Skocz do zawartości

2024 Draft


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to odgwizdali faul 🤔

10 godzin temu, Robaq napisał(a):

Ale tego skumać nie mogę North Carolina, kolejny raz wysoko, kolejny raz wygrywaja, i kolejny raz najlepszym zawodnikiem Armando Bacot, który nie może znaleźć żadnego miejsca w NBA...

Undersized  5 roczny center, który co prawda mocno ostatnio poprawił obronę, ale nie rzuca za 3, to jest raczej pomysł na legendę NCAA a nie na draft. Takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

ja wiem, że z drugiej podobny Adema Sanogo, który np. w Uconn w zeszłym sezonie zrobił mistrza, znalazł się na TW a Chicago - choć nie gra. A Bacot jednak takie sezony rozgrywa co rok. Choć zapewne hajsy ma większe niż Sanogo. 

Ale patrze np. Na Drummonda, McGee, tych centrów ze starej szkoły i też trójki nie mają, a totalnie są pozytywnym tych rezerwowym, trzecim centrem w wielu zespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Hihi

Rob I Sheepard dramat, Cody Williams to samo, Topic nie gra od stu lat, Sarr wyglada zle.

Powodzenia w loterii!

Sarr będzie ok. Williams na pewno potrzebuje czasu, będzie kiepskim rookie, podobnie Holland, ale za 3 lata, kto wie.

Rob i Sheppard wg mnie high risk high reward. Mocno zależy gdzie trafią, zwłaszcza ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Behemot napisał(a):

Sarr będzie ok. Williams na pewno potrzebuje czasu, będzie kiepskim rookie, podobnie Holland, ale za 3 lata, kto wie.

Rob i Sheppard wg mnie high risk high reward. Mocno zależy gdzie trafią, zwłaszcza ten pierwszy.

Jak dla mnie Sarr to potencjalnie najgorszy 1st od nie wiem kiedy.

Wysoki ktory nie zbiera, jest nieefektywny I generalnie sam nie wie jak ma zdobywac punkty to potezny red flag. Sama mobilnosc to malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał(a):

Jak dla mnie Sarr to potencjalnie najgorszy 1st od nie wiem kiedy.

Wysoki ktory nie zbiera, jest nieefektywny I generalnie sam nie wie jak ma zdobywac punkty to potezny red flag. Sama mobilnosc to malo.

Red flag to wg mnie przesada. Z miejsca mocno usprawni obronę zespołu, do którego trafi. W najgorszym razie masz defensora do pierwszej piątki. Dlatego będzie co najmniej ok.

Być może jego sufit to Mobley, albo JJJ, ale to nadal nieźle, choć faktycznie nie na nr 1. Z tym się nie kłócę, ale to taki draft. Zresztą kto wie czy to będzie nr 1, czy np. nr 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał(a):

 

Heh, kosmos linijka.

Koles to raczej typowy przyklad rozpierdalatora w NCAA I niegrywalnego typka w NBA, ale w sumie kibicuje zeby jednak mu sie udalo.

Ale pewnie w 1rd ktoś się na niego skusi 😉

Więc zobaczymy czy będzie niegrywalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał(a):

Ale pewnie w 1rd ktoś się na niego skusi 😉

Więc zobaczymy czy będzie niegrywalny

Nie wyobrazam sobie scenariusza, zeby z mobilnoscia Bobana moc grac w NBA W 2024 roku.

Nawet przy heavy drop d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 15:27, Reikai napisał(a):

Nie wyobrazam sobie scenariusza, zeby z mobilnoscia Bobana moc grac w NBA W 2024 roku.

Nawet przy heavy drop d.

No to musisz popracować nad wyobraźnią, bo raczej wszystko na to wskazuje, że zagra 😉

Inna sprawa, że przynajmniej wg mnie ma lepszą mobilność niż boban i do tego jest lepszym defensorem.

Tyler Kołek - Mcconell z rzutem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał(a):

No to musisz popracować nad wyobraźnią, bo raczej wszystko na to wskazuje, że zagra 😉

Inna sprawa, że przynajmniej wg mnie ma lepszą mobilność niż boban i do tego jest lepszym defensorem.

Tyler Kołek - Mcconell z rzutem 😉

Dziś 21/11 a w 1rd 16/11 :) gdyby tylko był młodszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał(a):

No to musisz popracować nad wyobraźnią, bo raczej wszystko na to wskazuje, że zagra 😉

Inna sprawa, że przynajmniej wg mnie ma lepszą mobilność niż boban i do tego jest lepszym defensorem.

Tyler Kołek - Mcconell z rzutem 😉

No moze nie tyle zagra, co bedzie grywalny na wyzszym poziomie.

Choc na pewno rozwinal sie pod wzgledem mobilnosci/kondycji. Gorzej, ze nie grozi rzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

No moze nie tyle zagra, co bedzie grywalny na wyzszym poziomie.

Choc na pewno rozwinal sie pod wzgledem mobilnosci/kondycji. Gorzej, ze nie grozi rzutem.

Edey to gracz na 10 minut w meczu max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Behemot napisał(a):

Edey to gracz na 10 minut w meczu max.

Zobaczymy. 

Jak porównacie go do Kesslera na przykład?

Ja też miałem go szufladkowo jako dużego, starego, mało mobilnego, nie rzucającego centra, który w NBA się nie sprawdzi. Ale jak skupiłem się i jak zobaczyłem jak się rozwija to mam pewną wiarę w niego. Nie to, że wierzę, że będzie gwiazdą, ale wg mnie będzie miał ciekawą karierę. Zobaczymy.

Kessler trochę otworzył taką szufladkę.

W tym roku w podobnym typie jeszcze Clingan.

A tak przy okazji - oglądacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tecu napisał(a):

Jak porównacie go do Kesslera na przykład?

Jedyne wspólne mianowniki to biały i wysoki. Kessler jako sophomore robił 10 blk na 100 poss, Edey jako senior robi 4. Dopóki Edey nie będzie dawać impaktu w D, a na razie niewiele na to wskazuje, to nie ma co ich porównywać.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.