Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, BMF napisał:

ale FA to nie jest sport niszowy.

Niszowy w sensie ,że tak naprawdę on jest sportem nr 1 tylko w USA i poza nimi chyba nigdzie nie jest w TOP10

16 minut temu, agresywnychomik napisał:

P.s.2. Brady over Hans Nielsen. @ely3 w sumie z żużla nikt nie powinien być w tym atf wybrany

A czy ja optuje. Ale jak już to tylko mógłby Tony Rickarsson.. Ale żużel to jest z punktu widzenia świata sport totalnie mało popularny ale w sportach motorowych bo chyba jest taka klasyfikacja to już by mógł pójść

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

Oglądalność Super Bowl przebija finały Ligi Mistrzów, a tu narracja o sporcie niszowym

A z ciekawości masz na to jakieś źródło? Bo wg mnie to jest nieprawda. Za 2022 Super Bowl na świecie miał sporo mniejszą oglądalnosć od Ligi Mistrzów ale prosiłbym oj jakieś źródło do Twojej teorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Niszowy w sensie ,że tak naprawdę on jest sportem nr 1 tylko w USA i poza nimi chyba nigdzie nie jest w TOP10

No, ale USA mają +300 milionów mieszkańców, to jednak daje nie-niszową pulę talentu/oddziaływanie. W sumie jak o tym myślę, to ciężko będzie mieć Brady'ego poza ścisłą czołówką, bo te siatkówki nie mają startu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 znow nie ogarnia idei atfow i wali spoilerami?

nowe, nie znalem!

2 minuty temu, BMF napisał:

No, ale USA mają +300 milionów mieszkańców, to jednak daje nie-niszową pulę talentu/oddziaływanie. W sumie jak o tym myślę, to ciężko będzie mieć Brady'ego poza ścisłą czołówką, bo te siatkówki nie mają startu. 

nie no w czolowce bedzie luzno

ale to dalej bieda pick zeby brac z jedynka typa co bedzie top3-4 w swojej  kategorii :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Bo to pierwszy pick, nie, że Brady sam w sobie jest zły. Obiektywnie futbol amerykański (pula talentu z jednego kraju + mocno 'team' team sport) to jeden z wielu sportów, reszta to podjarka podjarką Amerykanów. Ely jak zwykle podkręcił temat, ale dla mnie Brady to nie jest nawet nr 1 innych sportów zespołowych w NA. 

Chyba, że Yao Ming leci w drafcie koszykarskim. :) 

Moim zdaniem pick nie jest zły jako pick. Jednak widać że Brady będzie bustem w tym ATF o ile @Braveheart22 zrobi swoją tabelke ;)

Fakt faktem że można było zacząć pickować od innej kategorii, a tak dużo hejtu na Bradego (to zawsze cieszy xD).

@ely3

Jak Tony pojechał Hansa w 94' to o mało się nie zesrałem z radości, już wtedy jeździłem do Tarnowa oglądać go na żywca. Mój ulubiony żużlowiec - zakochałem się zanim został mistrzem świata.

Kilkukrotny mistrz F1 over Rickardson w takim ATFie.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców futbolu. Czy Brandy miał duży impakt na zdobycie tych tytułów (bo ich liczba to koronny argument za) czy raczej nie?

Bo tak to można wziąć Yogiego Berre, który w 21 zdobył 10 tytułów z Jankesami, podczas, gdy Brady tylko 7 przez dłuższy okres (tu też pytanie kiedy był Robinem a kiedy Batmanem?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

@ely3 znow nie ogarnia idei atfow i wali spoilerami?

nowe, nie znalem!

nie no w czolowce bedzie luzno

ale to dalej bieda typ zeby brac z jedynka typa co bedzie top3-4 w swojej  kategorii :)

Ciężko będzie w jakiejkolwiek konkurencji o no brainera, więc ten pierwszy pick w tym formacie mocno zdradliwy. 

@ely3 po pracy mogę wysłać i poszukać danych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Pytanie do znawców futbolu. Czy Brandy miał duży impakt na zdobycie tych tytułów (bo ich liczba to koronny argument za) czy raczej nie?

Bo tak to można wziąć Yogiego Berre, który w 21 zdobył 10 tytułów z Jankesami, podczas, gdy Brady tylko 7 przez dłuższy okres (tu też pytanie kiedy był Robinem a kiedy Batmanem?).

Sędziowie to dzięki sędziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

No, ale USA mają +300 milionów mieszkańców, to jednak daje nie-niszową pulę talentu/oddziaływanie. W sumie jak o tym myślę, to ciężko będzie mieć Brady'ego poza ścisłą czołówką, bo te siatkówki nie mają startu. 

To prawda ale z punktu widzenia świata to wciąz jest jeden kraj. Możliwe ,ze najbogatszy ale nie zmienia to faktu

 

9 minut temu, agresywnychomik napisał:

Kilkukrotny mistrz F1 over Rickardson w takim ATFie.

A czy ja przeczę? Przecież to oczywiste.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

To prawda ale z punktu widzenia świata to wciąz jest jeden kraj. Możliwe ,ze najbogatszy ale nie zmienia to faktu

 

A czy ja przeczę? Przecież to oczywiste.

 

Jezeli 3 krotny mistrz swiata F1 jest na 9-10 miejscu w klasyfikacji all time tego sportu to nie ma miejsca w naszym ATF dla TR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, agresywnychomik napisał:

Jezeli 3 krotny mistrz swiata F1 jest na 9-10 miejscu w klasyfikacji all time tego sportu to nie ma miejsca w naszym ATF dla TR

A to już kwestia dyskusyjna... No chyba ,ze chcecie wybrać 18 bo nie wiem ilu tu Was jest kierowców F1 w sportach motowrowych. Wielce wątpliwe. Zresztą duża część tych sportów jest zbyt wąska. Już widze oczami wyobraźni epicki pojedynek a potem glosowanie na tenisistę, tenisitkę na 10 pozycji albo 16... To będą epickie dyskusje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pablo81 napisał:

Pytanie do znawców futbolu. Czy Brandy miał duży impakt na zdobycie tych tytułów (bo ich liczba to koronny argument za) czy raczej nie?

Bo tak to można wziąć Yogiego Berre, który w 21 zdobył 10 tytułów z Jankesami, podczas, gdy Brady tylko 7 przez dłuższy okres (tu też pytanie kiedy był Robinem a kiedy Batmanem?).

Niektórzy z tego co widzę zdecydowanie chętniej piszą niż czytają, bo to już było. Brady to najlepszy zawodnik ze zdecydowanie najważniejszej pozycji na boisku (ona z założenia jest Batmanem, tym bardziej wśród topowych zawodników z tej pozycji).

Opowiem Ci krótką historię. Jest rok 2020. Tampa Bay Buccaneers ostatni raz weszli do PO w 2007 roku (tylko po to, żeby dostać gonga w pierwszym meczu). Ale podpisują 43-letniego wówczas Tom Brady'ego, który postanowił przetestować rynek FA. W pierwszym sezonie z nowym quarterbackiem wygrywają Super Bowl. Pozwól, że pozostawię Twojej domyślności dlaczego tak się stało.

 

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Bo tak to można wziąć Yogiego Berre, który w 21 zdobył 10 tytułów z Jankesami, podczas, gdy Brady tylko 7 przez dłuższy okres

Te "tylko 7" tytułów Super Bowl to więcej niż jakakolwiek organizacja w NFL. Teraz wyobraź sobie, że jakiś koszykarz ma więcej tytułów niż Celtics czy Lakers, jakiś bejsbolista więcej niż Yankees itd.

W przypadku NFL drugi wynik w wygranych SB u QB to 4, tylko że z dawnych czasów bez capu i FA, więc można było zebrać ekipę naładowana talentem, utrzymać ją przez lata i nazbierać mistrzostw (gdy w przypadku Brady'ego on co mistrzostwo miał zgoła innych zawodników wokół siebie). W czasach hard capu i FA drugi wynik to 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał:

Moim zdaniem pick nie jest zły jako pick. Jednak widać że Brady będzie bustem w tym ATF o ile @Braveheart22 zrobi swoją tabelke ;)

Fakt faktem że można było zacząć pickować od innej kategorii, a tak dużo hejtu na Bradego (to zawsze cieszy xD).

@ely3

 

 

Brady będzie w czołówce swojej kategorii, ale jak bierzesz jedynkę to nawet 3, czy 4 miejsce w kategorii na koniec to jest duże rozczarowanie 

29 minut temu, LAF napisał:

Czy dziennikarka sportowa spełnia kryteria tego ATF ?

Tak to wybór w jednej kategorii byłby łatwiejszy. 

Nie możesz wybrać Pauliny chylewskiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.