Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '23 East ] #9 BUCKS (41-41) – #10 PACERS (40-42)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

@RonnieArtestics nie wiem czemu się uczepiłeś Delona, który jest świetnym obrońcą, a w dodatku zagrał chyba najlepszy ofensywnie sezon w karierze. Pisanie o nim, że nie załapałby się do trzynastki real Sixers to równanie go do Furkanów Korkmazów tego świata. Bardzo mocno odlatujesz tutaj i to niekoniecznie w pożądaną stronę, Wright to jest znakomity roles i FVV ma tu bardzo trudny matchup.

 

No wrzucałem już hajlajty FVV vs Wright, zagrali akurat trzy mecze w marcu i kwietniu, to se obczaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Ok, włączyłem sobie te hajlajty z meczu z 26 marca, VanVleet nie zdobył tam ANI JEDNEGO PUNKTU na Delonie, prawie wszystko co trafiał, to przeciwko Goodwinowi. Na więcej mnie nie namówisz :P

True, ale miał na nim 4 czy 5 asyst w tym filmiku. W dzisiejszej koszykówce chyba się nie da grać, żeby Wright siedział na nim zawsze bez switchy, a zdobywał tez na tym filmiku punkty w akcjach w których na początku akcji kryl go Wright ale poszły switche.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

True, ale miał na nim 4 czy 5 asyst w tym filmiku.

No miał, ale one wynikały z dobrej obrony 1on1 Wrighta, po prostu FVV nie był w stanie go minąć w kilku przypadkach i oddawał na obwód, skąd dość szczęśliwie wpadało.

5 minut temu, Reikai napisał:

No bardzo mało, w tym pierwszym linku, to te dwie akcje, co mu automat przypisał, że FVV na nim trafił to nie jego wina :) Najpierw Beal zapomniał krzyknąć, że zostaje w bazie, a w drugiej akcji on tylko starał się pomóc Goodwinowi. 

W każdym razie stanowczo sprzeciwiam się robieniu z Delona kasztana, to świetny gracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale Nurkic kryje Klebera, kim Ty chcesz go atakować ?

Czyli jak Giannis wjzedza pod kosz Nurkić ucieka ? Czy nurkić biega po obwodzie za Kleberem ? tzn biega z kleberem z tego wynika.

Czyli podsumowując:

  • 132kgramowy Nurkić zapierdala w obronie przez 32 minuty po obwodzie
  • Ten sam Nurkić zapierdala w ataku i ciagnie ofensywę

No jedna z tych rzeczy sie wg mnie nie wydarzy. A jak nie ma nurka i wkracza PJ czy Eubanks to spaceingu nie ma z tych pozycji.

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

golnie to: Ja mam czterech podkoszowców dostępnych, ty dwóch, jeden z nich gra 45 min i to Ty grozisz mi, że będę w foul trouble? 

Nurkic'a. Patrz powyżej. Tylko u Ciebie z tej czwórki: 2 nie stanowi zagrożenia w ataku wielkiego, więc zostaje Horford (inna rola w realu imo) jak Nurk ma foul trouble albo jak padnie. No nurk nie jest wstanie biegać po obwodzie, bronić wjzadów Greka, i napierdalać szaka w ataku.

6 minut temu, karpik napisał:

W każdym razie stanowczo sprzeciwiam się robieniu z Delona kasztana, to świetny gracz.

dziękuję, bo już nie mogłem tego czytać ; )

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

Tylko że jak masz jedną ofensywna broń to jak posadzisz na nim bdd obrońcę nie musisz zrobić rozpierdolu musisz mu utrudnić życie. przecież ja nie oczekuje że wright / okogie zatrzymają samodzielnie FVV i Barnes na ) pts :) no kaman. ale to bdb obrońcy i użyteczni rolesi w ataku a zaczynam czytać że w ogóle powinni grać u mnie w Dąbrowie najlepiej :)

W dniu 24.04.2023 o 15:49, Szulim napisał:

nah, a po co? po za tym w ogóle to się w budżet i rozwój młodych nie wpisuje - poza tym, jeśli by poszedł TR to nie miałbym większych szans i nawet bym nie startował 

Nie bądź już taki skromniś jakbyś miał shot na niego to byś podbijał :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wrighta lubie takze nie za specjalnie chcialbym sie go czepiac, sam chcialem go od Ciebie wyciagnac podczas TD :P Po prostu nie jestem pewien, czy to nie jest klasyczny case -> zajebisty obronca i fajny roles, ale ma na przeciwko siebie malego c***ka szybszego na nogach, z ktorym moze miec ciezko. Ale to tak tylko rzucam w eter, bijcie sie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie miałem zamiaru robić z niego niewiadomo jakiego szkodnika, bo szczerze tez go lubię, ale nie oszukujmy się gość siódmy, czy ósmy w rotacji Wizards nie jest gamechangerem w starciu z borderline all-starem VanVleetem i to było moje clue od początku. FVV ten matchup powinien zagrać dobrze. Znów wdaje się w te małe mniej istotne dyskusje i rozjeżdża się clue niestety. 

A wg mnie @evitacre nie potrzebnie brnie w dyskusje jakoby Nurkic był jakims złym obrońcą, ‚mial nie nadążać, gubić się w rotacjach i łapać faule, fakty są takie ze bez niego Blazers byli gorsi w obronie o 3,3, to Giannis gra tutaj out-of position i przez 45 minut.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

A wg mnie @evitacre nie potrzebnie brnie w dyskusje jakoby Nurkic był jakims złym obrońcą, ‚mial nie nadążać, gubić się w rotacjach i łapać faule, fakty są takie ze bez niego Blazers byli gorsi w obronie o 3,3, to Giannis gra tutaj out-of position i przez 45 minut.

Najgorszy drt w karierze, anchor defensywy 3 najgorszego defensywnie zespołu NBA, pomimo ze te 2 przed ptb to tankujące teamy. nurk obniżył loty po tej stornie parkietu. I serio no on nie biega po obwodzie jak szalony tylko pilnuje paint, no to albo się pałauje fizycznie z giannisem albo próbuje jednak ważąc 132KG popierdalać po obwodzie za kleberem, no dwóch rzeczy na bank nie robi naraz :)   I jesli robi te wszystkie rzczy: broni wjazdów giannisa, broni klebera na obwodzie i jeszcze szarżuje w ataku jak szalony to jak on fizycznie wygląda skoro to gość który z uwagi na taką właśnie wagę grywał po 28 czy nawet 26 minut na mecz.  No raczej słabo wg mnie w 4 kwarcie.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, evitacre napisał:

Najgorszy drt w karierze, anchor defensywy 3 najgorszego defensywnie zespołu NBA, pomimo ze te 2 przed ptb to tankujące teamy. nurk obniżył loty po tej stornie parkietu. I serio no on nie biega po obwodzie jak szalony tylko pilnuje paint, no to albo się pałauje fizycznie z giannisem albo próbuje jednak ważąc 132KG popierdalać po obwodzie za kleberem, no dwóch rzeczy na bank nie robi naraz :)   I jesli robi te wszystkie rzczy: broni wjazdów giannisa, broni klebera na obwodzie i jeszcze szarżuje w ataku jak szalony to jak on fizycznie wygląda skoro to gość który z uwagi na taką właśnie wagę grywał po 28 czy nawet 26 minut na mecz.  No raczej słabo wg mnie w 4 kwarcie.

Nurkic ma w realu obok siebie dwóch słabiutkich w D guardów, i Granta który się nie starał w tym roku w obronie i sabotował, tu ma obok siebie dużo lepszych obrońców, a wiec nie sadze abyś zrobił z niego jakaś defensywna dziurę. Wiem, ze obrona Blazers była słabiutka, nie zgadzam sie natomiast z sugerowaniem jakoby to była akurat wina Nurkica, gdy on tam był najlepszym obrońcą właśnie. 
poza tym ty chcesz biegac kleberem po zasłonach, po obwodzie, to nie jest max struś tylko Maxi Kleber, podobne imiona, może Ci się pomyliło ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

poza tym ty chcesz biegac kleberem po zasłonach, po obwodzie, to nie jest max struś tylko Maxi Kleber, podobne imiona, może Ci się pomyliło ? 

 

jak Kleber jest na obwodzie to Nurk nie jest pod koszem więc ten jego impact jest mniejszy jeśli jakiś, to nie inspektor gadżet żeby zza lini 3pts contestował.

16 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Nurkic ma w realu obok siebie dwóch słabiutkich w D guardów, i Granta który się nie starał w tym roku w obronie i sabotował, tu ma obok siebie dużo lepszych obrońców, a wiec nie sadze abyś zrobił z niego jakaś defensywna dziurę. Wiem, ze obrona Blazers była słabiutka, nie zgadzam sie natomiast z sugerowaniem jakoby to była akurat wina Nurkica, gdy on tam był najlepszym obrońcą właśnie. 

racja, masz lepszy obwód więc nie musi łatać błedów guardów, +1

W dniu 25.04.2023 o 16:56, ignazz napisał:

Mocno podejrzany ten Fultz. Wiem ze on zaczął grać lepiej niż to rozczarowanie lat poprzednich ale jakoś w meczach Orlando nie zauważyłem u niego wpływu na rozegraniu ( Cole i nawet Banchero lepiej to robili a jest świetny i inteligenty Franz ). Nie umiem także poprawnie odpowiedzieć na  pytanie czy on rzeczywiście tworzy ścianę w D. Zawsze uważałem go za bardzo przeciętnego lub słabszego  obrońcę .

https://orlandomagicdaily.com/2023/01/13/2023-orlando-magic-second-quarter-mvp-markelle-fultz-signaled-stability/

https://orlandomagicdaily.com/2023/01/08/markelle-fultzs-hidden-value-orlando-magic/

Imo patrzysz na niego przez pryzmat tego że był pickiem numer 1 a nie tego co grał w tym sezonie.

18 godzin temu, Reikai napisał:

Ja Wrighta lubie takze nie za specjalnie chcialbym sie go czepiac, sam chcialem go od Ciebie wyciagnac podczas TD :P Po prostu nie jestem pewien, czy to nie jest klasyczny case -> zajebisty obronca i fajny roles, ale ma na przeciwko siebie malego c***ka szybszego na nogach, z ktorym moze miec ciezko. Ale to tak tylko rzucam w eter, bijcie sie :P 

Hmmm, no tak, ale jak głosujesz to argumentujesz że jest stopper na Giannisa ("czy to nie jest klasyczny case" ) ale jak mam kolesie który za sezon jest 7dmy w draptor + okogie 13 w tej samej statystyce to już FVV sobie będzie szalał i oni go nie zatrzymają więc jtam jest stopper a u mnie bida fred może robić impersonizację Jimmiego :) 

I support grał z Giannisem (minus Fultz) 2 sezony w PO wiec jest doświadczenie i continuity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, evitacre napisał:

jak Kleber jest na obwodzie to Nurk nie jest pod koszem więc ten jego impact jest mniejszy jeśli jakiś, to nie inspektor gadżet żeby zza lini 3pts contestował.

racja, masz lepszy obwód więc nie musi łatać błedów guardów, +1

https://orlandomagicdaily.com/2023/01/13/2023-orlando-magic-second-quarter-mvp-markelle-fultz-signaled-stability/

https://orlandomagicdaily.com/2023/01/08/markelle-fultzs-hidden-value-orlando-magic/

Imo patrzysz na niego przez pryzmat tego że był pickiem numer 1 a nie tego co grał w tym sezonie.

Hmmm, no tak, ale jak głosujesz to argumentujesz że jest stopper na Giannisa ("czy to nie jest klasyczny case" ) ale jak mam kolesie który za sezon jest 7dmy w draptor + okogie 13 w tej samej statystyce to już FVV sobie będzie szalał i oni go nie zatrzymają więc jtam jest stopper a u mnie bida fred może robić impersonizację Jimmiego :) 

I support grał z Giannisem (minus Fultz) 2 sezony w PO wiec jest doświadczenie i continuity

Wkleiłeś sam to ;)

Still, that took into account the period the Magic were still re-establishing their rotations and playing groups. Since the Magic started this win streak, Fultz’s impact became undeniable. The Magic simply needed the stability and direction he brings to the floor.

In the second quarter of the season, Fultz averaged 11.7 points per game and 5.5 assists per game while shooting 47.6 percent from the floor overall.

Those are not the most impressive raw numbers. But Fultz’s value is often hidden just beneath the surface.

It is something that is hard for the stats to capture — indeed the Magic had a better on-court rating with Cole Anthony on the floor and even a negative net rating with Markelle Fultz on the floor. Overall, Fultz had a positive plus/minus in nine of the team’s 20 games in the second quarter of the season.

Tre Jones mimo wszystko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.