Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Gregorius napisał:

To wiedział czy nie wiedział o molestowaniu dzieci?

nie jestem chyba odpowiednią osobą by to przesądzać

 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Watne Gretzky, najlepszy sportowiec najtrudniejszego ze sportow drużynowych został do przedostatniej rundy, wstydźcie się 

bo to ezy grupa spadkowa bez względu na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

przeciz jest photoshop. Nie wiesz

ja tam fajny opis nawet do Gretzkyego mam:

Wayne Gretzky - wyobraźcie sobie zawodnika NBA, który ma 50% więcej punktów od Kareema (drugiego najlepszego scorera) + 9 czy tam 10 MVP regulara. No, i macie wtedy dominację na poziomie Wayne'a Gretzky'ego. Do tego bonus za granie w złotych czasach międzynarodowego hokeja, gdzie mecze ze Związkiem Radzieckim były wielkim sportowym (i politycznym) wydarzeniem. Główny kreator, bo najlepszy kreator w historii swojej dyscypliny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Watne Gretzky, najlepszy sportowiec najtrudniejszego ze sportow drużynowych został do przedostatniej rundy, wstydźcie się 

to ten co skakał z Małyszem?

35 minut temu, Qcin_69 napisał:

Do tego bonus za granie w złotych czasach międzynarodowego hokeja, gdzie mecze ze Związkiem Radzieckim były wielkim sportowym (i politycznym) wydarzeniem. Główny kreator, bo najlepszy kreator w historii swojej dyscypliny. 

ale fajnie że dałeś Kanadyjczykowi bonus za to że mecze USA vs ZSSR miały wymiar polityczny xD

w skali qcinowania mocne 8/10!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Qcin_69 napisał:

ja tam fajny opis nawet do Gretzkyego mam:

Wayne Gretzky - wyobraźcie sobie zawodnika NBA, który ma 50% więcej punktów od Kareema (drugiego najlepszego scorera) + 9 czy tam 10 MVP regulara. No, i macie wtedy dominację na poziomie Wayne'a Gretzky'ego. Do tego bonus za granie w złotych czasach międzynarodowego hokeja, gdzie mecze ze Związkiem Radzieckim były wielkim sportowym (i politycznym) wydarzeniem. Główny kreator, bo najlepszy kreator w historii swojej dyscypliny. 

 

Wyobraźcie sobie zawodnika, który gra jednocześnie z LeBronem i MJ'em i wygrywa więcej od nich. Tak moi drodzy, to właśnie jest Novak Djoković :))))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

@Qcin_69 a zwracam honor, widzę że to nie sam tworzyłeś ten tekst o wymiarze politycznym tylko go ukradłeś BMFowi

czyli jednak 9,5/10 w cygańskiej skali qcinowania!

Twój idol tak napisał, wiec japa tam tankerze i doceń wielkiego Kanadyjczyka! 

Hokej najlepszy sport swiata, ma nawet swój dział na forumku, wiec japa tam po raz drugi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał:

Ze Orson Welles nie poszedl, nie wiem kto jeszcze wpasowuje sie tak mocno w kategorie film teatr.

Nom, z tego pierwszego tieru reżyserów miał najlepsze versatility, straszną szansę na steala przegapiliście.

Gretzky oczywiście lepszy pick od Tigera czy Brady'ego, ale w skali alltime piłkarz z top10 alltime ma lepsze value od tych local heros, więc nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Twój idol tak napisał

W sensie że @BMF moim idolem? xD

TAKI CIOS PONIŻEJ PASA TROCHĘ - powinieneś przeprosić, bo przesadziłeś

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 Hokej najlepszy sport swiata, ma nawet swój dział na forumku, wiec japa tam po raz drugi!

nie no spoko

hokej, tenis -> ci tam niepisani GOŁCI tych bieda dyscyplin to przy piłkarzach trochę jak wyróżniające się dzieciaki ze szkoły dla upośledzonych

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

hokej, tenis -> ci tam niepisani GOŁCI tych bieda dyscyplin to przy piłkarzach trochę jak wyróżniające się dzieciaki ze szkoły dla upośledzonych

 

No nie wiem czy taka bieda, włącz se Hurkacza ;)

Plus worldwide to nie wiem czy Tenis jednak nie jest nad koszem. Djokovic jest najlepszym Serbskim sportowcem ever....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ci tam niepisani GOŁCI tych bieda dyscyplin to przy piłkarzach trochę jak wyróżniające się dzieciaki ze szkoły dla upośledzonych

Czyli mieliśmy wziąć 15 piłkarzy? Imho piłka nożna na to nie zasługuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, agresywnychomik napisał:

No nie wiem czy taka bieda, włącz se Hurkacza ;)

w sensie że tego niby GOATa ogrywa właśnie ekwiwalent Rafała Siadaczki?

4 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Djokovic jest najlepszym Serbskim sportowcem ever....

@ely3 zgłaszam mowę nienawiści, ban się należy!

3 minuty temu, P_M napisał:

Czyli mieliśmy wziąć 15 piłkarzy? Imho piłka nożna na to nie zasługuje. 

myślę że Bolt spokojnie pasuje (bo jednak biegi to taka podstawa podstaw)

Phelps - bo jednak dominacja na szczeblu indywidualnym okrutna

Ali, MJ -> bo ikony (tu może jeszcze Carl Lewis by się załapał jakby ktoś go picknął)

a tak to myślę że w skali all-time draftu to już lepiej byłoby wziąć przysłowiowego Williama Marshala (500 wygranych na turniejach rycerskich, niepokonany przez 16 lat) niż jakiegoś paletkarza albo kijkarza :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.