Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Zaraz zaraz 

Czy jeffa wywalili z komentarza? 

Kogoś tam do reszty pojebało? 

Już jakiś czas temu,

Marca Jacksona też podobno, chociaż jeszcze nic oficjalnego

Mają ich zastąpić Doc Rivers i Doris Burke...

Więc myślę, że tak, do reszty ich pojebało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał(a):

cóż, czyli ludzie są za głupi na JVG. no to teraz będą mieć takich komentatorów, na jakich zasługują, a NBA będzie nieskazitelna.

raczej zrobili zwykle ciecie kosztow

kto ma obejrzec itak obejrzy a ci ktorych zwolnili wolali pewnie gruby hajs

Maxa podcast byl swietny podczas tych po tez i polecieli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodkens napisał(a):

Już jakiś czas temu,

Marca Jacksona też podobno, chociaż jeszcze nic oficjalnego

Mają ich zastąpić Doc Rivers i Doris Burke...

Więc myślę, że tak, do reszty ich pojebało

Do Doris noc nie mam, linie ją 

Marc też spoko ale do poziomu JVG mu daleko 

Niezmiennie Jeff to najlepszy komentator ever!

Może niech skipa ze Smithem zatrudnią w miejsce jeffa! 

Na to nikt nie będzie za głupi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris, kiedyś nie lubiłem, ale może uprzedzenie .... wiadomo, do koloru skóry, bo czego by innego? :P   ale ona jest zwyczajnie poprawna, nie wydaje mi się jakaś wybijająca żeby ją dawać do finałów, no ale, takie czasy. 

Doc Rivers? toć to debiutant, w dodatku z głosem jak papier ścierny, nie wiem czy mój audio system to wytrzyma.

W ogóle to już potwierdzone? że Doc na finały? czy rumor / plota jakich ostatnio wiele bez pokrycia w rzeczywistości? zwyczajnie dziwne mi się to wydaje, żeby rookiemu od razu dawać miejsce w finałach, jak on ma być zmotywowany do pracy skoro już wie, że będzie w finałach? skąd wiadomo, że w ogóle będzie dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, rw30 napisał(a):

Doris, kiedyś nie lubiłem, ale może uprzedzenie .... wiadomo, do koloru skóry, bo czego by innego? :P   ale ona jest zwyczajnie poprawna, nie wydaje mi się jakaś wybijająca żeby ją dawać do finałów, no ale, takie czasy. 

Doc Rivers? toć to debiutant, w dodatku z głosem jak papier ścierny, nie wiem czy mój audio system to wytrzyma.

W ogóle to już potwierdzone? że Doc na finały? czy rumor / plota jakich ostatnio wiele bez pokrycia w rzeczywistości? zwyczajnie dziwne mi się to wydaje, żeby rookiemu od razu dawać miejsce w finałach, jak on ma być zmotywowany do pracy skoro już wie, że będzie w finałach? skąd wiadomo, że w ogóle będzie dobry?

A czy Doc nie komentowal juz kiedys meczow?

Czy beda na finaly to tak nie jest w 100% powiedziane chyba, niby maja prawie rok na zmiane zdania, ale komunikat jest dosc jasny chyba -> ''Burke i Rivers zastapia JVG i Marka Jacksona dolaczajac do Breena''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio Doc z tym swoim zachrypniętym głosem ma być tą lepszą zmianą? Trochę dziwna decyzja, że akurat on, bo spośród wielu byłych zawodników czy trenerów to Doc byłby jedną z ostatnich osób, o której bym pomyślał w kontekście komentatorki. Za Doris specjalnie nie przepadam ale nie trafiałem do tej pory szczególnie często na mecze z jej udziałem to nie mam mocno wyrobionej opinii. W ESPN w każdym razie powinni być zadowoleni z tej zmiany bo pod względem poprawności politycznej wszystko się zgadza a kto tam by ewentualnie patrzył na ewentualny spadek jakości. Skoro i tak nie ma za bardzo alternatywy to i ratingi nie powinni spaść z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, josephnba napisał(a):

Takie z Hardena drugi KB jak z Howarda był drugi Shaq 

 

O ile w ataku James był blisko to etyka pracy, charakter u przede wszystkim defensywa to jak porównanie parówki do szynki parmeńskiej 

Parówki są zbyt smukłe, bardziej pasuje porównanie serdelowej do szynki parmeńskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywiad i ciekawy temat z trenerem zawodnikow, trenowal np Hardena i Embiida.
 



Kazdy chyba zauwazyl ile jest kontuzji co sezon, ma sie wrazenie ze jest tego wiecej i wiecej. Ten gosc przedstawil powody dlaczego tak jest.

 

Cytat

1. Rule changes, especially carrying: this allows players to get in way steeper shin angles when handling the ball (think Kemba Walker type shifty movements). That freedom of movement puts much more pressure on players joints and ligaments. And even those who don't handle the ball like are still forced to defend those kind of plays more often than 2 decades ago.

The carry rules also meant that players couldn't stop on a dime in transition to decelarate the way they do now because their hands were always on top of the ball. Therefore, they generally took more steps when slowing down cause they needed more dribbles.

In addition, the same is the case with the euro step. Yes, sure there's footage of a euro step being done in the 70s, but it was not as prevalent as it is now and the foot work is still much more exaggerated than it was back then.

2. Drives to the basket are up 30% since 2013. I can't find any stats to back that up. Pretty sure NBA coaches and trainers have a database outside of ESPN, basketball reference and statmuse, but I'm not sure how to find it.

3. Nutrition. Apparently many players opt for fast food too often which is low quality food. On the other hand, there are what he calls "nutritional myths creeping in" such as a focus on extreme diets, like vegan, carnivore etc. That means that players have certain nutrient deficiencies, unless they're very meticulous about it and make sure to get the additional supplements needed.

4. Quality of sleep. Players either sleep less due to being on their phone too much/ social media OR some actually have the right mindset, however, they prioritize working out over recovery, for example wanting to wake up early in the morning to work out but ultimately sacrificing sleep in the process.

5. Somewhat connected to number 4, players back in the day didn't focus on year round basketball training that much, which allowed them to have actual off seasons. They would get to training camp in OK shape, but would play themselves into shape. Guys like Robert Parish admitted that they never played basketball in the off season and would just focus on getting exercise in. That came at the cost of his skill level diminishing over time. In Fabritz opinion that wouldn't be feasible today because the overall pool of global players works out too much as a whole and not working out will put you at a competitive disadvantage (unless you got the game figured like Jokic imo haha).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu numeru dwa jest proste. Zlikwidować 3 sekundy w obronie co zacieśni trumnę i nie pozwoli na tyle wjazdów pod kosz.

Numer jeden to kwestia gwizdania, ale sędziowie w NBA jak wiemy są jeszcze bardziej fatalni niż ci w Europie.

Numer pięć to zależy co mamy na myśli mówiąc gra w koszykówkę, czy chodzi nam o granie w ligach typu Drew League czy mamy na myśli po prostu treningi indywidualne, chociaż i to i tamto też występowało dekady temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.