Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Reikai napisał(a):

To znaczy McDaniels to nie jest kasztan, ale ya no ajm sein

przez chwilę sobie pomyślałem, że może przesadzam, może on ma szansę być kimś pokroju Draymonda... potem zobaczyłem, że on nie wychodzi z 2ast na mecz i mi przeszło

ciekawe z jakiego pułapu startował agent

sprawdziłem kto nim jest i jakie zaskoczenie

https://basketball.realgm.com/info/agent_clients/Bill-Duffy/16

ten sam co Anta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja bym ich nie lekceważył, Silnoręki

osobiście mam ich wyżej niż Mavs, Pels czy LAC

W porównaniu z tą trójką też biorę pod uwagę, że Wolves mogą nawet  wypaść z nich najlepiej w RS ale to akurat bardziej przez niedociągnięcia w składzie Mavs, potencjalne wyskoki Kyrie czy powstający ciągle szpital w dwóch pozostałych ekipach. Jednak już tacy Nuggets, Lakers, Suns, Warriors, Grizzlies będą po za ich zasięgiem a są jeszcze Kings, Thunder a kto wie co zaprezentują Rockets pod Udoką z lekkim upgradem składu, te dwie ostatnie powinny szybko rosnąć w siłę w najbliższych 2 sezonach.

Generalnie chodzi mi o to, że z Rudym w składzie Wilki nic w PO nie ugrają, przez te jego ułomności a zakładam, że liczą na coś więcej niż coroczna walka o byt w Playinn i najwyżej gładki oklep 4-0/1 w pierwszych rundach. Imho im szybciej postawią wyraźnie na Edwardsa i pod niego zaczną kompletować ekipię tym lepiej na tym wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Reikai napisał(a):

Memphis to niech sie martwi o playiny przy takim zachodzie, bez Moranta I Adamsa i wiecznym foul trouble DPOTY.

Yup, Memphis bez Tyusa który zawsze dawał plusowy impact spadnie z rowerka w przypadku nieobecności Moranta, No chyba że czwarta reinkarnacja D-Rose się uda, ale w 2023 to juz watpie pomimo sympatii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zimny napisał(a):

Adams i tak za dużo w zeszłym roku nie pograł. Memphis zawsze jakoś przepychają te mecze i kręcą wynik ponad oczekiwania. Pewnie i w tym roku się jakoś uda (sam nie wiem jak to się dzieje)

Przecież Grizzlies bez Adamsa totalnie polecieli. Dużo bardziej odbił się jego brak niż przykładowo Bane z początku sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vero1897 napisał(a):

Wychodzi z tego, że oddając Embiida trzeba jeszcze do tego interesu dopłacić przyjęciem przepłaconych kontraktów. Odważny pomysł autora.

calkiem uczciwa oferta. knicks wiecej dac nie moga, zreszta, bieda all star + obiecujacy mlody grajek i picki to absolutnie wystarczajacy pakiet za floppera... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.