Skocz do zawartości

2 runda na Wschodzie Celtics kontra 76ers


ptak

Kto wygra   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Celtics 76 4-0
      3
    • Celtics 76 4-1
      11
    • Celtics 76 4-2
      20
    • Celtics 76 4-3
      6
    • Celtics 76 0-4
      1
    • Celtics 76 1-4
      1
    • Celtics 76 2-4
      7
    • Celtics 76 3-4
      6


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Reikai napisał:

Jeez, zapytali go czy jest zdrowy I odpowiedział że nie. Jak co roku. Nie rozumiem sensacji.

To obecnie gracz wokół którego wszyscy dookoła kłapią gęba i może się to niektórym kibicom nie podobać jeżeli gość zamiast na boisku pręży muskuły poprzez wypowiedzi własne lub dziennikarzy. Po sytuacji ze spurs Leonarda nie mam może powodów lubić tego drugiego ale ten przynajmniej nie robi otoczki. A Embeeda wspiera pokaźna grupa dziennikarzy. Moim zdaniem wszystkie te kwestie i otoczka szkodzą graczowi tylko nikt tego nie może zrozumieć. Niech się wyleczy i albo nie ryzykuje albo niech gra nie mówiąc o tych 5 tygodniach przerwy. Bo ta wersja brzmi fałszywie. 

7 minut temu, Reikai napisał:

Lebron gra z zerwanym ścięgnem, nie doszedł do siebie i latem pewnie przejdzie operacje. Gra z kontuzja w PO wielu zawodników to normalka.

Nie chodzi o uraz tylko tworzenie otoczki 

Przecież tu jest sugestia o tych 4-5 tygodniach ze inni by nie grali co jest nieprawda. 

Lubię Beeda ale szkodzą mu „koledzy”. 

Moim zdaniem traci w oczach bawiąc się w politykę a tym jest ten cytowany przekaz. 

To kolejna próba pokazania wyższości. Ja tsk to odbieram w kontekście tych krucjat anty mvp Jok - to nie są przypadkowe wypowiedzi tylko brzydko podprogowo wypuszczane 

jakos mi za mało dobrej gry a za dużo kłapania z różnych stron. Bardziej cenie tych cichych graczy robiących swoje. TD ponad takim Drey Greenem po prostu 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Lebron gra z zerwanym ścięgnem, nie doszedł do siebie i latem pewnie przejdzie operacje. Gra z kontuzja w PO wielu zawodników to normalka.

różnica jest taka, że LeBron fizycznie wygląda ok, tylko tyle i aż tyle

5 minut temu, ignazz napisał:

To kolejna próba pokazania wyższości. Ja tsk to odbieram w kontekście tych krucjat anty mvp Jok - to nie są przypadkowe wypowiedzi tylko brzydko podprogowo wypuszczane 

przez chwilę o tym pomyślałem, ale potem uznałem, że to za mocny mindfuck jednak, imo sam uznał, że powinien to ujawnić, to nie wygląda na przemyślany ruch jego prowców, nikt obcykany w temacie by mu raczej tego nie doradził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

genialnie

ktoś rozumie o co tu chodzi?

Ja to widzę tak: Sixers wygrywają serię, z Embiida robią bohatera, ponieważ grał z kontuzją, która normalnie by go wykluczyła na dłużej, Sixers przegrywają serię, Embiid ma wymówkę, że grał z kontuzją, która normalnie by go wykluczyła na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pepis21 napisał:

Ja to widzę tak: Sixers wygrywają serię, z Embiida robią bohatera, ponieważ grał z kontuzją, która normalnie by go wykluczyła na dłużej, Sixers przegrywają serię, Embiid ma wymówkę, że grał z kontuzją, która normalnie by go wykluczyła na dłużej.

Też tak to dla mnie wygląda.,Embiid już szykuje sobie alibi, gdyż widzi że sixers wymyka się seria z Celtami.,Tym bardziej kiedy widać, że post-prime Harden w pojedynkę tego wózka nie uciągnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał:

Też tak to dla mnie wygląda.,Embiid już szykuje sobie alibi, gdyż widzi że sixers wymyka się seria z Celtami.,Tym bardziej kiedy widać, że post-prime Harden w pojedynkę tego wózka nie uciągnie,

Panie mayor, panie Pepis21, to ma grać czy nie grać w końcu, co dla Was nie będzie alibi i wymówką w tym momencie?  Poradźcie coś bo widać, że sobie chłopina z tym nie radzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, n_i_m_h napisał:

Panie mayor, panie Pepis21, to ma grać czy nie grać w końcu, co dla Was nie będzie alibi i wymówką w tym momencie?  Poradźcie coś bo widać, że sobie chłopina z tym nie radzi... 

chyba zdecydowana większość się zgodzi, że grać nie powinien, jednak wydaje się, że zarówno dla niego jak i Sixers nie jest to najważniejszy aspekt, więc raczej można zamknąć temat i poczekać co się wydarzy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał:

gdyż widzi że sixers wymyka się seria z Celtami

Aż tak to bym się nie rozpędzał, jest 1-1 i g3 przed nami.

27 minut temu, n_i_m_h napisał:

Panie mayor, panie Pepis21, to ma grać czy nie grać w końcu, co dla Was nie będzie alibi i wymówką w tym momencie?  Poradźcie coś bo widać, że sobie chłopina z tym nie radzi... 

Może po prostu nie powinien mówić takich rzeczy i zostawiać szerokie pole do interpretacji, szczególnie po przegranym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zdrowy to niech gra bez tworzenia dodatkowej otoczki a jak nie jest i ryzykuje zdrowiem pomimo swojej historii urazów to jest hmm... niech sobie każdy to oceni. Dla mnie to wtedy by była spora głupota ale to jego życie, zdrowie i kariera.

I tak przegrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Vintage Harden w g2-g3. 

Głębia Celtics to coś pięknego i leci zgodnie z planem, aczkolwiek widać było w g2, że dobrze wygląda Embiid, więc może chociaż godne 2-4 się z tego urodzi. 

Nie lubię płaczka ale nie da się ukryć, że to dobry gracz. Na szczęście nie ma zdrowia i kondycji na 40 minut.

Nie ma się co oszukiwać Brogdon i Rob na ławce to prawdziwy skarb. Gdyby tak zagrali w 1 meczu to jutro możnaby obejrzeć mecz towarzyski a nie PO. 

Fajnie zachował się Grant W. Embiid go nieźle sponiewierał, a ten bez spiny, bo wiedział, że to przypadek powiedział, że to PO.

W sumie to chyba wręczenie nagrody Embiidowi wkurzyło mnie najbardziej bo mogłem pospać 20 minut dłużej😁

p.s. obstawiłem 4-1, może wyjdzie na moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Vintage Harden w g2-g3. 

Głębia Celtics to coś pięknego i leci zgodnie z planem, aczkolwiek widać było w g2, że dobrze wygląda Embiid, więc może chociaż godne 2-4 się z tego urodzi. 

Harden potrzebował 10 dni odpoczynku przed G1 żeby zagrać tak jak Harden .,Kiedy mecze są co 2 dni to zamiast Hardena jest Soften

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Embiid i Melton zagrali tak, że nie ma się o co czepiać.

W Celtics można przyczepić się do White'a i obu Williamsów, ale tylko dlatego że oczekiwania są większe. Za to ponad normę zagrał Al z dzbanem.

p s. O co chodzi, że Smart jest hustle? O to, że to zawodnik który dużo daje w szatni, na ławce, takie serce zespołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko wraca do normy. Dzisiaj było Tatum redempszyn, swoje dodał Al i pozamykali w końcówce gdy mogło zrobić się zbyt gorąco.

Screenshot_2023-05-06-07-23-46-964_com.brave.browser.jpg

14 minut temu, ptak napisał:

p s. O co chodzi, że Smart jest hustle? O to, że to zawodnik który dużo daje w szatni, na ławce, takie serce zespołu?

Tak jak pisze LBS to taka boiskowa waleczność. Chyba  u nas w kopanej na to mówią "cechy wolicjonalne" a kojarzę, że ją  oglądasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bostonian Teraz mu to przetłumacz na nasze bo skoro "hustle" jest dla niego niewiadomą to powyższa tabelka też może być problematyczna. Albo co tam sam to zrobię:

wymuszone szarże, odzyskane stracone piłki, odbicia, skuteczne zastawiania, "asysty" zasłoną, ścisła obrona zawodnika przy rzucie

Jak coś źle albo niejasno to poprawcie ale jakby tak chcieć używać tylko polskich określeń to by było czasami sporo gimnastyki by nazwać coś dość pospolitego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, vero1897 napisał:

No i wszystko wraca do normy. Dzisiaj było Tatum redempszyn, swoje dodał Al i pozamykali w końcówce gdy mogło zrobić się zbyt gorąco.

Screenshot_2023-05-06-07-23-46-964_com.brave.browser.jpg

Tak jak pisze LBS to taka boiskowa waleczność. Chyba  u nas w kopanej na to mówią "cechy wolicjonalne" a kojarzę, że ją  oglądasz.

5/28 to lepiej niż legendarne 6/24 Kobiego. chociaż z drugiej strony Bryant potrzebował na to tylko jednego meczu. tough call ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.