być allstarem w ciągu 3 lat? Pisałem ze bedzie lepszy od scoota w ciągu 3 lat jak już. (Bo juz jest I za 3 Lata nadal bedzie)

 

a allstarem tez kiedys bedzie. Zobaczysz. I oczywiście, że bedzie lepszy od niektorych z tych co wymieniłeś. Daj Brandina do jakichś spurs/Wizards i robi w tym momencie staty Luki z rookie Season. Może nie tyle PPG, tylko z 18, bo on nie forsuje głupich rzutów. Ale w obronie już jest lepszy niż Luka teraz. Nie uważasz tak, trudno, ale nie tylko ja tak uważam z tego co z ludźmi rozmawiam, to nie jest jakaś moja fantazja, tylko czysta obserwacja. Jak curry i klay się skończą bedzie robić 20-8-8 na luzie a do tego bedzie jednym z topowych obrońców na G. 

3 godziny temu, LAF napisał(a):

Jest taka zabawa na forum 

…W ktorej wziąłeś Scoota z #2 wiec masz ból dupy jak pisze, że Podziemski lepszy.

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

Na luzie....Nie wiem nawet jak można rozpatrywać ,że go nie ma w 30 najlepszych debiutantów skoro jak na razie to 19 zagrało powyżej 100 minut

… A Scoot jest najgorszym z nich ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet ma fajne wejście w ligę bo gra niesamowicie mądrze. Ale ciesząc się z jego udanych zagrań i fetujac punkty mimo wszystko widzę niewiele zapasu który by mi pokazał ze to będzie AllStar na heavy minutes. Taki z niego Braun raczej wysoko procentowy i mądrze biegający. A zapas to chodzi mi o to ze znajduje się świetnie z zaskoczenia niejako atakujac z drugiej linii gdzie obrona rozbiega się kryć graczy innych ( w ich mniemaniu stanowiących większe zagrożenie).  I BP na tym świetnie korzysta. Czy będzie skuteczny jak będzie tym głównym do bronienia ( czytaj AllStar). Czas pokaże ale brak tego zapasu ( szybkości i atletyzmu w stylu ultra) może przeszkodzić. 

Ogląda się go świetnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Behemot napisał(a):

Zobacz dzisiejszy mecz, zobaczysz co miałem na myśli pisząc, że nie będzie bustem.

Widziałem na zywo druga polowe. Dziś pewnie Brandin 0 pkt zrobi. ;)

32 minuty temu, ignazz napisał(a):

Chamski ten link ;) 

Chamski jesteś niestety tylko Ty, bo w każdym temacie mnie od miesiąca zaczepiasz, bo śmiałem skrytykować twojego Bożka, ktoremu liżesz dupe całe życie. Najpierw piszesz posty ze jesteśmy jedna forumowa rodzina i mam wyluzować, a później wchodzisz do tego tematu i piszesz takie żarciki, cały Ty. Może jednak zastanów sie nad takim zachowaniem  jak tak bardzo nie lubisz wojenek i chcesz żeby było kulturalnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Ale w tej Holandii sztywno. Ziew ;) serio wyluzuj. 

Widzisz różnice pomiędzy takim żartem a napisaniem wprost do kogoś per cham? 

W żadnym z moich wpisów ciebie nie obrażam. Niestety cokolwiek napisze to toczysz pianę z ust. 

1. Piszesz mi w jednym temacie coś w stylu  „szanujmy się i miłujmy, jesteśmy forumowa rodzina i rozmawiajmy o koszykówce” 

(gdy sam od miesiąca za mną łazisz po każdym temacie i nie piszesz nic merytorycznie o koszykówce, tylko mnie pouczasz i się mnie czepiasz. Nic o koszykówce. oprócz super merytorycznego porównania brandina i Sochana do duncana i kg, lub stwierdzenia ze rzut brandina fartowny bo miał na spuchniętym oku plaster i ten plaster mu pomógł trafić) 

2. Piec minut po napisaniu „ronnie szanujmy się” wpadasz do drugiego tematu i rzucasz we mnie ( oczywiście subtelne ;] ) ciosy poniżej pasa. Wg ciebie to jest eleganckie i taktowne ? 
 

Nie licz więc, że będę Cie szanował po czymś takim. Zaczniesz gadać o koszykówce więcej niż o mnie, to może się to zmieni, póki co odbij może w inna stronę i nie oczekuj szacunku jak sam go nie okazujesz. ( tyle, że w ukryty sposób, zamiast napisać wprost )

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Behemot

Mnie to w sumie ciekawi czy Blazers spróbuje opchnąc Brogdona w sumie nawet za drugą rundę. Bo draft nie jest mocarny a na dodatek są 3 zespoły tak beznadziejne ,że cięzko będzie się wbić

Z drugiej strony jak nie zrobią tego do ASG to lepiej go zostawić bo młodych lepiej jakby potem jakiś sensowny veteran prowadził, Jazz po oddaniu Conleya wciąz nie mogą sensownie poukładać ataku

Ten mecz z Clippers fajny i moim zdaniem dobrze ,że nie grał Grant. Jego umowa obecnie wygląda źle. Nie wiem czy to kwestia jakiejś traumy ,że nie ma Lillarda  i ,że znowu gra o nic ale nie wygląda to dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

@Behemot

Mnie to w sumie ciekawi czy Blazers spróbuje opchnąc Brogdona w sumie nawet za drugą rundę. Bo draft nie jest mocarny a na dodatek są 3 zespoły tak beznadziejne ,że cięzko będzie się wbić

Z drugiej strony jak nie zrobią tego do ASG to lepiej go zostawić bo młodych lepiej jakby potem jakiś sensowny veteran prowadził, Jazz po oddaniu Conleya wciąz nie mogą sensownie poukładać ataku

Ten mecz z Clippers fajny i moim zdaniem dobrze ,że nie grał Grant. Jego umowa obecnie wygląda źle. Nie wiem czy to kwestia jakiejś traumy ,że nie ma Lillarda  i ,że znowu gra o nic ale nie wygląda to dobrze. 

Wg mnie powinni ich obu opchnąć łącznie za 2-3 pierwsze rundy. Nie bardzo widzę po co mieliby zostawać. Jakiegoś weterana na ławkę gorszej jakości można przy okazji zabrać z powrotem, tak jak kiedyś był tu Earl Watson.

Grant dobrze wyglądał przed kontuzją, na pewno chętni się znajdą. Atlanta i Indiana tak na szybko.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Behemot napisał(a):

Wg mnie powinni ich obu opchnąć łącznie za 2-3 pierwsze rundy.

Myśle ,że przecieniasz wartośc. Patrząc na zeszły rok to raczej cięzko będzie poszukać 2 pierwszych rund za Brogdona czy za Granta.. Za Granta to nawet pierwsza runda może być wyzwaniem obecnie

A po co Hawks by miało brać Granta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał(a):

Myśle ,że przecieniasz wartośc. Patrząc na zeszły rok to raczej cięzko będzie poszukać 2 pierwszych rund za Brogdona czy za Granta.. Za Granta to nawet pierwsza runda może być wyzwaniem obecnie

A po co Hawks by miało brać Granta?

Trudno mi ocenić, Zach Lowe w swoim podkaście parę tygodni temu mówił, że dwie pierwsze rundy to realna cena za Granta. Na tym się opieram, ale się nie upieram. Po prostu niech go opchną. Za to bardzo chcę długoterminowo zatrzymać M. Thybulle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grant robi 22pkt na 43% do tego 41 %za 3. To jest gracz, na którym w ataku można naprawdę polegać. Potrzeba matką transferu. Ekipy nie patrzą aż tak bardzo na wysokość umów ogólem. A raczej, ile trzeba zapłacić w sezonie. Jesli ktoś chce wygrywac juz, teraz to niespełna 30mln za sezon (przez dwa najbliższe lata) nie jest jakimś kosmicznym wydatkiem. 

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pdxpl napisał(a):

Grant robi 22pkt na 43% do tego 41 %za 3. To jest gracz, na którym w ataku można naprawdę polegać. Potrzeba matką transferu. Ekipy nie patrzą aż tak bardzo na wysokość umów ogólem. A raczej, ile trzeba zapłacić w sezonie. Jesli ktoś chce wygrywac juz, teraz to niespełna 30mln za sezon (przez dwa najbliższe lata) nie jest jakimś kosmicznym wydatkiem. 

Widziałbym go w pacers za hielda + 1st, tylko pod warunkiem, żeby mu się chciało bronić tak jak całą karierę do czasu pójścia do Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Behemot napisał(a):

Bo potrzebują talentu i obrony. Zapobiegają o Siakama, a Grant to jego uboga wersja.

Oni potrzebują przede wszystkim kolejnej gwiazdy. Bo ubogich wersji róznych graczy to oni już mają na pęczki. Walkę o Siakama rozumiem o Granta nie

No i kiedy ostatni raz Grant bronił dobrze? Bo ciągnie się za nim taka opinia ale w realu to już on dobrym obrońca nie jest.. I nie wiem czy był nim w Blazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ostatni do krytykowania Granta, ale ten jego kontrakt patrząc sumarycznie na grę + dostępność (kontuzje + shutdowny zwykle pod koniec sezonu) to absurd, jeśli Blazers nie dadzą rady dobrze go sprzedać będzie to tylko ich wina

w ogóle co mu teraz jest? wstrząsienie mózgu? jakiś timeline na powrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.