Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tylko 1.50 jest na lakers to jakim cudem w temacie o finalach fanow lakers obstawiajacych za swoja ekipa wyzywa sie od bucow i ludzi nie potrafiacych trzezwo spojrzec na serie i szanse swojej druzyny?

 

heh nice:)

Możesz zacytować kogoś, kto nazwał choćby jednego kibica Lakers bucem i człowiekiem nie potrafiącym trzeźwo spojrzeć na serię? Tylko jeden cytat proszę.

 

Mogło Ci się pomylić z tym kolegą co zawsze powtarza, że nie jest fanem Lakers, ale im zawsze życzy zwycięstwa i nie może patrzeć na pyski KG i PP. Tylko on to mówił do tych co na Celtics stawiają. Chamstwo i arogancja, nie na Lakers! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie jeśli obstawisz 50zł u buka na Celtics to nie stracisz na tych zakładach bez względu na wynik, jeśli wygrają Celci zgarniasz 150zł czyli tyle ile wyłożyłeś na oba zakłady. A jak wygrają Lakers to wciąż zyskujesz 50zł ;]

Ta gdyby to było takie proste ;] A jak będzie ot to liczy się jako remis ;] I tracisz all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze ta zgraja szczekaczy haterow z tematu finalowego mocna jest w gebie tylko w tamtym temacie.

buła sie waha, a jak przyszlo co do czego to tylko kase postawil eL, kibic jazzmanow.

nice

Myślę, że znam powód, dla którego nikt tutaj o zdrowych zmysłach nie stawia na Celtics

 

Dołączona grafika

 

Komu się to opłaca? :wink:

 

Jakby co to mogę się założyć z kimś z handicapem, czyli Celtics grają do 3 zwycięstw.

Komu? Wam. Skoro tacy pewni jestescie wygranej, toz to czysty, pewny zysk + bonus w postaci upokorzenia fanow LA. U buka tego nie poczujesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Van chciałem przeprosić, ale bym się wycofał, zobaczyłem dziś w nocy kurs i nie mogłem się oprzeć pokusie żeby nie postawić, dałem u buków 2 paczki, niezbyt mi się uśmiecha wobec tego jeszcze na forum zakładać, szczególnie że jak mówi Kore nie mam wielkiej satysfakcji z porażki La w tej rywalizacji. Sorka jeśli jakoś plany popsułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zacytować kogoś, kto nazwał choćby jednego kibica Lakers bucem i człowiekiem nie potrafiącym trzeźwo spojrzeć na serię? Tylko jeden cytat proszę.

mowisz i masz.

zlotousty ai3 z tematu o finalach

powiedzcie mi optymisci Lakers (...)

musiscie wyjsc z tej waszej czarnej dupy i spojrzec sobie w oczy i przypomniec jak wygladala seria z Thunder bo Finaly beda bardziej przypominaly ta serie niz serie z Utah czy Suns

na moje oko mega pyszalkowato podchodzicie do tych Finalow

 

jak przypominam sobie serie z Cavs i potem patrze na Lakers i Artest clang clang clang 3/27 za 3 to mam wrazenie ze 90 ppg nie rzucicie

nie do konca uzyto tych slow, o ktorych pisze ale jest. jeden cytat. szczesliwy???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.