Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

widze, ze ta zgraja szczekaczy haterow z tematu finalowego mocna jest w gebie tylko w tamtym temacie.

buła sie waha, a jak przyszlo co do czego to tylko kase postawil eL, kibic jazzmanow.

nice

Co poradzić taki zemnie hazardzista :wink: , a serio to teraz będę miał czynnik mobilizujący dodatkowo aby wstać i mecze zobaczyć

el, jesteś w stanie założyć się tez ze mną o taką sumę, czy ze względu na zakład z Vanem, ja odpadam :?:

Van pierwszy odpowiedział więc jemu przypadł , nazwijmy to przywilej :) wejścia w zakład, nie mówiąc tu o sympatiach czy antypatiach bo właściwie takich w tej rywalizacji nie mam, postawiłem na Celtów bo serio uważam ze grają teraz niesamowicie i maja szanse wygrać, korciło by podjęcie rękawicy i od ciebie Graboś, ale jak tak będę wchodził w każdy zakład z fanem La to jeszcze pójdę z torbami :) Może tak jak napisał BB ktoś z chyba całkiem licznego grona wspierających Celtów pokaże swoje przekonanie o wyższości ich drużyny 8)

Ja wolę po prostu wygrywają Celtics Ty wygrywasz 300zł, wygrywają Lakers ja wygrywam 300zł, żadnych dodatkowych warunków, stoi ?

Powiedzmy tak ze bez jakichś wielkich wypadków stoi, a tak to przecież możemy się dogadywać na bieżąco to nie buki, ja też nie jestem za unieważnianiem bez poważnej przyczyny, czyli ze chyba myślimy podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze ta zgraja szczekaczy haterow z tematu finalowego mocna jest w gebie tylko w tamtym temacie.

buła sie waha, a jak przyszlo co do czego to tylko kase postawil eL, kibic jazzmanow.

nice

Myślę, że znam powód, dla którego nikt tutaj o zdrowych zmysłach nie stawia na Celtics

 

Dołączona grafika

 

Komu się to opłaca? :wink:

 

Jakby co to mogę się założyć z kimś z handicapem, czyli Celtics grają do 3 zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buki sugeruja sie opiniami "ekspertow". A ci "eksperci" myslicie, z czego zyja? Z pisania? :lol:

nie ma się z czego śmiać. buki biorą pod uwagę wszelkie racjonalne przesłanki, na podstawie których można próbować przewidzieć wynik. i jeśli według nich jest taka różnica w kursie, to znaczy że na podstawie dostępnych informacji właśnie taka jest przewaga jednej z drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buki sugeruja sie opiniami "ekspertow". A ci "eksperci" myslicie, z czego zyja? Z pisania? :lol:

nie ma się z czego śmiać. buki biorą pod uwagę wszelkie racjonalne przesłanki, na podstawie których można próbować przewidzieć wynik. i jeśli według nich jest taka różnica w kursie, to znaczy że na podstawie dostępnych informacji właśnie taka jest przewaga jednej z drużyn.

A to wszystko mozna sobie i tak pozniej gleboko w dupe wsadzic. Sam przyznaj.

 

Nie twierdze, ze nie ma zadnego algorytmu. Na pewno jest i swoja droga chetnie bym go sobie przeanalizowal. Ciekawi mnie na przyklad jaki % stanowi np. HCA w NBA, a jaki w innych sportach, albo w jakim stopniu rating poprzednich, pokonanych przeciwnikow wplywa na szanse danej druzyny w finale.....

 

Juz same takie "racjonalne" przeslanki wydaja sie byc (biorac pod uwage realny zbieg wydarzen) z serii na serie zupelnie nieracjonalne.

 

Tymi kursami steruja te c***ki masoni i Zydzi, ktorzy postawili fortuny na Boston i niezle na tym zarobia. Spytajcie Buly. On wie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buki sugeruja sie opiniami "ekspertow". A ci "eksperci" myslicie, z czego zyja? Z pisania? :lol:

nie ma się z czego śmiać. buki biorą pod uwagę wszelkie racjonalne przesłanki, na podstawie których można próbować przewidzieć wynik. i jeśli według nich jest taka różnica w kursie, to znaczy że na podstawie dostępnych informacji właśnie taka jest przewaga jednej z drużyn.

A to wszystko mozna sobie i tak pozniej gleboko w dupe wsadzic. Sam przyznaj.

 

nie można.

to że czasem oczekiwany wynik będzie inny niż sądzono nie oznacza, że założenia jakimi się kierowano były złe. tak więc gdy mamy taką sytuacją jak tu na forum, gdy dwie grupy kibiców dość emocjonalnie podchodzą do sprawy, to nie ma lepszego punktu odniesienia niż właśnie spojrzenie na kursy, by obiektywnie stwierdzić która drużyna jest faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Lorak symbolicznie o stowke. Ja na Celtics, ty na Lakers.

 

Objektywnie patrzac to czysty zysk dla Ciebie.

nie bardzo wiadomo jaki masz w tym interes, bo nawet jeśli celtics wygrają, nie będzie to oznaczyło, że teraz, przed rozpoczęciem finałów, są faworytami. natomiast szanse na większą wygraną miałbyś stawiając tą stówę u buka, mi z kolei oferujesz o połowę większy ewentualny zysk niż buk, zatem wstyd byłoby nie odmawiać. tak więc proszę bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiadomo jaki masz w tym interes

interes mam taki, zeby wygrac od Ciebie stowke 8)

 

natomiast szanse na większą wygraną miałbyś stawiając tą stówę u buka

A tam u buka. Nie widzisz roznicy miedzy obstawianiem w internecie, a porzadnym staroswieckim zakladem pomiedzy dwoma osobami odrebnych swiatopogladow?

 

zatem wstyd byłoby nie odmawiać. tak więc proszę bardzo.

Jak k**** "wstyd nie odmawiac"? To wchodzisz w koncu czy nie? 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.