Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

aha

No ja jestem daleki do entuzjazmu w stosunku do Arystotelesa, bo przede wszystkim traktuje go bardziej jako badacza, czy tez skryba, niż Filozofa we współczesnym rozumieniu.

Metafizykę zdarzyło mi się przeczytać i wrażenia na mnie nie wywarła, fajne usystematyzowanie wiedzy, ale tez podejrzewałem po Twoich wyborach w ATF Polak ze możesz być fanem tego typu pickow, mało oryginalnych filozofów, którzy są z kolei bardzo empiryczni - to nie jest przytyk, czy krytyka- po prostu blizej mi do #teamplaton

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ja jestem daleki do entuzjazmu w stosunku do Arystotelesa, bo przede wszystkim traktuje go bardziej jako badacza, czy tez skryba, niż Filozofa we współczesnym rozumieniu.

Metafizykę zdarzyło mi się przeczytać i wrażenia na mnie nie wywarła, fajne usystematyzowanie wiedzy, ale tez podejrzewałem po Twoich wyborach w ATF Polak ze możesz być fanem tego typu pickow, mało oryginalnych filozofów, którzy są z kolei bardzo empiryczni - to nie jest przytyk, czy krytyka- po prostu blizej mi do #teamplaton

na razie sie nie odniose dokladnie zeby uniknac spojlerow, ale ogolnie - tak jest masa 'nowszych' filozofow ktorych sie czyta sto razy lepiej a i Dialogi maja luzno wieksza wartosc 'literacka' (szczegolnie ze to co mamy Arystotelesa to kopia kopii kopiii itd)

tylko ze u tych antycznych dinozaurow liczy sie impakt i tutaj Arystoteles jest GOATem (Platon tez jest w ciul mocny i w tej kategorii powinien byc top5-6 imho, ale jednak liga nizej + jego mysl trzeba dzielic przez dwa :) )

17 minut temu, Reikai napisał:

Dobrze sie tam numery wyborow pojebaly teraz :) @julekstep zwroc uwage przy wklepywaniu

?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no szanujmy sie - Napoleon to nie jest zly pick

tylko kategoria w ciul mocna i bez wyraznego faworyta

Teraz, Gregorius napisał:

O ile jako dowódca jakoś się broni choć w najważniejszych bitwach poniósł porażkę. To jako władca poniósł w końcowym rozrachunku same porażki.

jest w hymnie Polski?

jest!

+100 do fejmu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.