Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2023/24


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, wiLQ napisał(a):

W sensie, ze uszkodzil sobie palec dla dobra druzyny? ;-

Przypomnij sobie kontuzja SHaia przez ostatnie lata. Na ile były one prawdziwe . Na ile były wyolbrzymione.

Liga chyba nadal nie weryfikuje dokumentów medycznych czy dany zawodnik naprawde jest kontuzjowany dopóki sam zawodnik nie poprosi o dodatkowe konsultacje

Chodziło mi o to ,że może Memphis wykorzystało uraz by praktycznie usadzić Smarta na długi długi czas i ten uraz w realu nie jest tak poważny . Tu gdybam bo nie wiem na 100% jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał(a):

Przypomnij sobie kontuzja SHaia przez ostatnie lata. Na ile były one prawdziwe . Na ile były wyolbrzymione.

Liga chyba nadal nie weryfikuje dokumentów medycznych czy dany zawodnik naprawde jest kontuzjowany dopóki sam zawodnik nie poprosi o dodatkowe konsultacje

Chodziło mi o to ,że może Memphis wykorzystało uraz by praktycznie usadzić Smarta na długi długi czas i ten uraz w realu nie jest tak poważny . Tu gdybam bo nie wiem na 100% jak jest

IMO w tym przypadku byly wydluzone absencje z powodu faktycznego urazu, ale to bylo glownie po ASW.

A Smart nie dosc, ze ja zlapal w styczniu to jeszcze bylo w trakcie meczu i od razu dostal dluzsza diagnoze typowa dla uszkodzonego wiezadla.

Nie bardzo rozumiem czemu tu podejrzewac teorie spiskowe gdy juz maja 14 wygranych, wiec sa bez szans na Top4 przed losowaniem.
Ba! Wg mnie mozna argumentowac, ze ten uraz nie jest im nawet na reke bo na nich wymusi wywalenie kogos by podpisac jakiegos PG [lub dac kontrakt NBA Gilyardowi].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wiLQ napisał(a):

Ba! Wg mnie mozna argumentowac, ze ten uraz nie jest im nawet na reke bo na nich wymusi wywalenie kogos by podpisac jakiegos PG [lub dac kontrakt NBA Gilyardowi].

Czemu? Już mieli taki okres więc pewnie Bane będzie rozgrywał. Do tego Rose ,nie ma chyba nic poważnego więc, tez na dniach powinien powrócić na listę ozdrowieńców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał(a):

Czemu? Już mieli taki okres więc pewnie Bane będzie rozgrywał. Do tego Rose ,nie ma chyba nic poważnego więc, tez na dniach powinien powrócić na listę ozdrowieńców. 

Bo w okresie bez Moranta i Smarta grali dramatycznie zle - moze nie Pistons zle, ale mimo wszystko dno, ktorego lepiej unikac.
A Rose jest w takim wieku i zdrowiu, ze raczej nie mozna liczyc na miesiac grania z rzedu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wiLQ napisał(a):

Bo w okresie bez Moranta i Smarta grali dramatycznie zle - moze nie Pistons zle, ale mimo wszystko dno, ktorego lepiej unikac.

Ale czy to nie jest cel skoro 

 

43 minuty temu, wiLQ napisał(a):

ale teraz to wlasciwie nie maja zadnego wyjscia i bedzie z tego pick w Top6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał(a):

Ale czy to nie jest cel skoro

Teraz pewnie jest taki cel, ale moga go osiagnac bez tankowania na sile i sadzania wszystkich, ot ich sklad sie zrobil za plytki i za slaby, wiec naturalnie beda przegrywac.

Ale osobiscie uwazam za szkodliwe gdy przegrywanie przybiera skale i sile typu Pistons czy Spurs z Sochanem na PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wiLQ napisał(a):

Teraz pewnie jest taki cel, ale moga go osiagnac bez tankowania na sile i sadzania wszystkich, ot ich sklad sie zrobil za plytki i za slaby, wiec naturalnie beda przegrywac.

Ale osobiscie uwazam za szkodliwe gdy przegrywanie przybiera skale i sile typu Pistons czy Spurs z Sochanem na PG.

Sochan ma coraz pewniejszy kozioł. I o ile nie zyskał nic a nic na wizji gry i nadal nie potrafi wypatrzeć kolegę to już wielokrotnie pokazał ze potrafi się z wysokości osobistych na koźle zabrać w stronę kosza i zapunktowac o tablice. 

Jak na podkoszowego ma ten kozioł coraz lepszy. 

Dodatkowo bywaly mecze o 3-5 stratach a teraz już tak nie forsowany ale i z lepszym kozłem robi od paru spotkań max 1 stratę. Owszem nie idzie w ryzyko i traci okazje podań ale widzę pewność kozła. 

Myśle ze jeżeli trafi do kadry to tez zyskamy ze w chwili nacisku na rozgrywających może być wyprowadzającym awaryjnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wiLQ napisał(a):

... i teraz Bane powaznie skrecil kostke. W tydzien stracili 3 starterow z czego 2 na sezon.
Kto ma taka dobra laleczke voodoo na ta druzyne?!

No właśnie wyprzedziłeś mnie bo miałem pisać ,że stracili swojego ostatniego sensownego kreatora.

W sumie to jakby to było rok temu to byłoby to jeszcze z korzyścią a tak to jak wejdzie za rok maks Bane to oni będą płacili ok 20 mln podatku i to bez wyboru TOP5 draftu ...

I jeszcze pamiętaj ,że oni pozyskując Smarta oddali do Blazers wybór Golden , który jest.........TOP10 obecnie... To jest naprawdę jakiś totalny pech 

Bane w ogóle wypada na 6 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mecz życia Pippena jr. skłonił mnie do zapoznania się z jego osobą, nieźle mnie zaskoczyło to, że ma aż siedmioro rodzeństwa, nie wiedziałem, że ze starego był aż taki jeb...a. A jeśli chodzi o samego juniora to wątpię żeby zrobił jakąś większą karierę, po pierwsze za krótki, po drugie trochę już podstarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał(a):

A młody MJ Jr wziął sprawy w swoje ręce

W sumie to mu się dziwię, bo jak jesteś synem MJ to raczej przebierasz w cnotkach, a nie w ...

Wracając do Memphis, oczekiwani były wielkie, a skończyło się szpitalem. Jakby tak na siłę szukać pozytywów to ten cały GG Jackson może takim być. Wybrany z 45 numerem, a staty jakby był z pierwszej dziesiątki draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.