Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Reikai napisał:

Brady pewnie dobry bezpieczny wybór, ale czy ktoś z was rozumie ten sport? XD

53 minuty temu, fluber napisał:

Ja kompletnie nie ogarniam tego sportu

Coś poszło mocno nie tak, że na forum o amerykańskiej lidze sportowej ludzie kompletnie nie ogarniają zdecydowanie najpopularniejszego amerykańskiego sportu. :D Może zacznijmy od tego, że w futbolu zdecydowanie najważniejszą pozycją na boisku jest quarterback, czyli pozycja Brady'ego. I na tej pozycji jest on niekwestionowanym goatem, który do tego ma niewyobrażalne wcześniej longevity (nawet po 40-tce zdobył dwa mistrzostwa z różnymi drużynami i ustanowił różne rekordy nie tylko karierowe, ale i sezonowe). A jego 7 mistrzostw w NFL to tak jakby bardzo solidną dwócyfrówkę wykręcił któryś z superstarów w NBA. To tak z grubsza.

Ogólnie jeden z trzech najbezpieczniejszych picków w tej zabawie (dwa pozostałe jeszcze nie padły). Aczkolwiek są ponadto dostępne co najmniej dwa czarne konie w postaci bardzo nieszablonowych picków ;)

4 godziny temu, fluber napisał:

Przykładowe, nie marudź tylko się wpisuj:)

Za szybko Wam poszło z organizacją tego, ale chętnie Was poobserwuję, pokomentuję i zagłosuję :)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Kily moim zdaniem nie wygra swojej kategorii, bo myślę że nie tylko ja nie ogarniam tego sportu, a są więksi dominatorzy swoich dyscyplin tutaj

Więksi dominatorzy w sportach zespołowych? 

Chętnie zobaczę konkurentów. Mi przychodzi do głowy tylko jedno nazwisko, a i tak sądzę że pół tieru niżej niż Brady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.