Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

IMG-4354.jpg

Najlepsze jest to że co by nie pisać o wadach DDR to nadal świetny gracz w odpowiednim środowisku bezcenny a bulls w sumie najwięcej oddali najmniej przytulili. Wiem że czyszczenie i tank ale zwrot lichy. 

Bulls oddali go praktycznie za darmo, Kings beda silni w tym roku, a Barnes w Spurs zostaje? bo jak tak to Spurs moga byc na poziomie zeszlorocznych Rockets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne zależy od wyników. 
Przy szansach na POs i szybkim rozwoju młodych zapewne tak. Zostanie. 
 

Jeżeli jednak ambicja to będzie za mało w lutym może polecieć za kolejne assety.
 

Celem moim zdaniem jest lato 2025 ( i jego kontrakt by mógł świetnie jako spadający służyć wymianie po gwiazdę ) więc scenariusz że w lutym pójdzie za pick i spadający kontrakt też możliwy.
 

jeżeli zespół zatrybi to zostanie minimum ten sezon.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Nie zakładam jeszcze nowego tematu bo mnie mocno zastanawia reakcja Barnesa na trade a raczej jej brak. Normalnie gracze w swoich mediach społecznościowych dokładają motyw nowego klubu a tu nic. Do 6 sierpnia cel numer 1 spurs Laurii może być wymieniony. Po tej dacie istnie jeden jedyny moment ze podpis 6 sierpnia extension z jazz będzie w jedyny dzień pół roku pozniej równiutko możliwy do wymiany przy trade deadline. Jeden dzień. Wiec podpis 7 nic nie da Jazz a i trzymanie go do lutego psuje wynik pod tank jezeli to i tak planują. Salary Barnesa idealnie może pomoc wiec może jednak do 6 sierpnia go pozyskają? Nie ma sensu w tym przypadku tworzyć nowy topik. Poczekajmy. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BCA94148-CDD2-4-E6-B-B8-BD-84-CD94193-B9
 

oficjalnie podpisany bez ujawniania szczegółów 

Na razie mimo ze spurs nie mieścili się w zapowiadanych 2x11.000.000 nie zwolniono innego gracza co znaczy ze ogłoszą coś później, CP3 zgodził się na niższa kwotę lub Barnes zawiesił trade kickera 

Zostaje przeciąganie liny z jazz w sprawie Laurie do 6 sierpnia czyli daty do kiedy może laurii przedłużyć aby być jeszcze w grze w lutym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mistrzBeatka napisał(a):

wiekszosc kontraktu cp3 jest po stronie gsw , dlaczego paul nie wzial minimum od sas , pomoglby nowemu klubowi a kasa i tak by sie zgadzala ?    przysluga dla gsw ?

Z tego co wiem to to nie tak działa jak myślisz. 
 

Z tego co wiem on  dostaje cała kasę od obu klubów a te 11 mln znika po prostu z salary Warriors, wiec jakby wziął minimum to by był te 7-8mln w plecy zawodnik. 
 

a on miał tez część niegwarantowaną swoją drogą ale nie wiem jak duża to suma. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes w Spurs, to Jeremy wieczna baza? Jak to oceniacie znawcy spurs? Widziałem go na żywo we Walencji i gość ofensywnie jest dość ułomny, wszystko nadrabiał warunkami fizycznymi a feelingu, składania się do rzutu, czutki do lejapow, bejbi huków, floterow brak , nie wspominając o after dribble 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał(a):

Barnes w Spurs, to Jeremy wieczna baza? Jak to oceniacie znawcy spurs? Widziałem go na żywo we Walencji i gość ofensywnie jest dość ułomny, wszystko nadrabiał warunkami fizycznymi a feelingu, składania się do rzutu, czutki do lejapow, bejbi huków, floterow brak , nie wspominając o after dribble 

https://www.facebook.com/reel/429576766737826?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
 

https://www.facebook.com/FIBA/videos/497618262931927/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

 

Jest surowy w ataku ale to chyba każdy wie, ma jeszcze czas zrobić krok do przodu w ofensywie, mi się Sochan bardzo podobał w tych dwóch spotkaniach i jego występ oceniam na plus, widać było jedynie że w kadrze kompletnie nie wiedzieli jak go wykorzystywać w ataku, bo zamiast grać jakiegoś cuttera i generalnie więcej biegać to stał na przodzie w HCO i tylko przeszkadzał. Wg mnie błąd i wina trenera, a nie Jeremiasza. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał(a):

Barnes w Spurs, to Jeremy wieczna baza? Jak to oceniacie znawcy spurs? Widziałem go na żywo we Walencji i gość ofensywnie jest dość ułomny, wszystko nadrabiał warunkami fizycznymi a feelingu, składania się do rzutu, czutki do lejapow, bejbi huków, floterow brak , nie wspominając o after dribble 

Jeremy będzie wychodził na 4rce na pewno raczej. Zarówno Barns jak i Paul to raczej będą zaczynać na ławce. Harrison może grać wymiennie na SF i PF i jak będzie wychodził w 1szej 5ce to raczej na SF. Może być tak że Paul i Barns będą zaczynać z ławki a kończyć mecze. Wszystko  zależy jak bardzo SA będą chcieli wygrywać.

Jeśli chodzi o przyszłość Jeremiego to będzie się ona zaraz rostrzygać. jak nie będzie mógł przeskoczyć pewnego poziomu to może polecieć w jakieś wymianie za Markannena np. Tak wiec Markannen w SA to Jeremi w innym zespole i trzeba będzie podzielić kibicowania miedzy SA a innym zespołem. Chociaż jak Gortat grał to nie zwracałem uwagi za bardzo na jego wyczyny. Ale Jeremi ma większy sufit to i zainteresowanie większe w Polsce.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.