Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby zapał i wiara elwariato w Jazz zmalała? oO

Czemu? od początku mówie to samo Jazz top 3 to bedzie bardzo dobry wynik, nie wiem gdzie i na jakiej podstawie mówisz że moja wiara w ten sezon mojej ekipy zmalała, prosiłbym o przykład jeśli coś?

 

Co do zakładu to myślałem że może jedna osoba się skusi, ale jak nikt taki się nie znajdzie to spoko wejde tak jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to się wycofuję z propozycji bo dotarły do mnie insiderskie informacje w świetle których nie mogę zawrzeć z Tobą zakładu. :)

Niby to jakie? Jeśli od mojego "drogiego" ziomka @Michalika to fajnie gdyby dał na forum całą nasza przygodę ;) z ostatniego sezonu, a nie przedstawiał swoja wersję wydarzeń za moimi plecami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kolega @Rappar nie będzie chciał wejść na obydwa bo chciał w Cavs, to spoko.

 

a co do naszego zakładu o 1000 @Michalik jak możesz gościowi gadać że jestem nie wypłacalny skoro ci 1000 chciałem porzyczyć, chiałem aby zakąłd był na twoich warunkach, tylko nie żeby to był zakład z Jazz-LaL kiedy nie mamy dwóch starterów, to był koileżenski zakład na forum w którym ty mi cały zcas mówiłes że spoko kaska jest spora to mozesz mi darować, to ja niechciałem i to nie z powoidu braku kasy tylko niechciałem aby w takich okolicznościch sie to odbyło, prosiłem o przełożenie zakładu i żebyś ty stawiał na kogo chcesz, w wcf mogłem na Suns, w finale na Celtów, dawałem nawet na nowy sezon żebyś cokolwiek wybrał, ty nie i tylko swoje, serio ja zrobiłem sporo żebyś nie czuł oszukany, a ty jeszcze za moimi plecami mi obrabiasz d. mówiłem ci jesli uważasz że zachowałem sie nie uczciwie to napisz to na forum, prze 4 miechy tego nei zrobiłes, więc o co chodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na potwierdzenie El. ;]

potwierdzam absolutnie :)

 

Czyli tak:

- Jazz top3 zachodu wygrywa elwariato

- Jazz gorzej niż top3 zachodu wygrywa Luki

- brak dodatkowych warunków

- 100 zł za wygranie zakładu

 

Ja ze swojej strony potwierdzam ten zakład. Potwierdź też to co teraz napisałem i mamy deal :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.