Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, julekstep napisał:

to jest moj osobisty nr 1 (tak - mam swiadomosc ze z big2 nikt nie ma szans w tej kategorii) bo do skali (calkiem duza jak na zwykla kwestie kolonizacyjna) i stopnia (tutaj luzno przebijal nawet big2) okrucienstwa dochodzi jebana hipokryzja 'zachodu' (gdzie jeszcze w 21 wieku totalnie mainstreamowi belgijscy politycy potrafili nazywac tego c***ka 'wizjonerem')

a wszystko dlatego ze to zlo zostalo skierowane przeciwko grupie, ktora nie dorobila sie skutecznego miedzynarodowego lobby

Zasadniczo się się zgadzam że to skurwiel jakich mało. Dlatego też uważam że dobry wybór. Natomiast ciężko wybrać dla mnie kryteria do oceny w tej kategorii. Dla mnie nie ma nawet pewnego Top1 czy Top2 . Myślę że dopiero na koniec będę patrzył kto został wybrany i jak to uszeregować. 

 

1 minutę temu, fluber napisał:

No tak, te prywatne wycieczki w postach osób, które tu nawet nie grają, spowodowane moimi wyborami, pewnie też sobie wymyśliłem;)

A one były zanim zacząłeś tyrady że tylko Ty i AI się znacie czy przedtem?

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No tak, te prywatne wycieczki w postach osób, które tu nawet nie grają, spowodowane moimi wyborami, pewnie też sobie wymyśliłem;)

mordo my (w sensie wszyscy userzy forum minus Ty) mamy tu zamkniete podforum gdzie ciagle dyskutujemy jakby Ci tu dokuczyc

wiecej tam postow niz w politycznym!

CALY SWIAT WOKOL FLUBERA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ponad 4300 postów na forum w których wyszukiwarka znalazła sformułowanie "Fluber" :)

to pa teraz

fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber fluber 

The Shining (film) - Wikipedia

1 minutę temu, DRK napisał:

Dobrze byłoby jeszcze sprawdzić Google. Byłby niezbity dowód. 

O k**** NAWET FILM O NIM NAKRĘCILI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego narzucacie narracje, że Spielberg to bust? Przecież to jedna z największych ikon w historii kina i pewnie najbardziej rozpoznawalny reżyser na świecie. A parę jego filmów to klasyki kina jak Szeregowiec Ryan, Lista Schindlera czy Szczęki, czy mainstreamowe serie typu Indiana Jones, Jurassic Park, których nie oglądałem co prawda, ale cieszą się duzą popularnością. Poza tym bardzo dobre mniej znaczące filmy Most szpiegów, Lincoln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Btw. na czym polega kategoria polityka/aktywizm?

na tym żeby wybierać do niej polityków i aktywistów, albo ludzi  z pogranicza obu (patrz wybór Gandhiego)

Teraz, ernie9005 napisał:

A dlaczego narzucacie narracje, że Spielberg to bust? Przecież to jedna z największych ikon w historii kina i pewnie najbardziej rozpoznawalny reżyser na świecie. A parę jego filmów to klasyki kina jak Szeregowiec Ryan, Lista Schindlera czy Szczęki, czy mainstreamowe serie typu Indiana Jones, Jurassic Park, których nie oglądałem co prawda, ale cieszą się duzą popularnością. Poza tym bardzo dobre mniej znaczące filmy Most szpiegów, Lincoln.

bo wątpię żeby był w top5 swojej kategorii a poszedł w 1szej rundzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ernie9005 napisał:

A dlaczego narzucacie narracje, że Spielberg to bust? Przecież to jedna z największych ikon w historii kina i pewnie najbardziej rozpoznawalny reżyser na świecie. A parę jego filmów to klasyki kina jak Szeregowiec Ryan, Lista Schindlera czy Szczęki, czy mainstreamowe serie typu Indiana Jones, Jurassic Park, których nie oglądałem co prawda, ale cieszą się duzą popularnością. Poza tym bardzo dobre mniej znaczące filmy Most szpiegów, Lincoln.

Ze Spielbergiem to jest mniej więcej tak.

Jak ktoś traktuje kino jako rozrywkę i ma ~40 lat, to ma Spielberga prawdopodobnie za GOATa (Indiana Jones, ET, Park Jurajski, Szczęki, Close Encounter, kilka bardziej ambitnych sentymentalnych filmów). 

Krytycy mają go poza ścisłą czołówką. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

A dlaczego narzucacie narracje, że Spielberg to bust? Przecież to jedna z największych ikon w historii kina i pewnie najbardziej rozpoznawalny reżyser na świecie. A parę jego filmów to klasyki kina jak Szeregowiec Ryan, Lista Schindlera czy Szczęki, czy mainstreamowe serie typu Indiana Jones, Jurassic Park, których nie oglądałem co prawda, ale cieszą się duzą popularnością. Poza tym bardzo dobre mniej znaczące filmy Most szpiegów, Lincoln.

I przez +2000 lat nie było nikogo lepszego od noobów pokroju Churchilla i Gandhiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.