Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wyparlo napisał(a):

Jakie naplucie? Myślisz, że Shaq nie ma co robić w życiu tylko siedzieć z jakimś Stanowskim z Polski i gadać przez godzinę 589 raz o tym samym, żeby promować Stanowskiego i jego kanał nabijając mu kasę z wyświetleń

jak nie ma co robić, to niech siedzi u siebie i wypierdala

w dupie mam tu osobę Stanowskiego

4 minuty temu, Wyparlo napisał(a):

W ogóle to też sygnał dla innych poważnych biznesów, że chcąc się promować u Stanowskiego masz czerwoną flagę potem wszystko opisze od kuchni

sypiesz tezami jak Szalony Reporter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jak nie ma co robić, to niech siedzi u siebie i wypierdala

w dupie mam tu osobę Stanowskiego

sypiesz tezami jak Szalony Reporter

A ja tam się cieszę z przyjazdu Shaqa. Przynajmniej dzieciaki będą miały buty za darmo od niego i może za kilka lat będziemy mieli pociechy z nich w reprezentacji Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wyparlo napisał(a):

A ja tam się cieszę z przyjazdu Shaqa. Przynajmniej dzieciaki będą miały buty za darmo od niego i może za kilka lat będziemy mieli pociechy z nich w reprezentacji Polski. 

otoczyło go kilkanaścioro dzieciaków, a ten im nawet z łokcia nie zajebał, niesamowity człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2024 o 12:12, rw30 napisał(a):

to (zboldowane powyżej) były raczej opinie teenagers (którymi większość z nas wtedy była, więc no biggie) niż argumentów w poważnych rozmowach (ktore jako quasi - analitycy prowadzimy teraz) więc myślę że nie ma co porównywać

w poważnych kręgach Timmy miał szacunek od zawsze, znany też był jego leadership, taki przez duże L a nie taki Iversonowski (i nie chodzi mi tu o hejtowanie Iversona ani podważanie jego statusy jako legendy tamtych czasów, but unoewutImean)

Jednak fakt faktem, że oglądalność finałów z udziałem Spurs była na żenująco niskim poziomie a Duncan wygrywał plebiscyty na najnudniejszego sportowca. Wątek na e-baskecie ,,go Spurs a liga pójdzie z torbami'' ma już status kultowego. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Jednak fakt faktem, że oglądalność finałów z udziałem Spurs była na żenująco niskim poziomie a Duncan wygrywał plebiscyty na najnudniejszego sportowca. Wątek na e-baskecie ,,go Spurs a liga pójdzie z torbami'' ma już status kultowego. :) 

ja o zupie, ty o dupie

ja piszę, że Tim miał poważanie wśród ludzi znających się na rzeczy, Ty że Karen & Johnny Doe nie odpalali ABC (NBC?) gdy Timmy grał w finałach

 

jedno zupełnie nie wyklucza / nie kłóci się z drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wyparlo napisał(a):

Jakie naplucie? Myślisz, że Shaq nie ma co robić w życiu tylko siedzieć z jakimś Stanowskim z Polski i gadać przez godzinę 589 raz o tym samym, żeby promować Stanowskiego i jego kanał nabijając mu kasę z wyświetleń, żeby przy jednym pytaniu wspomnieć o współpracy z CCC? Shaq rozegrał Stanowskiego i ten ma teraz ból dupy, ale reklamowo dla Shaqa o wiele lepiej wyszła ta forma, którą zrealizował, niż pitolić godzinę o koszu. Chciał zareklamować swoją markę i to mu się udało.

W ogóle to też sygnał dla innych poważnych biznesów, że chcąc się promować u Stanowskiego masz czerwoną flagę potem wszystko opisze od kuchni, co robi przez całą swoją karierę dziennikarską wynosząc wszystkie szatniowe informacje i tym podobne rzeczy, których praktycznie nikt nie wynosi. Dlatego w ogóle mi go nie szkoda i brawo Shaq 😀

tez tak jak wyzej pisali, mam w pizdzie czy to Stanowski czy cokolwiek

to po prostu c***owe podejscie do ludzi ktorzy jak my wlaczyli to, a wierz mi ze jakby odpowiedzial ciekawie na pytania i normalnie to by zrobil tym butom i marce jeszcze lepsza reklame bo by poszlo info jaki to fajny wywiad dal Shaq promujac buty

wiec wyc***al takze siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

tez tak jak wyzej pisali, mam w pizdzie czy to Stanowski czy cokolwiek

to po prostu c***owe podejscie do ludzi ktorzy jak my wlaczyli to, a wierz mi ze jakby odpowiedzial ciekawie na pytania i normalnie to by zrobil tym butom i marce jeszcze lepsza reklame bo by poszlo info jaki to fajny wywiad dal Shaq promujac buty

wiec wyc***al takze siebie

A tu jeszcze jada po Stanowskim ze ten wyszedl i powiedzial ze ten wywiad byl c***owy (bo byl) i ze Shaq sprawial wrazenie bota ktory ma wyjebane w to co niby reklamuje (fakt) i wiekszosci ludzi poza paroma bossami nie zauwazal.

CCC to przeciez mocno bedzie chcialo przyjebac stanowskiemu ze wyszedl i powiedzial jak jest. Ciekawy jestem czy stano sie zabezpieczyl i mial elastycznosc zeby tak pojechac po swoim gosciu (nie czesto zakladasz ze gosc bedzie tak c***owym botem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wyparlo napisał(a):

Jakie naplucie? Myślisz, że Shaq nie ma co robić w życiu tylko siedzieć z jakimś Stanowskim z Polski i gadać przez godzinę 589 raz o tym samym, żeby promować Stanowskiego i jego kanał nabijając mu kasę z wyświetleń, żeby przy jednym pytaniu wspomnieć o współpracy z CCC?

pewnie ma co robić w życiu, co nie zmienia faktu że siedział z jakimś Stanowskim z Polski (co, btw, kłóci się z tym co sam Shaq mówi, że szanuje każdego i został tak wychowany i blablabla szacunek dla wszystkich), to skoro już siedział to mógł z nim pogadać jak człowiek z człowiekiem.

.....i tam miał promować siebie & CCC, wg. Ciebie:

15 godzin temu, Wyparlo napisał(a):

ale reklamowo dla Shaqa o wiele lepiej wyszła ta forma, którą zrealizował, niż pitolić godzinę o koszu. Chciał zareklamować swoją markę i to mu się udało.

...wg mnie i większości innych fchooj nie, bo pokazał się tam jak 20 letni raper z getta a nie 50+ letni poważny człowiek i biznesmen. Ale może Ty jesteś geniuszem marketingu i widzisz coś czego my nie widzimy & ludzie  (nasz wiek i trochę starsi, pamiętający Shaqa) rzuco się teraz na te buty i będą je kupowali sobie i dzieciom (nastolatkowie to chyba tak średnio, bo zwyczajnie nie znajo Shaqa). Choć ja osobiście wątpię żeby ten wywiad był marketingowym sukcesem.

 

A Stano, no cóż, w Polsce jest mocny, i jeśli faktycznie wysyła wiadomość 'nie olewajcie mnie, Shaq był pierwszy i mu na to pozwoliłem ale więcej to nie przejdzie' to ja z tym nie mam problemu - jego sprawa. Co, ma powiedzieć że fajny wywiad był?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zobaczymy czy Shaq po prostu tylko Stanowskiego nie miał w dupie ;]

Teraz, karl napisał(a):

Ponoc w Wwa juz zdecydowanie lepiej poszlo. Event z dzieciakami dobrze i jako dj tez dał radę. 

Moze po prostu jet lag go dojechał?

mój kolega był na tym evencie i bardzo pozytywnie ocenia shaqa, podobno szczególnie miał zajebistą interakcję z dziećmi i nie musiał im mówić o dostępnej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tbh, beka z obu stron - Shaq odwalił pańszczyznę na jakimś polskim kanale, wiadomka - Stanowski zgodził się na cenzurowany materiał promocyjny w papierku wywiadu, pompował go w socialach, walnął cały event, a potem mu się zrobiło przykro, że kiepski odzew i jednak nie dostał legit wywiadu. Proporcje winy może 80/20, but still, Shaq ma vibe 50-parolatka, który z przypadku znalazł się w takim miejscu i nie za bardzo wie co ze sobą zrobić, ale aż takim nudziarzem nie jest. 

Bo to trochę 90s vibe robienia dobrze gwieździe zza Oceanu gdy w sumie mamy ~porównywalne gwiazdy sportu, myślałem, że z tego trochę wyrośliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

 

Bo to trochę 90s vibe robienia dobrze gwieździe zza Oceanu gdy w sumie mamy ~porównywalne gwiazdy sportu, myślałem, że z tego trochę wyrośliśmy. 

A w zyciu, jestesmy dalej zakompleksieni fest wzgledem zachodu.

Jak Stanowski powiedzial CHLOPIE, TY NIE WIESZ JAKI JESTES POPULARNY I LUBIANY, W LATACH 90 BYLA RUBRYKA TAKO RZECZE SHAQ W POLSKIEJ GAZECIE, a Shaq skwitowal to "dzieki", to az clary cringowe mnie przeszly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał(a):

Jak Stanowski powiedzial CHLOPIE, TY NIE WIESZ JAKI JESTES POPULARNY I LUBIANY, W LATACH 90 BYLA RUBRYKA TAKO RZECZE SHAQ W POLSKIEJ GAZECIE, a Shaq skwitowal to "dzieki", to az clary cringowe mnie przeszly.

"Dzięki... za info, prawnicy przyszykują pismo za zaległe tantiemy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Tbh, beka z obu stron - Shaq odwalił pańszczyznę na jakimś polskim kanale, wiadomka - Stanowski zgodził się na cenzurowany materiał promocyjny w papierku wywiadu, pompował go w socialach, walnął cały event, a potem mu się zrobiło przykro, że kiepski odzew i jednak nie dostał legit wywiadu. Proporcje winy może 80/20, but still, Shaq ma vibe 50-parolatka, który z przypadku znalazł się w takim miejscu i nie za bardzo wie co ze sobą zrobić, ale aż takim nudziarzem nie jest. 

Bo to trochę 90s vibe robienia dobrze gwieździe zza Oceanu gdy w sumie mamy ~porównywalne gwiazdy sportu, myślałem, że z tego trochę wyrośliśmy. 

Nie slyszales ze rozdal kilkaset par butow i ma wrocic w ciagu nastepnych 5-ciu lat?!?!? Tak mu sie spodobalo !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.