Skocz do zawartości

2024 Draft


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Behemot napisał(a):

Combine to bardzo mała próba. Cały sezon siedziała mu słabo. 

Wiem, dlatego tym bardziej się jaram. 
 

gdzieś czytałem że jazz mogą próbować pójść w górę i machnąć 3 pick od rockets. Za takiego clarksona? W sumie czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karl napisał(a):

Wiem, dlatego tym bardziej się jaram. 
 

gdzieś czytałem że jazz mogą próbować pójść w górę i machnąć 3 pick od rockets. Za takiego clarksona? W sumie czemu nie.

Rockets nawet nie odbieraja takiego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karl napisał(a):

Wiem, dlatego tym bardziej się jaram. 
 

gdzieś czytałem że jazz mogą próbować pójść w górę i machnąć 3 pick od rockets. Za takiego clarksona? W sumie czemu nie.

hahaha

cytuje aby mieć pod ręką jak będziesz coś pisał o odklejeniu fanów lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi nie wynikało że to dopłata do Trade up z #10. Mnie też ten wpis zaskoczył n

Draft jest całkowicie nieprzewidywalny ale o ile dopłatę w pickach bym brał lekko to brać Claksona to tak nie wiem czy potrzebny 

41% FG 29% za trzy? 

Oba wskaźniki najsłabsze w karierze 

A grał z ławki czyli potencjalnie na słabszych obrońców 

Ile on zarabia aby pociągnąć temat przydatności? 

14 na dwa lata jeszcze. To nie jest zła wycena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zaczyna mi sie podobac ten draft.

W sensie czolowka jest meh pod tym wzgledem, ze nie widac generational talentu, ale juz np glebia wydaje sie spoko, imo sporo fajnych role playerow tu wyjdzie. No i tez fajne wyzwanie w przewidywaniu kto bedzie dobry, bo Lebrona czy Wembiego to kazdy se moze wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał(a):

Zaczyna mi sie podobac ten draft.

W sensie czolowka jest meh pod tym wzgledem, ze nie widac generational talentu, ale juz np glebia wydaje sie spoko, imo sporo fajnych role playerow tu wyjdzie. No i tez fajne wyzwanie w przewidywaniu kto bedzie dobry, bo Lebrona czy Wembiego to kazdy se moze wybrac.

U Vecenie dzisiaj chwalą poziom graczy do wybrania między 9-16 wyborem. Wskazują też, że nawet Topić i Holland mogą tam spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na mocki dla prawie kazdego zawodnika z top 10 mozna znalesc podobnego, mniej rozreklamowanego w drugiej lub trzeciej dziesiatce... i nie konca wiadomo ktory jest lepszy. Taki draft, ze lepiej miec dwa wybory 8-16, niz jeden w top 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, splaash napisał(a):

Patrzac na mocki dla prawie kazdego zawodnika z top 10 mozna znalesc podobnego, mniej rozreklamowanego w drugiej lub trzeciej dziesiatce... i nie konca wiadomo ktory jest lepszy. Taki draft, ze lepiej miec dwa wybory 8-16, niz jeden w top 3.

Mocki to masakra w tym roku. Ten sam gosc potrafi byc w TOP 20 jak I wypasc z TOP50, a mowie o porzadnych mockach.

Mi sie to zaczelo podobac, zamiast powtarzac jak przekupy o kiepskiej czolowce draftu, trzeba szukac steali.

Ba, a I w czolowce sa goscie ktorzy moim zdaniem sa niedoceniani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, joe dumars napisał(a):

jakie sa przewidywania co do tego draftu pod katem handlu pickami? czy ze wzgledu na brak 'pewnych' franchise playerow nalezy oczekiwac wiekszej niz zazwyczaj liczby 'odpuszczania wyborow'?... 

Ciezko powiedziec, bo skoro draft niby kiepski, to i wartosc picku mniejsza.

Chociaz tacy Rockets moga pomyslec o handlu #3 moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Reikai napisał(a):

Ciezko powiedziec, bo skoro draft niby kiepski, to i wartosc picku mniejsza.

Chociaz tacy Rockets moga pomyslec o handlu #3 moim zdaniem.

najbardziej nurtuje, co planuja sas i, ew., ptb. maja po 2 picki w pierwszej rundzie, sporo mlodziezy, a malo legitnych weteranow. tu chyba 'musza' pojsc trejdy po all starow?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, joe dumars napisał(a):

najbardziej nurtuje, co planuja sas i, ew., ptb. maja po 2 picki w pierwszej rundzie, sporo mlodziezy, a malo legitnych weteranow. tu chyba 'musza' pojsc trejdy po all starow?!...

Spurs moim zdaniem powinni brac z 4 i 8, bo nie maja przede wszystkim talentu na kazdej pozycji. Zwlaszcza PG z draftu by im sie przydal, a kilku w czolowce jest.

Plus Keldona wymienic za jakis vetow.

Za to o Pistons duzo mowi sie w kontekscie Budelisa. Jakies koneksje rodzinne z asystentem/agentem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.