Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś dysponuje większą gotówką (~1000) i chce postawić u buka, ale mieć 100% pewności że wygra, to polecam postawienie dwóch kuponów każdy na inną drużynę. W stsie można tak zarobić 200 pln ;]

 

...............

 

Oczywiście nie opcja dla fanów którzy zarobią >200 lub 400%, ale jeżeli ktoś chce wzbogacić się o pewne 20%, to warto. :D

serio serio, to czemu nie jesteś jeszcze milionerem? żeby to zadziałało to jeden typ musi być na poziomie co najmniej 2,2 albo jeszcze więcej bo prowizje... i mały detal, musi wygrać ta drużyna bo inaczej to ostro w dupę, bo drugi z reguły jest wtedy niski :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jednego buka NIGDY nie będzie tak, że masz 100% szansy na zarobek obstawiając jedną i drugą drużynę. Jakbyś nie kombinował z możliwościami, przenigdy nie wyjdzie Ci 100% zysk, nawet bardzo bardzo mały. Jedyna opcja na pewny zarobek to łączenie 2 różnych buków- czasami różnią się sporo kursami i u jednego jest np: na drużynę 1- 2,3, na drugą- 1,6, a u drugiego, na pierwszą- 1,8, na drugą 2,1. I wtedy dopiero stawia się tyle samo na jedną i drugą i jest pewny zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna pewna opcja to granie na remis w NHL czy nożną sredniej drużyny i w razie porażki na następny kupon podwajać stawkę. W przypadku NHL jeśli się trafi ten remis to zawsze wyjmiesz drugie tyle co włożyłeś. Potrzebne: spory kapitał + stalowe nerwy i konsekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna pewna opcja to granie na remis w NHL czy nożną sredniej drużyny i w razie porażki na następny kupon podwajać stawkę. W przypadku NHL jeśli się trafi ten remis to zawsze wyjmiesz drugie tyle co włożyłeś. Potrzebne: spory kapitał + stalowe nerwy i konsekwencja.

Mój kumpel tak grał w szczęśliwy numerek w toto-mixie...grał całyczas dajmy na to na parzyste...zaczynał od 30 zł, jak nie weszło to podwajał stawkę itd...miesięcznie był po 300 zł na plusie.

Załóżmy, że gramy na początku za x.

1. x

2. 2x

3. 2*2(x)

.

.

k 2^(k-1)*x

 

Czyli mamy funkcję wykładniczą, która rośnie bardzo szybko...

 

Np w opisie Maćka, jak nie wejdzie za 9 razami, to za 10 gramy za:

(2^9)*30=512*30=15360złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można grać w NBA na remisy progresją i nie jest powiedziane, że trzeba podwajać stawkę. Można sobie to dowolnie pod siebie ustawiać w zależności od swoich finansów i oczekiwań.

 

Remisy w NBA stoją po 13-17 mniej więcej, Przyjmując, że jest kurs 15 na remis i że obstawiamy każdy jeden mecz danej drużyny, stawiając za 1 zł cały czas dopiero za 15 obstawieniem jesteśmy na 0, gdyby wtedy padł remis.

 

Można grać np: 11111 22222 33333 itd, później samemu sobie wyliczając dokładnie ile potrzeba, żeby był zysk. Także ze stosunkowo niewielkim nakładem można sobie wyrobić pewny zysk- przy takich stawkach owszem, mały, ale pewny :> Dla mnie ciekawą opcją jest zaczynanie od 1 zł i co zakład to 1 zł w górę- wtedy na 0 jesteśmy dopiero przy 30 którymś stopniu progresji (mam to ładnie na kartce rozpisane ale nie chce mi się szukać) a do tego 30 stopnia, czyli przez 30 meczy jeżeli padnie remis jesteśmy na plus. Optimum, idąc 1 zł w górę to trafić remis przy 15 stopniu- wtedy zysk jest największy i wtedy należałoby zacząć np grać co 2 zł, żeby utrzymać zysk na tym poziomie/powiększyć go, bo grając co 1 zł zysk będzie malał, aczkolwiek nadal będzie. Także można sobie na swój sposób kombinować z tymi remisami i być stale na +, grając np na 5 drużyn jednocześnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dokonaj pełnych obliczeń i wtedy się okaże że to jest obarczone sporym ryzykiem, a przy sporej ilości prób po prostu nie opłacalne. Buki liczą i układają takie kursy by na nich zarobić.

Oczywiście ale da się zarobić na bukach tylko trzeba mieć sporo siana. Co do tych remisów w NHL kurs jest zazwyczaj około 4 podczas spotkań sezonu zasadniczego, około 250 meczów kończy się po dogrywkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie... Przy odpowiednio ułożonej progresji na remisy w nba zysk jest 100% pewny. Polega to na tym, ze stawiasz taką kwotę na remis, żeby zrekompensowała wszystkie wcześniejsze postawione i do tego wygenerowała jakiś zysk. Nie ma tutaj żadnego ryzyka, jedynie ograniczyć mogą Cię fundusze, ale przy niskich stawkach jest to bardzo trudne- nie ma takiej opcji, żeby jedna drużyna zagrala 50 meczów bez remisów- to się po prostu nie zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki najlepiej obstawiać u internetowego buka- np. bwin.pl. Raz, że dowolnie sobie dobierasz zakłady i możesz dowolnie je łączyć, dwa od wygranej nie ma podatku, trzy jak zarejestrujesz się z czyjegoś polecenia to masz chyba podwojenie pierwszej wpłaty.

 

Do tego dochodzą Ci przeróżne zakłady na ilość punktów, konkretnych zawodników, zakłady na serie itp. Masz bardzo dużą kontrolę nad tym- co obstawiasz.

 

Np moje ostatnie zakłady:

 

50 zł na miami w serii przy stanie 0:1 i kursie 2,1

30 zl na miami w drugim meczu przy kursie 2

20 zl na okc w drugim meczu przy kursie 3,4

10 zl na kombinacje miami-okc i kursie 6,8

 

Tak więc bardzo pomyślnie :D

 

Do tego dochodzi opcja zakladów live- fajna sprawa jak oglądasz mecz. Tak na przykład czasami warto się wstrzymać ze stawianiem (teraz np kurs na miami w meczu jest 1,43) tylko poczekać i w meczu liczyć na moment, kiedy np. miami będzie przegrywać i wtedy na nich postawić. Oczywiście jest też dużo innych opcji- kto pierwszy zdobędzie 10,20 pkt w kwarcie, jaki będzie pierwszy rzut w kwarcie, kto pierwszy trójkę itp itd.

 

Także lepiej się przerzucić na internetowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, czasem nie napalaj się na progresję!

 

Wiem, że fajnie się czyta jak ktoś pisze, że to 100% zysk - wystarczy poczekać i mieć trochę gotówki w zapasie. Sam przerabiałem taki zapał sporo lat temu.

Progresja to najszybsza droga do bankructwa, gdy nie masz doświadczenia lub ewentualnie do niewielkich zysków w stosunku do czasu jaki się na nią poświęca. Bez dłuuugiej nauki na sucho (lub za kasę mamy :lol: )lepiej się nie napalać.

Nie wiem czy są na forum ludzie, którzy zajmują się bukmacherką i mogą potwierdzić moje słowa, ale bawiłem się tak przez prawie 10 lat i wiem jedno: progresja jest statystycznie nieopłacalna. Znajdziesz nawet gdzieś w sieci obszerny temat na forum z kilkuletnią bazą danych. Ktoś się porządnie napracował. Na niższych kursach - więc częstszych wygranych - można zarobić, jednak są to małe pieniądze biorąc pod uwagę, że gra się zazwyczaj cały sezon. Małe ze względu na kwotę, chyba że ktoś gra czterema i więcej zerami, a wtedy zwrot 20-40% jest oczywiście ogromny i nieosiągalny w inny sposób. Ryzyko jednak jest wciąż zbyt wysokie - zawsze może przyjść zła passa - więc żeby bawić się takimi kwotami trzeba być hmm chorym.

 

Progresja dla zabawy, za niewielką kasę - tak. Progresja żeby zarobić - nie.

 

W zakłady najlepiej bawić się tak jak w tym temacie lub zająć się handlem na giełdzie zakładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie traktuję hazardu jako sposobu na zarobek. Ale skoro są ciekawsze niż te, w których ja gram to czemu nie?

Więc bwin to świetna opcja- szczególnie zakłady live- coś pięknego, oglądając o 3 w nocy meczyk stawiać na jakieś zdarzenia. Jest to raczej własnie zabawa niż regularny zarobek ale niesamowicie podnosi oglądalność :D

Płatności można dokonać zarówno kartą kredytową, jak i normalnym przelewem lub przelewem online.

 

Co do progresji ... No nie mogę się zgodzić. Zakładając nieograniczone fundusze- zysk będzie zawsze i nie ma opcji, żeby go nie było ustawiając każdy kolejny stopień tak, żeby wygrana pokryła koszty i dała plus jeszcze, po prostu nie ma takiej opcji- czysta matematyka. Sam zamierzam grać progresję, ale nie w celu jakiegoś wielkiego zarobku, tylko dla zabawy i jakiejś takiej małej satysfakcji, że robię sobie mały bezpieczny zysk.

 

No i Luki co jeszcze jest ważne u internetowego buka- wygoda. Stawiasz kiedy chcesz i jak chcesz, nie musisz nigdzie chodzić, pod ręką masz tysiące stron ze statystykami, prognozami itp, pełen komfort :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.