Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Musze pochwalić defensywe Nelsona na nim, o dziwo nie dawał sie łatwo mijać. Mimo wszystko chłopak na niesamowite warunki i talent i to on jest dla mnie "LeBronem na PG".

:D

Ojp wiem ze w łapu-capu sie nie komentuje, ale musze to wyjaśnić koniecznie.

 

Chodziło mi oczywiście o Walla, któremu Nelson nie dawał sie mijać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pochwalić defensywe Nelsona na nim, o dziwo nie dawał sie łatwo mijać. Mimo wszystko chłopak na niesamowite warunki i talent i to on jest dla mnie "LeBronem na PG".

:D

Ojp wiem ze w łapu-capu sie nie komentuje, ale musze to wyjaśnić koniecznie.

 

Chodziło mi oczywiście o Walla, któremu Nelson nie dawał sie mijać ;)

Dobrze ze zostalo to wyjasnione - teraz jest jeszcze smieszniejsze.

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Jefferson overrated jak ziemniaki (najbardziej overrated posilek - teraz wam rzuce ciekawym statsem - ryż ma 86g weglowodanow per 100g posilku, makaron 70-80g, a ziemniaki niecale 30g :mrgreen: ).

Gdyby nie ziemniaki to by cię na świecie nie było ty znafco :D ( odrazu wyjasniam że to nie jakaś forma obrazy, ale fakt że od wieków Europa na ziemniakach jedzie :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugo, tak opiewana przez ciebie wyższość Dirka nad Gasolem, która być może w wymiarze całkowicie indywidualnym i oderwanym od koszykówki jako sportu jednak zespołowego, jest faktem [nie będę się o to kłócił, bo mi to zwisa] - jest taką wyższością jaką ma chłop z 60 cm fiutem nad chłopem z fiutem 20 cm - z nich dwóch, tylko ten drugi nadaje się sensownego dymania. drugi może najwyżej c***em gruszki strącać w sadzie pod Olsztynem.

Wreszcie się uśmiechnąłem na tym forum :]

 

Nie wiem kto z forumowiczów mieszka w okolicach Olsztyna, ale ja już wiem, że nie piszę się na wakacje na Warmii i Mazurach. Nawet korek od szampana w odbycie wydawałby się w takim wypadku kiepskim zabezpieczeniem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.