Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '23 East ] #9 BUCKS (41-41) – #10 PACERS (40-42)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Szulim napisał:

 

nah, a po co? po za tym w ogóle to się w budżet i rozwój młodych nie wpisuje - poza tym, jeśli by poszedł TR to nie miałbym większych szans i nawet bym nie startował 

a takie moje luzne domysly niczym nie podparte he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis będzie wieczorem - ale będzie. 

15 minut temu, ignazz napisał:

Mam pytanie o Gianisa. 
 

on w rl RS nie grał od 4.4 i opuścił 3 ostatnie gry. Owszem można to zrzucić na kwestie oszczędzania ale czy to nie jest tak ze kontuzja pleców jaka zaliczył w rl PO to wcale nie jest jakaś mega świeża sprawa? 
 

to jest bardzo istotne pytanie bo u nas niestety rozjeżdżają się i kalendarze i rytm gier. Bucks walczyli do końca w beGM i tu nie mogli posadzić sobie ABC na koniec jeżeli to było tylko oszczędzanie gracza. Ktoś wie coś więcej o tych nieobecnościach 5-9 kwietnia?

Ostatnio co czytałem to było kostka kolano kolano i kolano 

Z tego co pisali mam robić opis z nim. Bez Giannisa pogratulowałbym @RonnieArtestics wygranej i nie pisał nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej liczymy jak losowo się gracz rozwali poza play in ( czyli G1) choć to w sumie trn mecz w PI jest tym pierwszym ;) a inaczej jak ledwo chodzi bo ma coś z marca 

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie no nie róbmy zamętu. Giannis jest dostępny w tych Play-In.

To jest jasne. Chciałem ustalić jaki jannis

Bez greka nie byłoby dyskusji przecież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, powodzenia Ronnie, pultałem się za Lebronka to mi karma rywalizaję z Tobą w beGM zesłała ; ) Podab mi się Twój opis.

 

Mam wrażenie że Buck jako zespół mimo wszystko trochę za słaby wynik osiągnęli jak na to co zaprezentowali zawodnicy w sezonie, a już szczególnie w T3 kiedy grał cały skład. Formuła jak rok i dwa lata temu – Giannis + strzelcy + skorygowany playmaking in plus. Na skrzydłach trochę size’u i romzaitości defensywnej. Było że jest tylko Giannis i shooting a brak playmakingu i defenc'u więc team średni,  dodałem playmaking i size’u na skrzydłach i jest gorzej ; )

 

 

Dlaczego wg mnie Bucks biorą ten pojedynek:

·        PO to star power, a gwiazda Giannisa świeci mocno i nie chce gasnąć

·        Bucks mają home court adventage

·        Bo Giannis w heliocentrycznym ataku opartym na shooterach gra 3 sezon i udowadniał że potrafi tak wygrywać, i w końcu dostał do pomocy playmaking i defence o którym tyle było mowy w poprzednich latach 😊

·        Bukcs maja plastra na najlepszą broń ofensywną rywala – Delona ----> FVV

·        Doświadczenie i zgranie – z nowych graczy którzy nie grali w Bucks jest jedynie Fultz i Okogie, reszta to gracze z którymi Grek już co najmniej dwukrotnie bił się w PO

·        Mierzymy się z drużyną gdzie która w teorii bazuje na obronie a jej fundament to Jusuf Nurkić

·        Nie wiem kto w Pacer ma zdobywać punkty

 

 

Starting 5 i rotacja:

 

Fultz - Wright - Hield - Giannis – Kleber

Play in traktuje jak PO więc moją filozofię odnośnie minut znacie – w PO gra 7 i pół zawodnika, zresztą widać to już 1 rundzie NBA w realu. Także minuty mniej więcej jak poniżej. Z ławki gdyby było jakies foul trouble wchodzi Wade. Reszta przyspawana do ławki, jakieś scrapowe minuty DJ na C w razie problemu z foul trouble ale takowych nie przewiduje.  

 

 

Fultz

38

Gabe

15

Delon

28

Seth

15

Hiled

40

Okogie

8

Giannis

30

Okogie

18

Kleber

33

Giannis

15

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       
       

 Komentarz odnośnie kilku zawodników powtórzę z 3T:

  • Giannis jako 1 opcja teamu - kolejny świetny trymestr 28/10/7 i do tego świetna defensywa na ponad 60% TS
  • Fultz - świetna historia, wrócił zdrowy i grał rewelacyjnie - mój generał parkietu - 16/4/6 do tego 2stl+blk na pana 55% TS - generał i świetny obrońca
  • Hield - można powiedzieć, że odżył i robi swoje - 15/5/4 + 1,5 stl+blk i ponad 3x3pt na 42% per gamę. Rozciąga grę, rzuca trójki i broni
  • Okogie - jak pisałem już poprzednio, że zaczyna mieć przebłyski, tak 3 trymest grał w pełni i to jak - poza rewelacyjną defensywą, zaczął również pokazywać swoją ofensywę dając 12/4/2 + blisko 2stl+blk na mecz (3pt na 38%)
  • Wright - czekałem na powrót i się doczekałem - defensywny specjalista na obwodzie razem z Fultzem stanowią naprawdę solidny mur do przebicia. 40% za 3pt = 9/4/4 ale aż 1,8stl + 0,5blk na mecz - o to chodziło.

 

Tak jak pisałem pod 3T, zespół trochę się skrystalizował, ustabilizował rotację i formę, wróciło trochę zawodników po kontuzjach na lepsze tory - na pewno poprawiła się defensywa zespołu - mam sporo zawodników którzy dobrze bronią - obwód co było bolączką poprzedniej części sezonu ale i pod koszem - Kleber. Oczywiście nawet z nim pod koszem jest biednie więc muszę tam przesuwać Giannisa, ale na play in to powinno wystarczyć.

Taki zestaw daje mi fajny offens/defence w pozycji guardów - playmaking Fultziego, defence Delon’a, i miszmasz od Gabe’a. Na skrzydałch offence/ difence  - Buddy/Okogie, star power po obu stronach boiska Giannisa i oraz obronę i rozciąganie gry w ataku ze strony Klebera (biegający w obronie za Kleberem Nurk w realu trafiłby do Shaqtin A Fool 😊).

Defensive matchups wychodzi mi tak:

Delon – FVV

Fultz – Tre

Hiled (Okgie) / Barnes

Kleber – Nurk

Giannis - Horford

 

 

Podsumowując, w obronie czuję sie przeciwko Pacers dość mocno, mało tam talentu ofensywnego. Najlepszy gracz ataku rywala FVV gra na pozycji gdzie mam rewelacyjnego plastra w postaci Delona, dodatkowa mogę tutaj rzucić i Fultza i Gabe’a i nie tracić jakości. O ile Hiled z Harrisonem sam miałby problemy, o tyle Okogie już powinein sobię radzić bdb bez pomocy. Hield będzie dostawał pomoc od Giannisa - razem Harrisona ograniczą – to też nie jest nie wiadomo jak ofensyny madafaka na koniec dnia. Nurk w tym sezonie zaliczył mocny zjazd, głownie w obronie ale w ataku z zestawem Giannis i Kleber łatwo nie bedzie miał. Na Nurku ustawimy Kleber’a któremu bedzie z pomocy pomagał Giannis. Nurk bedzie też musiał albo w obronie sporo masować się z Giannisem (vide gameplan Pacers) albo pobiegać za Kleberem po obwiodzie, gdzie mistrzem fitnessu to on nigdy nie był. Także albo foul trouble z jego sypozyjcją z tego sezonu albo Kleber bedzie siekał trojeczki z otwartych pozycji. Zadaniowcami jak Horford, Eubanks się za mocno po atakowanej stronie nie przejmuję – trzeba pilnować otwartych pozycji i będzie dobrze.  

Ofensywnie wydaje mi się że góruję 2 półki nad oponentem. Patrząc na poprzednie PO, gdzie w real NBA Giannis sam z 40% TS Jrue wyciągnął Boston na 4:3, zaryzykuję że on sam jeden stawia Bucks poziom nad Pacers. Jest otoczony fajnym miksem passingu, shootiingu i sizeu na skrzydłach, więc to ten drugi level. Giannis i jego wjazdy i odegrania, picku Fulztiego a rzucać za 3 ma kto -  w O. powinno być bardzo dobrze. W lineupach z Wrightem, Gabe/Seth, Hiledem, Kleberem shooting jest bdb, a minusowym obrońcowm jest tylko Buddy. Na taki wachlarz ofensywny jaki Pacers są wstanie wystawić wrecze rewelacyjny.  

Z tego co widziałem Pacers planują dać pograć Giannisowi pod koszem, ale po pierwsze Nurk po tej stronie boiska w tym sezonie był dramatem, a Horford któr mam tam jakąś historię bronienia Greka nie ma obok siebie ani Tatuma ani JB. Także mam wrażenie że ta taktyka musiałaby być doś mocno zweryfikowana w trkacie meczu. PJ Tucker’a szanuje za defensywe, ale te jego 0,78 FG / per game jednak zostawiam niebronione i idzie pomoc do Nurka / Horforda / Barnesa. Eubanksa bardzo lubie, kiedy sezon wchodzi w tank etap i zostaje kapitanem takieg zespołu jest w różnego rodzaju grach fantasy bardzo użyteczny :)

Dwie wierze z Nurkiem na C biorę w ciemno – Nurk gral beznadziejenie w D w tym sezonie, Giannis grający tylko drive and (no😊) kick by chyba dobił do 40stu po pierwszej kwarcie. Nurk = dziura pod koszem. Brak nurka równa się Pacers zdowbywają 80 pts, bo nikt poza FVV nie potrafi punktowac. Coś za coś.

 

 

Podsumowanie

Buck w pełnym składzie składzie (który na szczescie mają na play in) mają bardzo fajną równowagę pomiedzy heliocentrycznym atakiem opartym na Giannis + shooterzy a obroną, z fajnym miksem dobrych zadaniowców po tej stronie boiska. Mierzymy sie z drużyną któa stanowi małe zagrożenie w akatku (FVV na którego mam idealnego plastra) i kreuje sie na defensyny team z Nurkiem jako mur nie do przejścia. W tym pojedynku gracze Pacers - aktorzy drugiego i trzeciego planu - nagle musieliby w ataku próbować pociągnąć jakąś Hollywodzką milionową produkcje. Moim zdaniem z całym szacunkiem do tych graczy to by sie nie udało i star power + fit + doświadczenie (core gra 3 sezon) wziełyby górę na solidniakami jak to zazwyczaj w realu wygląda. (np real Nets mają całkiem solidny zespoł z fajnych defensorów którzy nie potrafia grać w ataku, kazdego tam lubię ale star power brakuje).

Moim zdaniem Bucks i to raczej 10+,  takie 110-100 po odpuszczeniu troszkę w 4 kwarcie.

 

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurkic vs Kleber
Tak wyglądał Nurkic w tym sezonie vs przeciwnicy, którzy nie mają porządnych centrów/ size:
 

Masz akurat nie grał Kleber, ale Powell i Bertans to ten sam żałosny poziom co Maxi, wiec dobrze odzwierciedlone: 


tu vs Hornets
 

 

 

radził sobie także z lepszymi obrońcami, tu masz meczyk vs Nic Claxton

 

 

Więc ja match up Kleber vs Nurkic biore w ciemno kolego, Nurkic to killer na undersized Centrów.

Nie dość, że jest beast jesli chodzi o zdobywanie punktów vs „too small guys”, to grozi jeszcze świetnym podaniem, tutaj 1:0 dla mnie na pewno. W momencie gdy dałeś Klebera a nie Giannisa jako primary defender to zjebales, bo nie dość ze jedzie z nim jeden na jeden jak z gównem, to Al biega wtedy po obwodzie i wyciąga Antka z pomalowanego 
 

Horford vs Giannis 
Jestem w stanie się zgodzić na remis, bo Al może już nie dać rady upokorzyć w tym roku Giannisa tak samo jak kiedyś w innym równloległym świecie, ale na pewno siedzi mu w głowie  :D

wspominalem już o tym ze Horford zaliczył super ostatni trymestr, i mi się za bardzo nie chce powtarzać, ale trafiał 3 trójki na mecz na 50% , ogolnie forma jest ;) 
 

 

Tre Jones vs Fultz 

Nie sadze żebym przegrywał tez matchup na PG, Tre Jones miał fajny okres, na końcu sezonu mógł więcej porzucać i kręcił 16ppg

Tu comparision vs Tre Jones 

https://stathead.com/basketball/pcm_finder.cgi?request=1&sum=1&player_id1=jonestr01&p1yrfrom=2023&player_id2=fultzma01&p2yrfrom=2023


*w bezpośrednim pojedynku 23 grudnia Fultz miał statline 8/7/8/4stl 3-5fg i 2/4ft a Tre Jones 16/4/8/2stl i 7-10 z gry 2-2 za trzy 
tamten mecz przejął cole Anthony z ławki i odpalił się mocno wygrywając mecz, a Fultz zagrał tylko 23 min, tak słabo mu szło ;]

Chciałbym zauważyć, że tutaj najlepszy kreator tej drużyny przeciwnika nie jest nawet lepszy niż mój drugi kreator Tre Jones, bo ja mam przecież jeszcze VanVleeta. Bucks mają moim zdaniem również cienko rozegraną kwestie playmakingu, bo Fultz jako najlepszy playmaker w drużynie wydaje się być strasznie unproven. Niby poprawił ft, ale to może być fluke, bo dostaje się tam rzadko i probka jeszcze mała, w ważnym meczu  to być może kolejny słaby punkt na linii. 

Ale mniejsza, samo PG vs PG tez mocno na remis moim zdaniem.

Natomiast VanVleet vs Wright to już easy win dla mnie, zwłaszcza że Fred zagrał bardzo dobrze w play-in :

 

 

Wright to spoko grajek, ale c’mon tutaj borderline allstar nie może przegrać z gościem, który nie może się przebić wyżej niż rezerwowy Wizards która dostaje szanse w momencie, gdy już tankują ;) 

zwrócę tylko koledze i państwu ma chwilę  uwagę, że drużyna vanVleeta w realu w „ostatnim miesiącu” sezonu zrobiła bilans 9-5, a on wykręcił wtedy staty 20,5pts/3,2reb/8as/2,3stl/0,4blk 3,1 trójki na mecz 
Miał w tym okresie miedzy innymi spotkanie 20-20ast: 


oraz zagrał tez przeciwko Wrightowi. (Wright kryl vanvleeta z tego co widzę w filmiku, Ale nie wiem czy się kryli nawzajem). Wright zrobił 2/9fg 5/7/8/2stl i 1to, a VanVleet 10/21fg 5/9 za trzy i 28/4/7/3stl/1blk i 1to 

 

4 marca VanVleet zrobił vs Wright 25/4/9/3stl i 9/16fg i 6/11 za trzy, choć trzeba przyznać ze Delon zagrał akurat również super spotkanie 18/6/7/6stl i rzadkie jak na niego 4/6 za trzy. 
Tutaj video vanVleeta ze spotkania :

także mysle ze ten matchup tez wygrywam spokojnie. 


Barnes vs Hield 

 

Co tu dużo mówić. De facto obaj trochę kasztany, jak na rolę którą grają w begm (druga opcja w ataku). hield to  żółtodziób w PO, Barnes ma więcej doświadczenia;) nie wiem czy kryli się nawzajem ale obaj zagrali przeciwko sobie po dwa niezłe spotkania, już mi się nie chce wrzucać bo podobny poziom w boxscore ;) turaj nie widzę przewagi hielda, w ataku a w obronie może mieć ciężko z uwagi na przewagę Barnesa w cm. 
 

Podsumowując ? Gdzie są te Twoje przewagi ? 
Ja nie widzę oprócz tej na papierze w postaci Giannisa (i jego szaleńczych 45minut ;) )ale na niego mam odpowiedzi, może wpaść w foul trouble przy obowiązkach jakie musi mieć w meczu (zdominowanie rim, zbiórki, anchorowanie w D, jednocześnie scoring i playmaking w ataku, bo my Jako priorytet wyłączamy shooterów) 


Pacers wychodzą tu jednak na prowadzenie 102-95 po trójce VanVleeta ( in your face Wright) - po tym jak zobaczyłem rotacje i ostatecznie decyzje o braku centrów w druzynie BUCKS, (był chyba Jones dostępny) nie mam wątpliwości że powinienem to wziąć  :)


 


 

Jeszcze wzmianka jedna: Z ta przewagą scoringu, na papierze rzeczywiście to wyglada zle dla mnie, ale troszkę wyobraźni, tu będzie więcej rzutów dla Horforda i Barnesa niż mają obecnie w realu, są to dość efektywni scorerzy z większymi rolami ofensywnymi w przeszłości w karierze, atak mam zrównoważony i imo każdy z s5 kręciłby te 12-18ppg, a VanVleet 20. Ja mam bardzo dobrych kreatorów, ty masz wątpliwy playmaking, masz shooterów, ale co z tego żeby rzucać za trzy, trzeba robić przewagi, a ty nie ma komu bo Giannis nie da rady przez 45 min po dwóch stronach parkietu anchorować. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno podejrzany ten Fultz. Wiem ze on zaczął grać lepiej niż to rozczarowanie lat poprzednich ale jakoś w meczach Orlando nie zauważyłem u niego wpływu na rozegraniu ( Cole i nawet Banchero lepiej to robili a jest świetny i inteligenty Franz ). Nie umiem także poprawnie odpowiedzieć na  pytanie czy on rzeczywiście tworzy ścianę w D. Zawsze uważałem go za bardzo przeciętnego lub słabszego  obrońcę .

Wspominam akurat jego bo na przeciw ma moim zdaniem bardzo trudnego do oceny przeciwnika Trę Jonesa który moim zdaniem daje więcej zarówno w D jak i rozegraniu. Grek myśle ze by skorzystał w większym stopniu z Trę. 
Co ciekawe jak zdjęto Sochana w rl spurs i dano piłkę Trę ( bez większych minut) to gość zanotował największy progres ostróg gdzie pod koniec marca i w kwietniu zamienił te same minuty na lepsze wskaźniki niż ma Fultz. 
16,6/4,7/8,9 na uwaga uwaga 59,2/46,3/83% 

wiem ze nikt spurs w tanku nie oglądał ale Trę tez dużo więcej wymuszał fauli ( 30 więcej w sezonie gdzie grają identyczne minuty Fultz   29,6 vs 29,2 Trę)  niż jumperkujacy Fultz któremu tego typu gra może w PI aż tak nie wychodzić gdy nie grał o stawkę. 
 

na przestrzeni całego sezony procenty FG bronią mocno Fultz ale końcówka sezonu to bardzo dobra gra Trę który moim zdaniem jest lepszym obrońca. 
 

jakbym miał się przyczepić to Bucks to właśnie o to rozegranie bo nie widzę tu nikogo który wyznacza rytm meczu ( rola Jrue w rl Bucks) bo ani Fultz ani tym bardziej Wright czy Hield nie mogą moim zdaniem przytrzymać piłkę i wytoczyć rytm. Tam taki Sochan by się przydał do gry z piłka lub lbj oczywiście.  
 

niedoceniany może być Harrison Barnes który bije na głowę doświadczeniem Hielda w PO bojach choć tu może nasze begm się rozjechać z doświadczeniem i jak to wtedy liczyć?

Greka oczywiście traktuje jako w pełni zdrowego ze 100% impaktu w grze. 

 

Świetny mecz na noże 

Ja uważniej patrzę na to jak dany zespół grał w marcu i kwietniu i ten Wright z Wizz to miał fatalna końcówkę sezonu z 29% za trzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz cieszy ze Ty propsujesz Tre bo po pierwszym trymestrze mieliśmy tu pamiętam krótką ale  ostrą dyskusję na jego temat i nie chwaliłeś go wtedy. 

Bo grał gorzej niż teraz 

Z jego postępów się ostatnio cieszyłem 

Jones stuffed the statsheet to record his second triple-double of his career and his second in a four-game stretch. Offensively, he was really, really good. He poured in 21 points on efficient shooting numbers and handed out 12 assists while turning it over once. Jones did a great job of pushing the pace and finding open shots for himself or a teammate. Defensively, it wasn’t as exciting of a story for San Antonio’s starting point guard. Jones wasn’t strong at the point of attack and his rotations were slow. That said, he helped out by rebounding and chasing down loose balls. Overall, this has been an excellent end to the season for Jones.

Grade: A

Coming off of a triple-double, Jones had another strong outing against the Mavericks. In 23 minutes, he had 13 points, eight assists and played with efficiency across the board. He efforted on defense, was quick to loose balls and pushed the pace. Most notably, his ability to break down defenses and score was actually pretty impressive to end the season. That’s a skill-set he has to develop if Jones is going to be more than a limited backup point guard in this league.

Grade: A-

Jones was again rock solid as the starting point guard. He shot well enough, particularly if you factor in his 7-for-7 showing at the charity stripe. His passing was good throughout but became great in the fourth quarter. Defensively and hustle-wise, Jones performed at a high level. All in all, he’s ending the season on a high note and is really coming into his own as the head of the snake.
 

Grade: A

Jones looked really good again. He looks to be back to 100% after a sore foot had him limping around for about a month. His hesitation moves were great and he commanded the ship with expertise. Even Jones’ jumpers were hitting net tonight. Defensively, I wasn’t impressed with his effort early on but he got much more energetic as the game progressed.

Grade: A-

Jones finished with his first triple-double of his career. He totaled 17 points, 11 assists and ten rebounds. His production wasn’t a fluke; Jones was legitimately everywhere. Defensively, he was locked in from the opening tip and played a rugged, ever-hustling style on that end. Offensively, he ran the offense to perfection and his mistakes were few and far between. Looking more spry and more athletic than we’ve seen in more than a month, Jones was a menace when attacking the rim. San Antonio’s starting point guard was inarguably the head of the snake and he was who the team relied on to keep the ship steady.

Grade: A+

It was good to see Jones show some liveliness on the offensive end of the court. He looked competent when calling his own number and looking to put the ball in the basket — especially in the first half. At halftime, Jones had 11 points on 5-for-6 shooting from the court. His scoring cooled after halftime but he picked up his defensive intensity and his playmaking improved. All in all, it wasn’t a great game by Jones but he was playing a confident, winning brand of basketball. 

To nie sa moje opinie a Via spurstalk mecze 77-82 liczone od tylu 

spurs tankując i walcząc z HOU o #2 wygrali @Kings    

To ten z drugim TD 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Jeden jeszcze argument który przyszedł do głowy, choć trochę jest mniej istotny, to w sumie wyniki zespołowe w realu. Zwróćmy uwagę że jeśli chodzi o support Giannisa to całe s5 nie dostało się nawet do play-in w realu, wielu z nich gra w swoich zespołach duże role wiec wpływ na takie a nie inne wyniki mieli niemały. Weźmy takiego Wrighta - fajnie że ponabijał sobie cyferki w marcu i kwietniu, jak Wizards tankowali, ale generalnie nie wiem czy załapałby się do trzynastki meczowej w takich 76ers z real,  tu gra w s5, a moi dwaj rezerwowi graja po 20minut w tych samych Sixers… 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

k**** jak tera zobaczylem tak wystawiona piatke:

Fultz - Wright - Hield - Giannis – Kleber

to znowu sie sklaniam ku pacers. gdzie tu spacing? wright fultz janis jednczesnie? wtf

W sensie ze muszę Ci dodać zdanie w opisie ze jak na pozycjach g masz Fultz seth Gabe wright to grają dużo tak żeby obok non shooter’a był shooter, tak ? Bo myślałem ze można to z minut wymyślić.

Jak tu masz problem ze spaceingiem to w pacers na dwie wierze z + Jones masz zajebisty za to ; ) 

Z całym szacunkiem do Pacers przecież my tego Nurka na środku Anchorage to zajebiemy pickami, no on by umarł gdyby mu biegać z namiotem telenowym nie pozwolono. 
 

nawet real Miami Ci pokazuje ze jak masz zagrać jeden PO mecz i masz najlepszego gracza na boisku to zawsze masz szanse, a ja mam Giannisa. I nagle mam sobie wyobrazić albo nurka jako shaq albo fvv jako samodzielnego lidera ale nie wiem nawet kto (gdzie obok Siakama OG Barnesa nic nie ugrał), i zmieniać taktycznie s5. Daj minprzyklad z real NBA stary, bo nic mi do głowy nie wpada tak na szybko 

19 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

+ Jeden jeszcze argument który przyszedł do głowy, choć trochę jest mniej istotny, to w sumie wyniki zespołowe w realu. Zwróćmy uwagę że jeśli chodzi o support Giannisa to całe s5 nie dostało się nawet do play-in w realu, wielu z nich gra w swoich zespołach duże role wiec wpływ na takie a nie inne wyniki mieli niemały. Weźmy takiego Wrighta - fajnie że ponabijał sobie cyferki w marcu i kwietniu, jak Wizards tankowali, ale generalnie nie wiem czy załapałby się do trzynastki meczowej w takich 76ers z real,  tu gra w s5, a moi dwaj rezerwowi graja po 20minut w tych samych Sixers… 

 

 

 

Ronnie, to weźmy Eubanks’a na tapetę :) 

Albo zacznijmy od początku - tak jest najlepiej. 
Gdzie jako lider zaprowadził FVV Toronto ? Ooo ? Chyba jakiś tam wpływ na wyniki zespołu miał co nie ? :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, evitacre napisał:

W sensie ze muszę Ci dodać zdanie w opisie ze jak na pozycjach g masz Fultz seth Gabe wright to grają dużo tak żeby obok non shooter’a był shooter, tak ? Bo myślałem ze można to z minut wymyślić 

Jak tu masz problem ze spaceingiem to w pacers na dwie wierze z + Jones masz zajebisty za to ; ) 

Horford za trzy rzuca 2,4 trójki na mecz na 44,6% przez cały sezon, a w ostatnim trymestrze  trafiał 3 trójki na 49,6%. Z kolei Nurkic przez cały sezon prawie jeden celny za trzy na mecz na 37%. Ty sobie jaja robisz, czy chcesz już po prostu przegrać żeby nie musieć robić opisu w następnej rundzie ? ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ignazz napisał:

Mocno podejrzany ten Fultz. Wiem ze on zaczął grać lepiej niż to rozczarowanie lat poprzednich ale jakoś w meczach Orlando nie zauważyłem u niego wpływu na rozegraniu ( Cole i nawet Banchero lepiej to robili a jest świetny i inteligenty Franz ). Nie umiem także poprawnie odpowiedzieć na  pytanie czy on rzeczywiście tworzy ścianę w D. Zawsze uważałem go za bardzo przeciętnego lub słabszego  obrońcę .

Serio ? 🙂 fakt ze wrócił i z nim byli 50% teamem tez o niczym nie świadczy ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, evitacre napisał:

Ronnie, to weźmy Eubanks’a na tapetę :) 

Albo zacznijmy od początku - tak jest najlepiej. 
Gdzie jako lider zaprowadził FVV Toronto ? Ooo ? Chyba jakiś tam wpływ na wyniki zespołu miał co nie ? :) 

Ale Eubanks gra 13 min w tym spotkaniu, a Wright ile. Obaj byliby nikim w hierarchii dobrych PO teamów, tylko ze Ty grasz swoim tank commanderem w s5, a mój gra jako back-up C. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Horford za trzy rzuca 2,4 trójki na mecz na 44,6% przez cały sezon, a w ostatnim trymestrze  trafiał 3 trójki na 49,6%. Z kolei Nurkic przez cały sezon prawie jeden celny za trzy na mecz na 37%. Ty sobie jaja robisz, czy chcesz już po prostu przegrać żeby nie musieć robić opisu w następnej rundzie ? ;)

Myślałem o Eubanksie, i fajnie ze Horforda sadza open trójki czy robi mało strat jak ma zdeczko innych graczy obok siebie, a zasadzniczo 1 do pilnowania u Ciebie.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, evitacre napisał:

Myślałem o Eubanksie, i fajnie ze Horforda sadza open trójki czy robi mało strat jak ma zdeczko innych graczy obok siebie, a zasadzniczo 1 do pilnowania u Ciebie.

Znów - Eubanks gra 13 min wiec słaby target sobie obierasz, a Horford ma w s5 Pacers trzech naprawdę ponadprzeciętnych na swoich pozycjach kreatorów, (Tre, FVV, Nurkic), wiec open looków mu nie zabraknie, nie bój się ;) zwłaszcza że Giannis musi jednak pomagać Kleberowi, bo Nurkic go zjada. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 15:48, człowiek...morza napisał:

ja nie zdziwie sie jak Janis za Giddeya do Jazz pojdzie

Coś Ci się chyba pomyliło, do myślenia służy ta cześć powyżej ramion nie na wysokości bioder, bo trochę z dupy pomysł

tzn i tak lepszy niż propsy od Ciebie :- ) (np, może 1 był w miarę konkretny :- )) 

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Znów - Eubanks gra 13 min wiec słaby target sobie obierasz, a Horford ma w s5 Pacers trzech naprawdę ponadprzeciętnych na swoich pozycjach kreatorów, (Tre, FVV, Nurkic), wiec open looków mu nie zabraknie, nie bój się ;) zwłaszcza że Giannis musi jednak pomagać Kleberowi, bo Nurkic go zjada. 

No tak, ale ja pisałem ze ten Twój Nurk zejdzie - będziemy go atakować wiec się wyfauluje albo Giannis nabije na nim 40 w pieerwszej kwarcie i chyba już widziałem tego Eubanks’a na zmianie : - ) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, evitacre napisał:

Coś Ci się chyba pomyliło, do myślenia służy ta cześć powyżej ramion nie na wysokości bioder, bo trochę z dupy pomysł

tzn i tak lepszy niż propsy od Ciebie :- ) (np, może 1 był w miarę konkretny) 

No tak, ale ja pisałem ze ten Twój Nurk zejdzie - będziemy go atakować wiec się wyfauluje albo Giannis nabije na nim 40 w pieerwszej kwarcie i chyba już widziałem tego Eubanks’a na zmianie : - ) 

Ale Nurkic kryje Klebera, kim Ty chcesz go atakować ?

 

ogolnie to: Ja mam czterech podkoszowców dostępnych, ty dwóch, jeden z nich gra 45 min i to Ty grozisz mi, że będę w foul trouble? 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics nie wiem czemu się uczepiłeś Delona, który jest świetnym obrońcą, a w dodatku zagrał chyba najlepszy ofensywnie sezon w karierze. Pisanie o nim, że nie załapałby się do trzynastki real Sixers to równanie go do Furkanów Korkmazów tego świata. Bardzo mocno odlatujesz tutaj i to niekoniecznie w pożądaną stronę, Wright to jest znakomity roles i FVV ma tu bardzo trudny matchup.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.