Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, julekstep napisał:

a co do Godzilla vs King-Kong Jezus vs Mahomet to ja osobiście chyba bym stawiał wyżej Mahometa niż Jezusa (większy wpływ na faktyczne kształtowanie danej religii), ale jednak na e-nba.pl (z takimi turbo-katolami jak @jack) to raczej pewniaczek że Jezus będzie przed nim

Ja na to patrzę szerzej. Oceniam na oko, że wpływ Jezusa na historię i na to jak dziś wygląda nasz rzeczywistość jest większy niż Mahometa. Nawet jeśli sam Jezus ma niewielki w to wkład a robotę odwalili za niego jego piewcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

a co do Godzilla vs King-Kong Jezus vs Mahomet to ja osobiście chyba bym stawiał wyżej Mahometa niż Jezusa (większy wpływ na faktyczne kształtowanie danej religii), ale jednak na e-nba.pl (z takimi turbo-katolami jak @jack) to raczej pewniaczek że Jezus będzie przed nim

tak, Mahomet osobiście zrobił więcej (tylko że być może bardziej pasuje do kategorii anty ; ]) niż Jezus, ale to idea tego drugiego wywarła większy wpływ na świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

wersja druga, poprawiona :P 

imo Jezus i rozpoczęcie drugiej wojny to były jedyne dwa pewniaczki do 1 miejsca, no ale zobaczymy co lud zadecyduje :D 

Te dwa pewniaki to kwintesencja polskości, dwa pewniaki to jedyny prawdziwy Król Polski i wybuch wojny w Polsce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Te dwa pewniaki to kwintesencja polskości, dwa pewniaki to jedyny prawdziwy Król Polski i wybuch wojny w Polsce;)

noooo druga wojna rozpoczęła się w Polsce, jakby rozpoczęła się w Czechach nic by to nie zmieniło w tym rankingu :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Kolejka się zaraz kończy a ja widzę całą masę pewniaków do jedynek. Najgorsze, że mam nawet 2 pewniaków do jedynki w jednej kategorii 🤣

 

Pewniaków do jedynek to za dużo nie ma, ale wyborów, które mogą skończyć w swojej kategorii z jedynką to jest jeszcze z 15.

Czy Rockefeller to będzie Matejko tego draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Pewniaków do jedynek to za dużo nie ma, ale wyborów, które mogą skończyć w swojej kategorii z jedynką to jest jeszcze z 15.

Czy Rockefeller to będzie Matejko tego draftu?

Rockefeller to raczej Pola Raksa - wielkość podparta legendą. Tu chyba jednak łatwiejsza do podważenia. W tej kategorii, jak sądzę, można trafić 1 z dalekim numerem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Rockefeller to raczej Pola Raksa - wielkość podparta legendą. Tu chyba jednak łatwiejsza do podważenia. W tej kategorii, jak sądzę, można trafić 1 z dalekim numerem. 

Rockefeller to najbogatszy człowiek w historii, który zbudował swój majątek od zera. Dla mnie to jest najpewniejsza jedynka ze wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.