Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2023/24 - ,,20 lat minęło..."


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Wlasnie bez szalu, tylko 7.

Trudno mi ocenić czy 7 to nie tak dużo. Dziś np widzę, że np PTB u siebie ma 4.9 vs PHI. A pamiętasz  albo wiesz może ile było na OKC wczoraj? Zgaduję, że w granicach 1,05-1,15 a to jedniak raczej dość śmieciowy kurs na pewniaka. A sparzyć się można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, DRK napisał(a):

Trudno mi ocenić czy 7 to nie tak dużo. Dziś np widzę, że np PTB u siebie ma 4.9 vs PHI. A pamiętasz  albo wiesz może ile było na OKC wczoraj? Zgaduję, że w granicach 1,05-1,15 a to jedniak raczej dość śmieciowy kurs na pewniaka. A sparzyć się można.

Na OKC było 1,12/1,15 a na Pistons do 6,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tylu meczach musiał być taki gdzie bogowie koszykówki sprzyjają maksymalnie i teraz właśnie Pistons taki miało. Jestem praktycznie pewny, że każdy drużyna ma przynajmniej jeden taki mecz, taki jest sport. 
 

Pisałem to wcześniej @joe dumars mieliśmy w wielu meczach pecha + brak doświadczenia co przekładało się na kilka porażek więcej 👆🏼 szkoda bo bilans 10 wygranych byłby dużo lepszy. 
 

Po wymianie gramy lepiej to jest fakt, zobaczymy na co nas stać w pełnym składzie na przestrzeni powiedzmy 20 meczów bo oceniać po kilku bez danego gracza to nie ma sensu. 
 

 

Ciekawy co z tym Lavinem bo pytanie są dwa:

1) na kogo wydamy cap space w lato?

2) czy w lecie będzie dostępny gracz lepszy od Zacha? 
 

Dla mnie opcja tej wymiany wchodzi tylko w grę gdy nie oddajemy nikogo z core four. 
Ciężki temat bo podpisać kogoś trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Winchester napisał(a):

 

Po wymianie gramy lepiej to jest fakt,

Największym plusem tej wymiany jest to Livers przestał grać u nas w S5 bo to była katastrofa. U nas w S5, a w drugiej najslabszej drużynie od wymiany parkietu nie powąchał. 

 

23 minuty temu, Winchester napisał(a):

na kogo wydamy cap space w lato?

2) czy w lecie będzie dostępny gracz lepszy od Zacha? 

Będzie numer jak wróci Bey albo Harris.

Ale to się raczej nie zdaży, bo byłoby przyznaniem się do błędu. Przynajmniej w przypadku Saddiqa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons przez cały sezon długo pozostawali jedyną drużyną której nie miałem "przyjemności" obejrzeć. Zmieniło się to wczoraj kiedy poniekąd zmusiłem się do meczu z Cavs i muszę przyznać, że nie było tak źle jakbym się tego spodziewał. Danilo pokazał się z naprawdę dobrej strony, przyjemnie obserwowało się Cade'a. 

Ogólnie to nie był zły mecz w ich wykonaniu i w sumie niewiele brakowało a mogliby sprawić niespodziankę na wyjeździe. Szczerze to jestem ciekawy jak będzie wyglądała przyszłość tej organizacji, bo na chwilę obecną jedyne czego im brakuje to ogrania i ściągnięcia kogoś bardziej doświadczonego (co w tym wszystkim jest chyba najtrudniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Raven2156 napisał(a):

muszę przyznać, że nie było tak źle jakbym się tego spodziewał

Najwyraźniej jesteś w czepku urodzony.  Akurat trafił Ci się mecz gdy DET miało rzutowy dzień qnia. 56% z gry, 52% za trzy, a Cade zero strat. .(Np ja musiałem 40 meczy oglądać aby na taki trafić). W dodatku Montyemu z Gallinarim trafiło się jak ślepej kurze ziarno. Muscala skontuzjowal sie chyba w trzeciej minucie i Williams musial wpuścić drugi nabytek od Wizards, który wcześniej parę meczy grzal ławę i nawet parkietu nie powachal.

Żeby tak nie odbierać Montyemy wszystkiego, to trzeba przyznać, że w końcu zrozumiał gdzie mecz mają spędzać Wiseman i Hayes czyli z dala od parkietu. 

Detroit zagrało  fajne zawody z OKH, później padake z WAS, i godnie pokali się w CLE. Jak dzisiaj z LAC tego nie przewidzisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons i Harris? Sens jedyny- spadający kontrakt

Z wiadomych powodów odpuścili LaVinea (o ile kiedykolwiek było to na poważnie). O ile romans z Sixers po Tobiasa ma sens tak kompletnie nie kumalem co przyświecało GM Pistons który chciał przejąć kontrakt Zacha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powód jaki mi przychodzi to brak wg Pistons lepszych opcji na lato. Tam podobno Bojan i Harris mieli iść do Bulls. 
 

Grizzlies ostrzą zęby na Killiana 😁 może chociaż coś dostanie bo inaczej pójdzie za formo w lecie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Winchester napisał(a):

Jedyny powód jaki mi przychodzi to brak wg Pistons lepszych opcji na lato. Tam podobno Bojan i Harris mieli iść do Bulls. 
 

Grizzlies ostrzą zęby na Killiana 😁 może chociaż coś dostanie bo inaczej pójdzie za formo w lecie. 
 

Nie ma w NBA gorszego graca niż Killian aktualnie (mowa o tych którzy grają jakieś regularne minuty) 

Miski chyba chcą przegnać każdego wartościowego gracza jeśli wezmą tę amebę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę 👆🏼

Coraz więcej plotek:

Gallo do LAL jestem za  jakiś młody gracz i byłoby ok ☑️

Hayes do Grizz - absolutnie tak za cokolwiek ☑️

Monte i Burks do Wolves tutaj wolałbym zostawić Monte bo to koleś z Michigan i jeszcze wszystkiego u nas nie pokazał -> liczę, że zostanie i przedłuży umowę. 
Burksa bym puścił i chciałbym aby jego minuty wziął Sasser. 
 

Pewnie jeszcze Bojan gdzieś może odejść. Tutaj już pierwsza runda + młody gracz i będę zadowolony.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Winchester napisał(a):

Na to liczę 👆🏼

Coraz więcej plotek:

Gallo do LAL jestem za  jakiś młody gracz i byłoby ok ☑️

Hayes do Grizz - absolutnie tak za cokolwiek ☑️

Monte i Burks do Wolves tutaj wolałbym zostawić Monte bo to koleś z Michigan i jeszcze wszystkiego u nas nie pokazał -> liczę, że zostanie i przedłuży umowę. 
Burksa bym puścił i chciałbym aby jego minuty wziął Sasser. 
 

Pewnie jeszcze Bojan gdzieś może odejść. Tutaj już pierwsza runda + młody gracz i będę zadowolony.
 

 

I dlatego nikt was nie lubi! 

Żeby tak innym świnie podkładać... 

Wstyd 

No chyba że do Lakers, LeBron "kup mi allstara to wygram mistrza" James podobno z każdego robi lepszego gracza 

Niech się chłopak czymś wykaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie radzić na różne sposoby, na dużo lepiej się nie zapowiada więc trzeba dalej coś zmieniać 😛
 

Nie będę edytował więc tutaj dopisze. Dajmy szansę chłopakom z G-League w pierwszej kolejności Stanley Umude i Jared Rhoden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Winchester napisał(a):

Trzeba sobie radzić na różne sposoby, na dużo lepiej się nie zapowiada więc trzeba dalej coś zmieniać 😛
 

Nie będę edytował więc tutaj dopisze. Dajmy szansę chłopakom z G-League w pierwszej kolejności Stanley Umude i Jared Rhoden.

Gorzej i tak nie będzie ;)

Niech się ogrywają, może to ich jedyna szansa na grę w dużych halach 

Kazda minuta zabrana Killianowi to plus dla Pistons i ludzkości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiadomo z wątku trade deadline Weaver zaczął działać. Opchnął do SLC Knoxa, omaścił to pickiem 2R 2024 oraz Włochem wybranym dwa lata temu. Za ten mix wyszedł mu zwrot także w postaci Włocha.

Ponoć co do Fontecchio są poważne zamiary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.