Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 23/24 - ekipa bez gwiazd, ale czy bez szans?


dannygd

Brooklyn Grind  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak postrzegacie szanse Nets w sezonie 23/24?

    • contender
      0
    • HCA team, min. 2 round
      0
    • borderline PO,
      6
    • max PI
      5
    • lottery
      1
  2. 2. Czy Ben Simmons wróci do choć 90% swojej gry?

    • Tak
      2
    • Nie
      10

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 05.08.2023 o 11:31

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
16 godzin temu, Gregor napisał(a):

 

Ja to myślę ze on ma nerwy niezdrowe ale te w głowie. Wymyślają  mu rożne kontuzje żeby to lepiej wyglądało ale nie wiem po co i tak go nigdzie nie upchną. Facet jest skończony. Portki pełne nawet w zwykłym meczu regulara. poszedł na wojnę ze wszystkimi na noże a teraz nie ma jak wyjść z tej sytuacji. Zamiast spokornieć i wziąć się za solidna pracę. Odlicza kolejne wypłaty z ostatniego wartościowego w lidze. Mam nadzieje ze jest oszczedny bo z jego głupiutka głową zaraz będzie bankrutem.

Spróbują go sprzedać w off-season potem w trade deadline a potem zwolnienie z rozciągnięciem salary na 3 sezony i koniec NBA dla tego leszcza.

Facet nie ma ani ręki ani głowy na poziomie NBA wiec out.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, the_secret napisał(a):

@marceli73 po co mają rozciągać na 3 sezony salary gościa w ostatnim roku kontraktu?

Dla dobra Bena ;)Rozbiją mu 40 baniek na trzy raty to mu na dłużej wystarczy. Marceli zresztą pisał o tym:

 

42 minuty temu, marceli73 napisał(a):

Mam nadzieje ze jest oszczedny bo z jego głupiutka głową zaraz będzie bankrutem.

A tak ma trzy lata zagwarantowane w jakich takich luksusach :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

Dla dobra Bena ;)Rozbiją mu 40 baniek na trzy raty to mu na dłużej wystarczy.

xD

 

koleś zarobi, wliczając te 40 baniek, w sumie 800 000 000 zł. Mówisz, że da radę to przepi*****ić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NieMy napisał(a):

xD

 

koleś zarobi, wliczając te 40 baniek, w sumie 800 000 000 zł. Mówisz, że da radę to przepi*****ić?

Da się zrobić. Wystarczy mieć dobrych doradców i trochę kuzynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NieMy napisał(a):

xD

 

koleś zarobi, wliczając te 40 baniek, w sumie 800 000 000 zł. Mówisz, że da radę to przepi*****ić?

Przyzwyczajenia do wydawania hajsu zostaną. Plus chęć dupczenia takich lasek jak Jenner które się skończą jak będzie skąpiradłem. Bedzie starał się żyć jak gwiazda a zarobków już nie będzie. Plus będzie chciał żyć w tym samym środowisku jak najdłużej. Przyjęcia jachty etc. Najdalej w 5 lat po zakończeniu kariery będzie bankrutem. No jakaś emerytura z NBA mu zostanie :). Nam by to starczyło na wielodzietną rodzinę a on będzie bide klepał. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

Ben już dawno w rubryce current occupation może podawać -"celebrity" zamiast "professional basketball player ".,Szkoda , kolejny mega talent, na dodatek #1 draftu spierdolony przez 76ers

Czego spierdolony przez 76ers? Spierdolony przez megalomanie i lenistwo tego mużina. Dostawał minuty, nikt mu nie zabraniał trenować. A takie teksty że zawalił mecz to dziecku świat mogą zawalić ale nie gościowi  z największym kontraktem w drużynie. Usłyszysz cos takiego jak od riversa to zapierd.. na treningu żeby mu udowodnić że sam jest gównianym trenerem.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marceli73 napisał(a):

Czego spierdolony przez 76ers? Spierdolony przez megalomanie i lenistwo tego mużina. Dostawał minuty nikt mu nie zabraniał trenować. A takie teksty że zawalił mecz to dziecku swiat moga zawalić ale nie gościowi  z największym kontraktem w drużynie. Usłyszysz cos takiego jak od riversa to zapierd.. na trankingu żeby mu udowodnić że sam jest gównianym trenerem.

Ale odnotowales, ze on ma rozwalone plecy juz ze 2 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marceli73 napisał(a):

Nie wiem. Sugerowałem ze te jego kontuje się biorą z obsrania się. Nikt nie wie co mu jest. Obsrana zbroja powoduje infekcje dupy i pleców.

No wlasnie martwilem sie, ze to sugerujesz I dalem szanse naprawic ten gownotake  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Heh, Rockets chyba sami uwierzyli w te 2-3 miesiace nadprogramowe Bridgesa.

To miało być przed trade deadline, więc dawno po 2-3 nadprogramowych miesiącach Bridgesa, gdzie w miarę jasne już było, że Mikal przeszedł drogę Jeramiego Granta (ani nie gwiazda, ani nie elite roles, ot co 20ppg scorer w tankerze). 

Ale Green dopóki nie zaczął wyglądać jak młody Kobe wyglądał na busta w ostatnim momencie do spieniężenia i hamulcowego Rockets, tak że śmiesznie w obie strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prowadził Kanadę na MŚ 2023. Po nich można wywnioskować, że jest trenerem dla zawodników i powinno im się podobać. Nie jest typem krzykacza na zawodników oraz sędziów czy impulsywnych zachowań. Zdecydowanie bardziej preferuje dres, niż garnitur. 

Ogólnie trener bez większego znaczenia dla obecnych Brooklyniarzy, bo po odejściu Duranta i przy tym, co pokazał Ben Simmons w barwach Brooklynu, to Nets jest w dupie na kilka lat przy tym składzie osobowym dodatkowo bez swoich picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.